ADV TOP
ADV LEFT

Problémy s PUL kalhotkami

Moderátoři: Trixl, Sykorka, Zuzajda, Klaris

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Anidra » pátek 31. leden 2014, 22:05
Obnovuji diskuzi, nechce se mi zakladat novou a tahle ma vhodny nazev. Nakoupila jsem hromadu svrchnaku z druhe ruky. Mix znacek ImseVimse, Popli (nejde to moc precist), Baly lucy fix, bambino mio, a mozna jeste nejake. No a vsechny skrabou. Bud se zaroluji dovnitr a brisko drazdi ta chlupata cast, nebo skrabe suchy zip do stehynek v horsim pripade oboji. Doufala jsem, ze si tak usetrim praci a budu moct dava vicevrstvou narovno, a stejne ji musim davat jeste do cc do skladu na draka nebo vlastovku. A musim nechat alespon 2 cm z plinky koukat, aby mezi otocenym zipem a kuzi byla dalsi latka. Je to normalni? Zipy mi prijdou v poradku, drzi, ale plenka se porad nejak krouti. Kdybych mela nove, nedelo by se to? Pripadne co proti tomu delat? Klidne bych ty zipy i vymenila, ale jestli to bude zbytecna prace, tak radost mit nebudu. Zkousela jsem i druky, ale to si nepomuzu, at delam, co delam, plenka se taky zkrouti a horni okraj se sroluje okolo pliny a nedrzi na svem miste. Navic jsou kluci pak otlaceni od druku.
A + V + P(09/11) + K(06/13) + A(02/15) + A(04/17)
Anidra
Žvatlalka
Žvatlalka

266 příspěvků
16. listopad 2012
Příspěvekod Flyingfrog » pátek 31. leden 2014, 22:56
Mně tohle dělají anavy, mám je už dlouho, jedou druhé dítě, ale kroutily se mi hodně brzo. Holt jsem zainvestovala do nových bambooliků. Jo a popoliny PUL se kroutily snad hned od začátku používání.
Tedy řekla bych, že to bude u tebe tím, že jsou už používané.
Flyingfrog
Klevetnice
Klevetnice

3278 příspěvků
16. září 2008
Příspěvekod Klaris » pátek 31. leden 2014, 23:07
dělají to všechny vyjmenované, prostě únava materiálu (ale Bambinomio teda i nové) , záleží i na proporcích dítka - u některých to takhle zlobí víc, co jsem tak za ty roky vysledovala. Nejméně nám to dělaly kalhotky Thirsties, obejvila jsme u druhého a ze všech nakonec měla nejradši . Ale u nás tím pádem byly tak používané, že přežily jen jedno dítě a na třetí jsem musela koupit nové (nic není dokonalé ;-) )
Klaris
Moderátor látkovek a nosítek
Moderátor látkovek a nosítek

8405 příspěvků
22. září 2006
mezi Přerovem a Bystřicí
Příspěvekod Anidra » sobota 01. únor 2014, 11:16
Děkuji. To sem zase jednou ušetřila...
A + V + P(09/11) + K(06/13) + A(02/15) + A(04/17)
Anidra
Žvatlalka
Žvatlalka

266 příspěvků
16. listopad 2012