ADV TOP
ADV LEFT

Swaddlebees

diskuse starší 5ti let včetně přehledových

Moderátoři: Trixl, Sykorka, Zuzajda, Klaris

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Afrodites » čtvrtek 26. červen 2008, 11:23
Mio, díky jsi mě trochu uklidnila. Prý nejsou až k těm gumičkám ty vkládačky. Neprotíká to teda okolo, jo? A jak dlouho ti vydrží? Než začne protíkat? Je mi jasný, že je to určo individuální, nikdy nečůrá pravidelně. Ale jde mi o to, zda jí nemusíš měnit třeba po 1,5h :roll:
Afrodites
Žvatlalka
Žvatlalka

156 příspěvků
11. září 2007
Plzeň
Příspěvekod Mia_a_spol. » čtvrtek 26. červen 2008, 12:16
Afrodites já mám na AiO menší nároky než na normální balení, mí kluci po probuzení ypijou půl litru na jeden zátah a do hodinky je to zas vše naráz venku, to bynedala, jednou jsme šli ven, muž jim dal tekhle napít, já nevěděla kluk usnul v šátku a proteklo, taky babi se musela naučit pořádně zapnout a posunout lemy blíž k zadečku. Ale 3h je standard, tedy vv šátku mín, ale musím hlídat aby vkládačka byla tím tvarovaným k zadku, mám je ráda, jedinou nevýhodu vidím v dlouhém schnutítak je to sešité na obou stranách, jo a nedávám separačku, tedy netuším, jestli ji holky dávaj i do AIO ... separačky já neřeším, téměř.
Mia_a_spol.
Diskutérka
Diskutérka

2818 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Afrodites » čtvrtek 26. červen 2008, 12:57
Mio, tak jestli jsem to dobře pochopila. Konopné origoš vkládačky ti vydrží 3h? a jak jsou štíhlé? ;)
Afrodites
Žvatlalka
Žvatlalka

156 příspěvků
11. září 2007
Plzeň
Příspěvekod Mia_a_spol. » sobota 28. červen 2008, 11:02
Afrodite jo jo +/-3hod a štíhlé ... celkem ano, ono je to min 4vrstvy konopí, takže superštíhlé ne ale slušně štíhlé ano, já je ted používám vlasrně jako réninkovky, dítko si říká, ale když usne v autě ..... a obstojí
Mia_a_spol.
Diskutérka
Diskutérka

2818 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Dudlajda » neděle 03. červenec 2011, 12:53
Koupím jednovelikostní swaddlebees plenky ( na patentky, velur) případně i novorozenecké. Nebo je tu někdo, kdo by pomohl s objednávkou ze zahraničí, pokud se ještě dají koupit nové? polisenskae@centrum.cz
Dudlajda
Pískle

47 příspěvků
22. květen 2007
Příspěvekod Hermiona » neděle 03. červenec 2011, 20:57
Dudlajda píše:Koupím jednovelikostní swaddlebees plenky ( na patentky, velur) případně i novorozenecké. Nebo je tu někdo, kdo by pomohl s objednávkou ze zahraničí, pokud se ještě dají koupit nové? polisenskae@centrum.cz

Ahoj, mám dvě plenky,
http://www.swaddlebees.com/Products/Fitted-Diapers/s1200_2
modrou a světlezelenou, skoro nepoužité, pokud jsou to ony, napiš pls. SZ. H.
Hermiona
Klábosilka
Klábosilka

581 příspěvků
21. leden 2009
Příspěvekod Dudlajda » neděle 03. červenec 2011, 21:04
hermino, ano, to jsou ony, doufám, že se mi podařilo odeslat SZ tam, kam patří. :kafe:
Dudlajda
Pískle

47 příspěvků
22. květen 2007