ADV TOP
ADV LEFT

Swaddlebees

diskuse starší 5ti let včetně přehledových

Moderátoři: Trixl, Sykorka, Zuzajda, Klaris

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Afrodites » středa 30. duben 2008, 18:40
Ahojky,

vlňáčky vv udrží krásně, ale malý je teprve 5měs (za týden), takže nevím, jak moc by to drželo na chodícím dítku ;)
Afrodites
Žvatlalka
Žvatlalka

156 příspěvků
11. září 2007
Plzeň
Příspěvekod Flora » úterý 06. květen 2008, 17:26
díky, už to vim ;) Pořídila jsem je a jsou fakt bombové :erik:
Flora
Pískle

17 příspěvků
12. únor 2008
Tábor
Příspěvekod Afrodites » středa 07. květen 2008, 11:43
Floro, jo to teda jsou :erik: Jinak ted jsem objednala ještě kapsovky SW a biosametku :erik: :erik: :erik: už se mooooc těším na balíček 8-)
Afrodites
Žvatlalka
Žvatlalka

156 příspěvků
11. září 2007
Plzeň
Příspěvekod Flora » středa 07. květen 2008, 13:27
Taky si ještě na něco od swaddlebees brousim zuby :D Miluju jejich one size plenku. Společně s BH je nepřekonatelná na noc :erik:
Flora
Pískle

17 příspěvků
12. únor 2008
Tábor
Příspěvekod Afrodites » středa 07. květen 2008, 13:38
Floro,

jo? mě se právě víc líbí ta vícevelikostní :-) nevím asi to bude tím obrázkem :D tak snad z nich budu nadšená jako všichni ostatní. Ale mám jejich vlňáčky, ty jsou perfektní i PULky, ty jsou taky super!
Afrodites
Žvatlalka
Žvatlalka

156 příspěvků
11. září 2007
Plzeň
Příspěvekod Flora » středa 07. květen 2008, 13:43
Vícecvelikostní je také fajn :D

Tak pak dej vědět, co říkáš na kapsovky. Sice už toho máme dost,ale něco se ještě hodí ;)
Flora
Pískle

17 příspěvků
12. únor 2008
Tábor
Příspěvekod Afrodites » pátek 23. květen 2008, 08:04
Tak jsem testla a píšu.
Biosametky vícevelikostní jsou naprosté špičky!!!! náááádherné, perfektně sedí, jsou štíhlé, měkkoučké, prostě mňamozni :erik: Jo a dlouho vydrží. Na to, že jsou prané jen dvakrát tak vydržely dost dlouho.

Kapsovky jsou taky skvělé. Parádně měkké, dají se pěkně vycpat. Na poprvé mi teda protekly. Je nutné tu sací vložku dát pořádně ke stranám,aby to neproteklo okolo. Zkoušela jsem do nich colorfolds vel. 2 (do kapsovek vel. M) a je to děsně bachraté, tvrdé - nebrat. Pak jsem zkoušela prefold, to je dobré a pak jsem zkoušela vv popo vel. S+BH nudli. Taky super. Vydrželo to 3h a pak i 4,5h, když jsme neměli kde přebalit. Jen mě nebaví to tam furt poupravovat, aby to dobře sedělo a stejně je to trošku takové bachraté. No přiobjednala jsem si ty konopné vkládačky, tak jsem na to zvědavá. Snad to bude super štíhlé a vydrží to dlouho. Takže vv popo vel. S je do toho dobrý, ale zase samotný nevydrží dlouho. Na doma bych řekla zbytečný luxus (dáváme jen vv do gatí SW) a na ven by to moc dlouho nevydrželo. Musí se k tomu přidat ta BH nudle, ale to už je taky dražší varianta. To vyjde nastejno ta origoš konopná vkládačka. Tak snad bude OK.Těším se na ní. Pak dám zase vědět.

svrchní kalhotky. Mě přijdou super. Jsou fakt pěkný, hezky udrží vv (je tam na to ta "kapsa" na přidržení), nedělají velký zadeček, neprotíkají. My je máme moc rády.

Prostě pro nás je Swaddlebees naprostá špička. 8-)
Afrodites
Žvatlalka
Žvatlalka

156 příspěvků
11. září 2007
Plzeň
Příspěvekod Flora » pátek 23. květen 2008, 13:19
Ahojky,

na jakou velikost tu vícevelikostní zapínáš?

Mám dvě vícevel. a dvě jednovel. a tu vícevel. zapínám na poslední patentku. Tu jednovel. mám nastavenou na tu největší velikost a tam jí zapínám na druhou od prostředka, tak bych řekla, že nám vydrží dýl. Malej má 5 měs. a 9 kg, tak už se snad bude hlavně vytahovat, nebo brzo nedopneme asi 3/4 naší látkové výbavy ;)

Mám zálusk na tu biosametovou kapsovku,akorát jí nikde nevidím ve vel L a pak mají ještě na ecomamme 2v1, ale zase jenom v M :(
Flora
Pískle

17 příspěvků
12. únor 2008
Tábor
Příspěvekod Berun » pátek 23. květen 2008, 13:25
FLORO http://mamimi.pb.cz/product_info.php?cP ... cts_id=291

kupovala jsem si nedávno 2 L-ka modrou a růžovou, V L-ku není jen žlutá barva jinak snad byly skladem. Dávám do nich originál L vkládačku SWDB a vydrží parádně dlouho, s tím, že štíhlost je zachována. Možná by stačila vkládačka vel. M. To L-ko je poměrně veliké, což mi ale zase u kluka docela vyhovuje (přeložím vepředu).

A souhlas, jsou to krásné, štíhlé, parádní plenky a to L-ko používáme už od 6kg váhy, jak kapsovky tak biosametovou vícevelikostní.
Berun
Moderátor - Mezi nebem a zemí
Moderátor - Mezi nebem a zemí

4563 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Flora » pátek 23. květen 2008, 14:28
Berun, díky moc. Jdu to omrknout :hura:
Flora
Pískle

17 příspěvků
12. únor 2008
Tábor
Příspěvekod Afrodites » neděle 01. červen 2008, 21:24
Floro u těch sametek na prostřední druky a u těch kapsovek na druhý z kraje. Bojím bojím, že moc dlouho nevydrží, ale zase malá je docela buclík, tak si myslím, že až se začne víc hýbat, že to bude OK. Vel. L jsem nezkoušela. Bála jsem se, že by protíkaly kolem nožiček...možná by byly OK? ;)jo a malá měla v 5měs 7,7kg ;) :D no chutná jí, no... 8-)
Afrodites
Žvatlalka
Žvatlalka

156 příspěvků
11. září 2007
Plzeň
Příspěvekod Flora » středa 04. červen 2008, 12:39
Tak už se perou dvě kapsovky biosametky :erik:
Nemůžu se dočkat, až je Sebíček vyzkouší. Ráno jsem pro ně byla na poště a místo včera večer, peru až dnes, abych nemusela čekat další dva dny navíc. Jsem ujetá :D
Flora
Pískle

17 příspěvků
12. únor 2008
Tábor
Příspěvekod Afrodites » středa 25. červen 2008, 21:59
holky prosiiiim jaké používáte vkládačky do těch kapsovek? Já zatím vv popo vel. S + BH nudli a to je super! vydrží to i 4h a neproteče. No, ale objednala jsem si origoš konopné vkládačky. Doufala jsem, že to bude trochu štíhlejší. A docela mě holky straší, že jim ty origoš vkládačky protíkají :( :-? tak co? jaké máte vy?
Afrodites
Žvatlalka
Žvatlalka

156 příspěvků
11. září 2007
Plzeň
Příspěvekod Frndulka » středa 25. červen 2008, 22:08
Afrodites, do všech kapsovek dávám dvě bambusové vkládačky Tots bots. Sají opravdu hodně. Nám vyhovují,Maruška je velký učůránek ;)

Martina
Frndulka
Drbna
Drbna

4562 příspěvků
20. září 2006
Prágl
Příspěvekod Mia_a_spol. » čtvrtek 26. červen 2008, 10:49
Afrodites mě origoš vkládačky neprotýkají, tedy na radu ecomamku jsem je prala několikrát aby začaly řádně sát .... tedy jednou trošku zvlhly kraje když jsem ji vložila opačně
Mia_a_spol.
Diskutérka
Diskutérka

2818 příspěvků
21. září 2006