ADV TOP
ADV LEFT

Které látkové pleny dělají štíhlý zadeček?

diskuse starší 5ti let včetně přehledových

Moderátoři: Trixl, Sykorka, Zuzajda, Klaris

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Foxy-whitman » pondělí 18. únor 2008, 23:06
N...
Naposledy upravil Foxy-whitman dne 15. červen 2009, 21:31, celkově upraveno 1
Foxy-whitman
Klábosilka
Klábosilka

385 příspěvků
17. únor 2008
Praha
Příspěvekod Frndulka » pondělí 18. únor 2008, 23:48
Ahoj,

všechno o látkovkách najdeš tady http://www.baby-cafe.cz/modules.php?nam ... age&pid=41 ;)

Já s látkováním nemám zkušenosti, zakoupila jsem teď pár plenek pro budoucí mimčo, že to chci vyzkoušet a dočetla jsem se, že štíhlé jsou Bamboozle na sucháč nebo patentky, už mám jedny doma a vypadají fakt štíhle. Ale v praxi to vyzkoušené nemám ;)

Martina
Frndulka
Drbna
Drbna

4562 příspěvků
20. září 2006
Prágl
Příspěvekod Crazymary » pondělí 18. únor 2008, 23:55
Ahojky,
nám dělají štíhlý zadeček P'tit Bamboo, bambuska Babaloo a Swaddlebees a kalhotky mám vlňáčky od SWDB. Od SWDB mám i kapsovku, což je ultratenká plenka, ale míň vydrží ;)
Crazymary
Kecka
Kecka

1776 příspěvků
25. březen 2007
Praha 9
Příspěvekod Ivca79 » úterý 19. únor 2008, 08:15
Štíhle jsou třeba Imse biofroté (nebo bioflanel, ale ty málo sajou, spíš na menší dětičky), Konopka, Bambuska BabyLucy a podobně... doporučuju si někde plínky okouknout a co se ti bude zdát, koupit třeba jen jednu, nebo dvě na ozkoušení... ono totiž co sedne jednomu, nemusí sednout druhému ;)

Tebou vybrané UltraFitky jsou jedny z největších plínek na trhu... ale taky nejsavějších... zkusi si dvě tři schovat pro větší dítko na noc... na starších dětech tak velké nevypadají ;)
Ivča + D 09/09 + F 11/11 - H 08/13
Obchůdek na Fléru - Při objednávce mimo Flér -11% sleva :)
Ivca79
Kavárenská povalečka :-)

21487 příspěvků
05. prosinec 2006
Příspěvekod Brody » úterý 19. únor 2008, 08:22
Ahoj, štíhlá plenka jak na zadečku a i mezi nožičkama je taky konopka, má ale nevýhodu, že není zase až tak savá. Někdo si také stěžoval, že když je mokrá, je trošku tužší a poškrabala mimčo na nožičkách. Já do konopek přebaluju už dlouho a zatím se nám to nestalo.
Velký zadeček taky občas dělají i kalhotky. Takové popowrapky nebo vlňáky. U nás se na malej zadeček používaly Imse Vimse Organic.
Brody
Klevetnice
Klevetnice

3689 příspěvků
19. říjen 2006
ČB
Příspěvekod Brody » úterý 19. únor 2008, 08:38
Ivčo, já v tom úvodním příspěvku četla, že Foxy koupila One Size a ne Ultrafitky :D . Zrovna One size jsou ale jedny z docela štíhlých. Zrovna včera jsem jsem je měla v ruce.
Ale třeba už blbě čtu, mám na klíně spící dítě, noťas, sme v nemocnici a čekáme na verdikt dr :roll: :roll:
Brody
Klevetnice
Klevetnice

3689 příspěvků
19. říjen 2006
ČB
Příspěvekod Ivca79 » úterý 19. únor 2008, 08:38
Pavlušo, jedna nejmenovaná látkařka tvrdila, že jim konopky netěsnili kolem nožiček... takže je potřeba to nejdřív vyzkoušet... zatím vím o 2 lidech, co jim nevyhovovala :roll:
Ivca79

21487 příspěvků
05. prosinec 2006
Příspěvekod Ivca79 » úterý 19. únor 2008, 08:40
Pavluša píše:Ivčo, já v tom úvodním příspěvku četla, že Foxy koupila One Size a ne Ultrafitky :D . Zrovna One size jsou ale jedny z docela štíhlých. Zrovna včera jsem jsem je měla v ruce.
Ale třeba už blbě čtu, mám na klíně spící dítě, noťas, sme v nemocnici a čekáme na verdikt dr :roll: :roll:

Ale v plenkách z druhé ruky prodává ultra fit ftoré ;)
Ivca79

21487 příspěvků
05. prosinec 2006
Příspěvekod Brody » úterý 19. únor 2008, 08:55
Děkuju za vysvětlení 8-) 8-) 8-) 8-) . No ony konopky jsou dost natahovací, tak možná je to tím, že dostatečně netěsní ;) :D :D :D :D
Brody
Klevetnice
Klevetnice

3689 příspěvků
19. říjen 2006
ČB
Příspěvekod Ivca79 » úterý 19. únor 2008, 09:05
Jinak ještě mě napadla Zuzajdy oblíbená zavazovačka HempHourStrap
Obrázek
je tak štíhlá, jak si jí člověk vycpe... dají se do ní dát ty čtvercovky, co už máš doma, případně dokoupit nějaké tenké a savé vložky (bamboo hour, hemp hour...)
Ivca79

21487 příspěvků
05. prosinec 2006
Příspěvekod Janak » úterý 19. únor 2008, 09:13
Ahoj, sic nejsem latkarka, ale jako tenoucke se mi jevily kapsove plenky (do kterych kupujes jeste vkladaci plenku - muze byt ctvercova) Mommy´s Touch a jiz zminene Swaddlebees, ktere se ted chystam koupit.
Obrázek
Obrázek
Naposledy upravil Janak dne 19. únor 2008, 09:17, celkově upraveno 1
Obrázek
Obrázek
Janak
Klevetnice
Klevetnice

3444 příspěvků
02. listopad 2006
Brno-KrPole
Příspěvekod Ivca79 » úterý 19. únor 2008, 09:16
No, u kapsovek je potřeba ozkoušet, jestli mimču nevafí flís... ono ne každé dítě ho snese a kapsovky mají tu sranu k zadečku flísovou
Ivca79

21487 příspěvků
05. prosinec 2006
Příspěvekod Janak » úterý 19. únor 2008, 09:29
Ivca79 píše:Jinak ještě mě napadla Zuzajdy oblíbená zavazovačka HempHourStrap
Obrázek
je tak štíhlá, jak si jí člověk vycpe... dají se do ní dát ty čtvercovky, co už máš doma, případně dokoupit nějaké tenké a savé vložky (bamboo hour, hemp hour...)

Ale pisi o ni toto: Je s nimi méně práce než se čtvercovkami - vyžadují ale při přebalování zručnost a klidné dítě.
Coz zrovna u nas by neslo, ale nevim, nemuzu soudit, nemam zkusenost...
Obrázek
Obrázek
Janak
Klevetnice
Klevetnice

3444 příspěvků
02. listopad 2006
Brno-KrPole
Příspěvekod Crazymary » úterý 19. únor 2008, 09:30
Jak už jsem psala, tak se mi zdá, že ty moje kapsovky od SWDB míň vydrží, ěkolikrát už mi protekly, takže je dávám na menší dobu.. ale vypadají skvěle a bezvadně sednou ;) Jinak obecně ty kapsovky jsou teňounké, zvlášť, když použiješ třeba tenké konopné vložky a hlavně už na to nepotřebuješ další vrstvu svrchních kalhotek..
Crazymary
Kecka
Kecka

1776 příspěvků
25. březen 2007
Praha 9
Příspěvekod Ivca79 » úterý 19. únor 2008, 09:32
Jani, ono to chce zkusit... je s ní stejně práce, jako s každou kalhotovu plenkou, jen musíš zjistit, jestli si schopná podtočit ty šňůrky pod títětěm a zavázat ;) ... Pokud to nepůjde, dají se šńůrky schovat nebu ustříhnout a zapínat na snappi sponku ... Opravdu jsou štíhlé a savé ;)

A co se týká zručnosti přebalování, prodlě mě to je jen o tréninku :D :D
Ivca79

21487 příspěvků
05. prosinec 2006