ADV TOP
ADV LEFT

Mooncup protéká

Moderátoři: Trixl, Sykorka, Zuzajda, Klaris

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Smokie » čtvrtek 28. srpen 2008, 17:59
Mushiro, taky si myslím, že to nakonec tak bude. Gyndr. mi kdysi říkala, že mám zakloněnou dělohu, možná to taky ovlivňuje polohu čípku. Je tedy vhodné, aby byl mooncup dost vysoko? V návodu jsem se dočetla, že je uložen níže, než tampon, tak jsem si ho snažila dávat co nejníže, ale možná to byla chyba.
Smokie
Žvatlalka
Žvatlalka

164 příspěvků
21. září 2006
Praha
Příspěvekod Vrtina » úterý 01. říjen 2013, 12:25
Ahoj holky, zkusím se sem přifařit s dotazy. Už pár měsíců používám lady cup a pořád mi vrtá hlavou, jak řešíte vylévání a hlavně zavedení bez zašpinění na veřejných záchodech. Já jsem doma, takže si nejradši vlezu do sprchy, kde ho i vypláchnu. Nechci si ho dávat zpět zapatlaný.
A druhá věc: jednou se mi tak přisál na čípek, že jsem myslela, že ho nevytáhnu, a tak mě napadlo, jestli tím taháním, nenapomáhám klesání dělohy, či k čemu tam dochází s rostoucím věkem, že kvůli tomu chodí ženy na odebrání...
Vrtina
Treperenda
Treperenda

1227 příspěvků
06. květen 2008
Plzeňsko
Příspěvekod Ratta » úterý 01. říjen 2013, 12:31
Vrtina píše:Ahoj holky, zkusím se sem přifařit s dotazy. Už pár měsíců používám lady cup a pořád mi vrtá hlavou, jak řešíte vylévání a hlavně zavedení bez zašpinění na veřejných záchodech. Já jsem doma, takže si nejradši vlezu do sprchy, kde ho i vypláchnu. Nechci si ho dávat zpět zapatlaný.
A druhá věc: jednou se mi tak přisál na čípek, že jsem myslela, že ho nevytáhnu, a tak mě napadlo, jestli tím taháním, nenapomáhám klesání dělohy, či k čemu tam dochází s rostoucím věkem, že kvůli tomu chodí ženy na odebrání...

Na veřejných záchodech se to řeší lahví vody. Přiznám se, že nechápu, jak se ti mohl přisát na čípek, to nosíš kalíšek tak vysoko, nebo máš ten čípek opravdu tak nízko (nevěřím)?. Kalíšek se nosí jinde, než tampón. A taky, když ho zmáčkneš a zrušíš podtlak, k žádnému tahání nemůže dojít.
Ratta
Howgh
Howgh

5033 příspěvků
01. duben 2012
Příspěvekod Vrtina » úterý 01. říjen 2013, 20:23
Ahoj Ratto, vlastně nevím, jak nízko mám čípek, ale jednou se mi to přisátí stalo, kalíšek se asi dostal výš. Normálně ho nosím úplně dole, že skoro kouká stopka a při vyndávání ho mačkám jen trochu, bojím se, abych ho nevylila už uvnitř. S tou lahví to musí být vtipné hlavně v práci, navíc já bych určitě zlila celou mísu, ne-li celou místnost... Chjo, prostě nic není dokonalé. Díky za odpověď! :)
Vrtina
Treperenda
Treperenda

1227 příspěvků
06. květen 2008
Plzeňsko
Příspěvekod Inkognito » čtvrtek 03. říjen 2013, 06:43
Vrtino,
na veřejných záchodech ho vyliju a utřu papírem nebo neutřu vůbec a vrátím jen tak zpátky. S lahví se mi manipulovat nechce. Na ruce pak můžeš použít kapesník nebo vlhčený ubrousek. Vracet trochu upatlaný mi nevadí, protože se úplně stejně upatlá, když ho strkám dovnitř. Zase když je vlhčí, tak jde zavádět líp, tak když to není nutné, tak ho ani neutírám.
Inkognito Inkognito