ADV TOP
ADV LEFT

francouzské frote

Moderátoři: Trixl, Sykorka, Zuzajda, Klaris

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Sunshine » pátek 29. srpen 2014, 11:59
Ja ty novoroz.vlnacky z odkazu objednala,neodolala jsem a to jsem o nich ani vzdalene zprvu neuvazovala ,jsou kouzelne ze jo :D <3 Tak první věc objednana :D huraaa
Obrázek

Obrázek
Sunshine
Krafařka
Krafařka

813 příspěvků
13. září 2007
Mladá Boleslav
Příspěvekod Xsamotar » pátek 29. srpen 2014, 12:02
Tak to se omlouvám, mě nenapadlo, že NS u čtverce je něco jiného než NS u vv :)
Takže jo, vv jdou teda složit, ale mě to přišlo takové nic moc, bobek by určitě protekl všude kolem.

Já bych ty vlňáky právě nebrala. Na můj vkus to má moc volné nohavičky :palma:
Já radši takové
Xsamotar
Kavárenská povalečka :-)

22157 příspěvků
30. září 2008
Mladá Boleslav
Příspěvekod Sunshine » pátek 29. srpen 2014, 12:27
:) no jo no,co už :D,mu to nějak přinejhorším stáhnu treba bavlnenymi gumičkami do vlasů a bude anebo nebo ustřihnu stah.kusy od nohavic od puncochacku :D zas aby ho to netáhlo a nemělo na nožičkách vytiskly vzorek,nevim jak bude mimi velké,pokud jako první tak ho budu muset vykrmit :) a na noc pohodlí,jen pořádně vnitřní plenecku přichytit aby neprotekala :D , vyzkoušíme, uvidíme ;)
Obrázek

Obrázek
Sunshine
Krafařka
Krafařka

813 příspěvků
13. září 2007
Mladá Boleslav
Příspěvekod Sunshine » pátek 29. srpen 2014, 12:30
Asi je to i u těch vv o cviku a precizním zabaleni dítka :) a na pripadnou částečnou bezplenkovku ideál... :) Uvazuju i o šátku kvůli tomu,ale opět žádná praxe, proste dobrodruh co chce vsechno vyzkoušet :D
Obrázek

Obrázek
Sunshine
Krafařka
Krafařka

813 příspěvků
13. září 2007
Mladá Boleslav
Příspěvekod Xsamotar » pátek 29. srpen 2014, 12:33
Mám tu i elastický šátek, nevyužitý, já radši Manducu :)
Xsamotar

22157 příspěvků
30. září 2008
Mladá Boleslav
Příspěvekod Sunshine » pátek 29. srpen 2014, 12:35
Mam akorát takovy mimivak ale tam byl chudák cely pokrouceny,jenže to tak asi melo byt,aby byl v klubicku,no okoli na mě koukalo jako bych ho v tom brutální matka trápila ... :) tak nevim, abych si tím šátkem taky moc nepomohla jak prakticky tak dopadem sama na sebe nešila bič :)
Obrázek

Obrázek
Sunshine
Krafařka
Krafařka

813 příspěvků
13. září 2007
Mladá Boleslav
Příspěvekod Sunshine » pátek 29. srpen 2014, 12:36
To mi teď vůbec nic neřekne :) ;)
Obrázek

Obrázek
Sunshine
Krafařka
Krafařka

813 příspěvků
13. září 2007
Mladá Boleslav
Příspěvekod Sunshine » pátek 29. srpen 2014, 15:50
.
Obrázek

Obrázek
Sunshine
Krafařka
Krafařka

813 příspěvků
13. září 2007
Mladá Boleslav
Příspěvekod Santhe » pátek 29. srpen 2014, 22:32
Tak abys tech nazoru nemela malo. Mam prosincove mimino z lonska.
Dlouho jsem pouzivala cc na ns a pres to PULky Bambinomio, velikost nevborn, potom uz jen se savou vkladackou bez cc, kdyz jsem mela nejaky paradivy kousek obleceni, ktery nepocital s vetsim zadkem. Jinak jsem mela rada Imse Vimse PULky vel.xs ( pouzivame na ns doted, ale mala ma jen 6,5 kg). Kalhotovky ma stale vel.1. Na noc davam vicevelikostni anavy s obouma vkladackama tak od 3m, do te doby stacil cc s vkladackou, vetsinou jednou za noc kadila ( k tomu prosinci - nepotrebovala jsem nic vic nez cc, stejne kadila casteji' nez byla kapacita pleny, takze jsem prebalovala kvuli tomu...) Vlnaky mam rada zapinaci, nejradeji babyidea, ale to jedine v bazaru.
K zapinani - na male miminko suchac jednoznacne, na lezouci patentky u svrchnich, u kalhotovek je to podle me jedno... ( suchac se mi totiz otaci a skrabe ji na brisku...)
Vv existuji dvoje a to pevne a elasticke. Elasticke jsou super ( mam jednu frote a jednu 'trickovinu', oboji anavy, ale dela i majab a jine,koukni na fler) na kalhotkovy (ns)sklad. Mam vel.L a prijde mi fajn, daji se zahnout a nicemu to nevadi. Z obycejnych neelastickych, ktere jen prelozim na stred jsem nadsena od doby, kdy ma pevny bobek, proste polozim nudli do svrchnich a zapnu.Ale ns z toho jde blbe, jsou moc tvrde a malemu miminu dost neobejmou stehna a obsah skonci na svrchnich.
Separacky na miminko celulozove ( vyzkousela jsem disany a jedny, co na sobe maji napsano plinky.cz a ty mi prisly lepsi - dyl vydrzely a po prvnim vyprani se srazily na skvelou velikost), na vetsi s bobkama viskozove. Mela jsem teda nejake kukuricne a ty se nedaly prat, pak nejake nevim jake a taky nic moc. Nejradeji mam Imse Vimse, jsou to dve role po 100 ks.
K SIO - mam Pop-in ( prvni verzi a fajn, beru na cviceni, k doktorovi, nechavam manzelovi. Pouzivam tak od 4m) a Grovia. U tech mi nevyhovuji ani jedna sava jadra, prijdou mi tvrda a uzka.Ale svrchnaky miluju. Ovsem jen patentkovy, sz rychle dosuchal ( mam od kamaradky, pouzivala je 8m). Daji se pouzit i jako plavky :-D Hodne si chvali Petit Lulu, ale nemam os.zkusenost, bo uz dalsi pleny nepotrebuju...
AIO mam jednu, tusim Popoliny a dlouho to schne a stejne ji musim vycpavat, takze to uz je SIO lepsi...
Pridavam se k chvale na pastelku, ale me hodne zhrubly. Se susickou musi byt super...

Xs, mas ty grovie patentkove? Pokud jo, muzes mi, sim, do sz hodit, co by sis za ne predstavovala?dik!
Santhe
Guma a neuvařitelná slepice :-)

8197 příspěvků
24. únor 2008
praha - východ
Příspěvekod Maggiemae » pátek 29. srpen 2014, 23:37
No a já jsem vůbec nepoužívala papírové separačky, výhradně StayDry od Imse Vimse, měla jsem jich techa postupně hodně a paráda, nejprve furt a pak už jen na noc.

Je to srandovní, co látkařka to jiné preference :)
Maggiemae
Howgh
Howgh

5118 příspěvků
10. leden 2007
Příspěvekod Xsamotar » sobota 30. srpen 2014, 06:54
Se sucháčem u GroVie mám stejnou zkušenost. Po chvíli používání už nesucháčuje. Ale myslela jsem, že to je naší pračkou. Co jsem se bavila s Makytkou, tak prý to není obvyklý problém. Já zpětně usoudila, že by asi pomohlo prát je v síťce.
Xsamotar

22157 příspěvků
30. září 2008
Mladá Boleslav
Příspěvekod Sunshine » sobota 30. srpen 2014, 14:02
Santhe jdu studovat,děkuji za obšírnější vysvětlení vv a dalsi názory ;)
Obrázek

Obrázek
Sunshine
Krafařka
Krafařka

813 příspěvků
13. září 2007
Mladá Boleslav
Příspěvekod Sunshine » sobota 30. srpen 2014, 14:05
Maggiemae a to jsou teda flisove ty separacky? V cem je to lepší podle tebe?
Obrázek

Obrázek
Sunshine
Krafařka
Krafařka

813 příspěvků
13. září 2007
Mladá Boleslav
Příspěvekod Maggiemae » sobota 30. srpen 2014, 14:11
Sunshine píše:Maggiemae a to jsou teda flisove ty separacky? V cem je to lepší podle tebe?

Nene, v podstatě moirové. Jsou tenké a dobře drží vlhkost "uvnitř" (dával ajsem na nic dvě), zároveň i "míchaná vajíčka" udrží dostatečně slušně, aby se nemusela plena zuřivě drhnout, a z nich jde vyprat bez většího úsilí. Flísové jsem na jedno dítě taky používala, ale tyhle byly lepší, příjemnější na omak.
Maggiemae
Howgh
Howgh

5118 příspěvků
10. leden 2007
Příspěvekod Gedžitka » sobota 30. srpen 2014, 16:08
Xsamotar píše:Se sucháčem u GroVie mám stejnou zkušenost. Po chvíli používání už nesucháčuje. Ale myslela jsem, že to je naší pračkou. Co jsem se bavila s Makytkou, tak prý to není obvyklý problém. Já zpětně usoudila, že by asi pomohlo prát je v síťce.

Xsam, používáš ty protisuchy a ochranná poutka? V tom kvantu prodaných kalhotek mám minimum reklamací, ani jsme nevypozorovala, že by to dělala jedna barva... Snažím se tomu přijít na kloub :)
Gedžitka
ZRNKA tým
ZRNKA tým

4521 příspěvků
16. červen 2008
Praha