ADV TOP
ADV LEFT

francouzské frote

Moderátoři: Trixl, Sykorka, Zuzajda, Klaris

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Santhe » sobota 30. srpen 2014, 21:04
Gedžitka píše:
Xsamotar píše:Se sucháčem u GroVie mám stejnou zkušenost. Po chvíli používání už nesucháčuje. Ale myslela jsem, že to je naší pračkou. Co jsem se bavila s Makytkou, tak prý to není obvyklý problém. Já zpětně usoudila, že by asi pomohlo prát je v síťce.

Xsam, používáš ty protisuchy a ochranná poutka? V tom kvantu prodaných kalhotek mám minimum reklamací, ani jsme nevypozorovala, že by to dělala jedna barva... Snažím se tomu přijít na kloub :)

Me u jednich zip u ucha prasknul, jinak mi prijde tvrdej a na koncich se odchlipuje, neobejme to brisko mimina, protoze nechce jit do oblouku. A u jednech mi suchaji ucha, ale mekka cast se stala neprilnavou, nebo jak to rict... Nejsou mi souzeny... :D
Santhe
Guma a neuvařitelná slepice :-)

8200 příspěvků
24. únor 2008
praha - východ
Příspěvekod Sunshine » neděle 31. srpen 2014, 09:17
Holky co říkáte na tyto plínky? Ja jsem z nich unešená, nějak se mi nedaří najit nic lepšího (super material,lze stahovat pry i kolem nožiček) a hezčího :D, součástí těchto plínek jsou i savé vložky,které paní dava k tomu...premyslela jsem kdyz to paní sije ze by mi udělala i ty svrchnacky ... Tady příklad ale má mnoho takhle krásných... http://www.odjany.cz/Kvak-d743.htm
Naposledy upravil Sunshine dne 31. srpen 2014, 09:18, celkově upraveno 1
Obrázek

Obrázek
Sunshine
Krafařka
Krafařka

813 příspěvků
13. září 2007
Mladá Boleslav
Příspěvekod Sunshine » neděle 31. srpen 2014, 09:18
Jinak koukám i po těch co jste tu zmiňovaly Vy,každá z Vas ;)
Obrázek

Obrázek
Sunshine
Krafařka
Krafařka

813 příspěvků
13. září 2007
Mladá Boleslav
Příspěvekod Sunshine » neděle 31. srpen 2014, 09:25
Jeste si říkám ze je možný ze by to male mimco při tomto materiálu svrchní nepotřebovalo, ale to spis chce vyzkoušet, abych tu nechválila neco co nemam vyzkoušené,...rikam si casem budu potřebovat i savé vlozky,hned budu potřebovat uni plenu k Dr.nebo na ven (3-4ks), casem budu potřebovat plenk.vybavu,tak proč to postupně nezačít nakupovat teď ikdyž ,pokud to tedy opravdu padne na cele plenk.obdobi :) Je mi jasne ze vystacim dlouho jen s cc, ale jen na chvili oddálím koupi velké plenk.vybavy a najednou by ta investice mohla dost bolet,tak abych se pak z fin.důvodů nezdráhala anebo hůř si cele dalsi plenk.nerozmyslela...
Obrázek

Obrázek
Sunshine
Krafařka
Krafařka

813 příspěvků
13. září 2007
Mladá Boleslav
Příspěvekod Sunshine » neděle 31. srpen 2014, 09:26
Xsam: prosim také o SZ s těmi nočními plenkami ;)
Obrázek

Obrázek
Sunshine
Krafařka
Krafařka

813 příspěvků
13. září 2007
Mladá Boleslav
Příspěvekod Sunshine » neděle 31. srpen 2014, 09:29
To co budu "casem" potřebovat už vše v jedné této pleně mam,nebo mate jiny názor? Druha věc je cena,uznavam ze nejsou nejlevnější,ale zase tyhle stopro prodám ( neco jako kdyz se cloveku vrací peníze po Anavy) ze?
Obrázek

Obrázek
Sunshine
Krafařka
Krafařka

813 příspěvků
13. září 2007
Mladá Boleslav
Příspěvekod Sunshine » neděle 31. srpen 2014, 09:48
Ze začátku je ta cena pro většinu asi alarmující,ale ten material ( opravdu chce clovek za sve penize nakoupit neco co je ve stylu " ujde to" nebo "nic moc" a "lepsi nez nic" :)? Jsou k tomu savé vlozky a později cela plenkova výbava az čtverce nebudou stačit taky něco stoji,tohle by se myslim dalo prodat bez většího úsilí...podle všeho paní jede ve velkém az v poslední době,kdy u ni nakupuji cele výbavy,proto je momentálně neseženeme z druhe ruky ( dle meho nazoru to jsou pleny co budou frcet stejně jako Anavy aj. ) Ještě taky nemam jasno,ale jsem nalomená :D No jo nadšenec,jsem zvědavá jak dlouho mi to vydrží :D
Obrázek

Obrázek
Sunshine
Krafařka
Krafařka

813 příspěvků
13. září 2007
Mladá Boleslav
Příspěvekod Sunshine » neděle 31. srpen 2014, 09:50
To jsem se ale rozepsala :D No zajimaji me ted ty nazory , dekuji ...
Obrázek

Obrázek
Sunshine
Krafařka
Krafařka

813 příspěvků
13. září 2007
Mladá Boleslav
Příspěvekod Sunshine » neděle 31. srpen 2014, 09:51
Nekupovala bych najednou ale postupne,kazdy mesic asi...
Obrázek

Obrázek
Sunshine
Krafařka
Krafařka

813 příspěvků
13. září 2007
Mladá Boleslav
Příspěvekod Xsamotar » neděle 31. srpen 2014, 10:15
Gedžitka píše:
Xsamotar píše:Se sucháčem u GroVie mám stejnou zkušenost. Po chvíli používání už nesucháčuje. Ale myslela jsem, že to je naší pračkou. Co jsem se bavila s Makytkou, tak prý to není obvyklý problém. Já zpětně usoudila, že by asi pomohlo prát je v síťce.

Xsam, používáš ty protisuchy a ochranná poutka? V tom kvantu prodaných kalhotek mám minimum reklamací, ani jsme nevypozorovala, že by to dělala jedna barva... Snažím se tomu přijít na kloub :)

:D tak s Gedžitkou jsem to řešila :D
Já jsem Ti to kdysi psala, ta reakce teda není Makytky ale Tvoje.
A u nás je na vině asi fakt pračka. Jemnější materiál musím prát v síťce, třeba na funkčním oblečením mi pračka tahá oka.
Ikdyž jak píše Santhe, ty ucha mi taky sucháč drží, ale ta část na břiše prostě nefunguje, je vytahaná.
Xsamotar
Kavárenská povalečka :-)

22157 příspěvků
30. září 2008
Mladá Boleslav
Příspěvekod Sunshine » neděle 31. srpen 2014, 22:38
Tak objednáno holky, asi jsem se zbláznila :) Nikdo teda nemáte názor na tyto doma dělané od paní Jany :-) ? Jedinou nevýhodu vidím že to neuschne nejspíše hned, ale stejně to budu kombinovat se čtverci a vv :-)
Obrázek

Obrázek
Sunshine
Krafařka
Krafařka

813 příspěvků
13. září 2007
Mladá Boleslav
Příspěvekod Zuza77 » neděle 31. srpen 2014, 22:56
Plenky od Jany Kopejtkové jsem měla v ruce naživo.
R. měl asi měsíc, takže moje zkušenosti tenkrát nula nula nic, ale přišly mi ÚŽASNÉ.
Mám od ní ušité čtvercovky z bambusového froté na objednávku. Jsou senzační. Používám je tedy na pusu a tak, ale to asi proto že se zdráhám je nechat jen tak pokadit :-) Jsou totiž úžasně heboučké. Ještě jsem měla v ruce aksamitové, ty jsou snad ještě lepší, ale ty jsou aktuálně jen v růžové, což na naše Slunce nesedí.
A taky od ní doporučuju přebalovací podložku - zespodu softšel, nahoře asi flís - tedy není to dvouvrstvé, je to prostě látka z jedné strany taková a z druhé taková. (bylo to oproti "značkám" za velmi zajímavou cenu). Ušije spoustu věcí na míru.
Kdybych neměla už teď plíny na dvě mimina, tak bych si určitě od ní ještě něco vzala (jako ty bambusové froté čtverce pořád ještě zvažuju, i když je to drahý materiál, ale je to taaaaak heboučké - rozhodně je budu dávat každému miminku v okolí jako dárek).
A vůbec její ochota a přístup - můžu jen doporučit.

Dlužím odpověď - proč bíle svrchňáky - no protože se mi nelíbí, když pak pod oblečením prosvítají obrázky. Stejně většinu času jsou ty svrchňáky zakryté bodyčkem, gatěma apod., tak obrázky nejsou vidět a jen mi "ruší dojem" :-) (což je trochu paradox, protože jinak si na nastrojené mimino až tak nepotrpím) Ale už jsem uvažovala, že když bude příští léto běhat jen v triku, tak by se možná nějaké hezké barevné hodily.
Zuza77
Howgh
Howgh

12657 příspěvků
29. listopad 2009
Příspěvekod Zuza77 » neděle 31. srpen 2014, 23:07
Našla jsem ty moje bambusové froťáčky u ní v krámku
http://www.latkovani.cz/latkovani/eshop ... ote-plenka
- asi si je tam vložila, když mi je šila :-) Tak přesně tyhle žluté mám. A jsou aaaach. Škoda, že jsem je neměla na novoška.

Edit: Jsem si myslela, že mám všechno, co potřebujeme, a už jsem vůči nabídce imunní. A už zase do toho zírám :D
Zuza77
Howgh
Howgh

12657 příspěvků
29. listopad 2009
Příspěvekod Sunshine » pondělí 01. září 2014, 21:09
Zuzi moc dekuju za reakci,asi,dam i na tve doporuceni s prebal.podlozkou,na tu js zapomela :) jinak,bambus.frote vv budu mit 5ks od Enab,predpokladam ze tj.neco ma ten zpusob,take jsou skladat :), jen skoda tehle matros vypada jeste lip to jo :D A jaktoze mel maly tu kalhotovku jen mesic??? Tesi me ze ji doporucujea,je pravda ze uplne super komunikace a mile jednani s pani ;)
Obrázek

Obrázek
Sunshine
Krafařka
Krafařka

813 příspěvků
13. září 2007
Mladá Boleslav
Příspěvekod Zuza77 » pondělí 01. září 2014, 21:24
Jsem se špatně vyjádřila.
Byl mu jeden měsíc, takže jsem neměla ještě moc zkušeností s látkovkami (nemám doteď, R. je moje první dítě v látce :-)).

Jinak já měla výbavičku XS BabyLucy. Spokojenost. Ale čtverce zpětně hodnotím jako lepší. I když nevím, jestli bych to umotala na ten průjem, co měl ve třech týdnech... , aby neprostřelil vždycky všemi směry :-)
jsem na sebe pyšná, že jsem nepodlehla tlaku okolí i nedostatku času a látkovala i tak :-)
Zuza77
Howgh
Howgh

12657 příspěvků
29. listopad 2009