ADV TOP
ADV LEFT

Problémy s PUL kalhotkami

Moderátoři: Trixl, Sykorka, Zuzajda, Klaris

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Collin » pátek 08. únor 2008, 11:27
Potřebovala bych poradit. Používáme plenky popolini a začaly nám protíkat - opotřebením- ty svrchní kalhotky Popo wrap.Nejsem si jistá, jestli je to ta nejlepší varianta, tak bych se ráda zeptala, jestli nemáte vychytaného něco jiného. Počítám, že už to nebude nadlouho, tak asi nějaká rozumná cena. Díky

*zařazeno
Collin
Žvatlalka
Žvatlalka

237 příspěvků
26. září 2006
Olomouc
Příspěvekod Siloenka » pátek 08. únor 2008, 11:52
ahoj
Pokud provlhávají mezi švy, lze použít vosk na vlnu, kterým se švy utěsní.Někde radí ještě vosk po nanesení na švy zahřát fénem.
Jinak my jsme vlastnili kalhotky Imse soft ,nebyl s nimi žádný problém,akorát, při nošení pouze čč někdy otlačovaly danymu bříško.
Potom tots wrap a opět bez problémů.
Taky si holky chválí kalhotky Haipa-daipa.
Ale taky vím,že ani gaťky od popolini nejsou zas tak špatná volba ;) Používá je hodně holek pro své děti. No,snad ti ještě někdo poradí :D
Siloenka
Diskutérka
Diskutérka

2347 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Terez » pátek 08. únor 2008, 11:55
Ahojky,
asi to nesplní ten požadavek nízké ceny,ale my jsme zase používali Imse Organic a také začaly časem provlhávat...teď používám Haipa Daipa a ty jsou jednoznačně mým favoritem:o)...pohodlné,štíhlé,skvěle drží jak kalhotkovky tak čtvercovky,lemy jsou příjemné a neprovlhávají a to ty jedny už máme hodně dlouho...časem jsem dokoupila další a střídám je a Imse už leží "ladem"...
papa Terez
Terez
Pískle

48 příspěvků
23. září 2006
Příspěvekod Siloenka » pátek 08. únor 2008, 12:00
taky jsem slyšela,že imse organic občas provlhávají ,ale je to tím,že nemají Pul zátěr. Takže někdy provlhávají,stejně jako Imse fox. Gaťky s půl zátěrem,ale zcela nevhodné jsou Bambino mio,protože mají na kalhotové pleny zcela nevhodný střih. Jsou dobré akorát na kasické čtvercovky či vícevrstvé,ale taky často odírají bříško :-?
Nejlevnější pul kalhotky jsou od popolini kalhotky Bravo wrap/prý působí hodně uměle,možná by to na tu chvíli jak říkáš,nevadilo,nevím/ a potom jsou levné i od Baby lucy /zkušenost s nima nemám,slyšela jsem jen jeden názor,že jsou prý v pohodě/ ;)
Siloenka
Diskutérka
Diskutérka

2347 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Littlemouse » pátek 08. únor 2008, 12:39
Siloenko a drží ti na IV Soft ještě sucháče? Mně po 3m přestaly úplně lepit. Ta "chlupatá" část se jako by ožmolkovala a ty zoubky už tam nedrží.....
No a IV Organiky mně dost provlhávají, i když po aplikaci lanolinu je to lepší...takže se právě chystám testovat Popowrap :D
Littlemouse
Howgh
Howgh

7878 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Siloenka » pátek 08. únor 2008, 12:42
littlemouse: my už gaťky a plíny nepotřebujeme,ale imse soft byly používané hojně skoro rok a se sucháčema jsem opravdu neměla sebemenší problém /spíš u tots wrap se po čase odpáraly,ale šlo to zašít/
Siloenka
Diskutérka
Diskutérka

2347 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Honzina » pátek 08. únor 2008, 12:43
Já teď už používám jedině Popowrap a jsem s nima naprosto spokojená. (plus teda mám natahovací vlňáčky).

Ve velikosti S jsem vyzkoušela různé svrchňáčky a nepřišel mi v tom až takový rozdíl (hlavně jsem sledovala, jak v tom je synovi a jak se mi s nima manipuluje, estetické dojmy byly až na posledním místě), takže v další velikosti jsem koupila už jen tyto popowrap. ;-)
Honzina
Žvatlalka
Žvatlalka

101 příspěvků
27. listopad 2006
Brno
Příspěvekod Maxik » pátek 08. únor 2008, 12:49
Zkus zkontrolovat, jestli nemá ty kalhotky prcek moc těsné - to může být důvod protékání. Jinak tu někdo zkoušel protékajícím gaťkám udělat lanolínovou kůru jako vlňákům a taky snad dobré.

V iluzi, že to přece už nebude nadlouho, kupuju už přes rok větší a větší svrchňáky z druhé ruky. ;)

Myško - Hance IVsoft sucháče taky drží, a to není první majitelka; jen občas vyčistím manikůrovými nůžkami tu drsnou část sucháče.
Maxik
Diskutérka
Diskutérka

2871 příspěvků
21. září 2006
Ocelové srdce republiky - 400m od Odry, 300 od dálnice, 200 od nádraží a 100 od fabriky
Příspěvekod Littlemouse » pátek 08. únor 2008, 12:53
Tak mi řekněte, proč mně ty IV Soft nelepí :( Zoubky už jsem taky čistila, ale nepomohlo to, problém je fakt v tom, že je ožmolkovaná ta chlupatá část....
Littlemouse
Howgh
Howgh

7878 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Honzina » pátek 08. únor 2008, 13:04
Littlemouse píše:Tak mi řekněte, proč mně ty IV Soft nelepí :( Zoubky už jsem taky čistila, ale nepomohlo to, problém je fakt v tom, že je ožmolkovaná ta chlupatá část....

asi už únava materiálu...? Mně se to teda u žádných kalhotek na suchý zip nestalo, tak nevím...
Honzina
Žvatlalka
Žvatlalka

101 příspěvků
27. listopad 2006
Brno
Příspěvekod Zuzajda » pátek 08. únor 2008, 13:57
holky, já to přejmenuju na Problémy s PUL kalhotkami, aby to lépe vystihovalo diskuzi, ok?
Zuzajda
Moderátor látkovek a nosítek

5954 příspěvků
21. září 2006
kralupy
Příspěvekod Jahoda » pátek 08. únor 2008, 14:13
Taky mi Imse organic provlhávaly. Tyhle kalhotky mají samozřejmě taky PUL vrstvu, jenže zvnějšku je bavlna, která na sebe tu vlhkost natahuje.

Imse soft jsou lepší, jenže časem ty suché zipy moc nefungují.

Pro mě favorité popowrap a ještě lepší vento na patentky.
Jahoda
Krafařka
Krafařka

800 příspěvků
25. září 2006
Příspěvekod Collin » pátek 08. únor 2008, 16:58
Jahoda - co je vento?
Collin
Žvatlalka
Žvatlalka

237 příspěvků
26. září 2006
Olomouc
Příspěvekod Klaris » pátek 08. únor 2008, 17:52
POpowrap protékají?? to tedy čumím, vyzkoušela jsem už Popowrap i Vento, BM, Imse softky, Totswrap a jediné POpo nikdy neprotekly. A to ty jedny naše už z druhé ruky, byly používané víc jak rok a stále fungují perfektně. pro mě jsou to gaťky číslo jedna!
Softky jsem vylepšila tak že jsem na tu omletou měkkou část našila sucháč odpáraný z bambusky (angličani dělají ty zipy takové lepší) , drží perfektně. Co se mě týče tak poukud by se zkombinoval střih Softek a neprotékavost a zipy Popowrapek, tak to by byly pro nás ideální kalhotky
ObrázekObrázek
Obrázek
Klaris

8435 příspěvků
22. září 2006
mezi Přerovem a Bystřicí
Příspěvekod Brody » pátek 08. únor 2008, 17:57
Collin píše:Jahoda - co je vento?

nejsem Jahoda, ale venta jsou PUL kaťata od popoliny na druky
Obrázek