ADV TOP
ADV LEFT

Látkové pleny pro děti starší 8 let

Moderátoři: Trixl, Sykorka, Zuzajda, Klaris

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Inkognito » středa 18. březen 2015, 11:07
Dobrý den,
mám devítileté dítě, které trpí enurézou. Denně má na noc plenu. Kupovala jsem do nynějška pleny pro enuretiky z DM, ale začínají být již těsné, po každé noci má dítě otlačené boky, potřebuje větší, které se v DM již koupit nedají.

Existují nějaké kalhotky na látkové pleny na noc pro takhle velké děti? Uvažuji o tom, že bych koupila látkovky, hlavně z důvodu pohodlí pro dítě. Sušička u nás jede skoro denně, takže to je pro nás asi více než logické řešení.

Pokud o tom někdo máte přehled, prosím o radu.
Děkuji :sunny:
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Datlik » středa 18. březen 2015, 15:00
Nevím, jestli se vyrábí ve velkém, ale určitě se dají uplést - ušít na míru.
Datlik
Krafařka
Krafařka

625 příspěvků
19. květen 2011
Příspěvekod Santhe » čtvrtek 19. březen 2015, 15:43
Vím z Fb plenkové skupiny, že Katyvbaby šije plenky i větší, na míru... Snad to není reklama, neznám osobně, jen jsem se to tam dočetla...
Santhe
Guma a neuvařitelná slepice :-)

8199 příspěvků
24. únor 2008
praha - východ
Příspěvekod Trixl » úterý 12. květen 2015, 15:09
ahoj tak toto jsem objevila náhodně, asi už je pozdě, ale můžu dát tip na dvě možnosti

bambinex adult aio velikost 0 nebo 1 http://www.e-pleny.cz/Bambinex-ADULT-AI ... a-d780.htm ty jsou vše v jednom

http://www.in-tex.cz/cz-kategorie_1-0-inkontinence.html šije - nutno se podívat dál než za první položky ty jsou z PVC, i pul kalhotky, zatím je nemá v nabídce, ale stačí to vepsat do poznámky před objednáním položky, barevně je to cíleno na dospěláky, takže neutrální spíše, žádné více barevné, tyto plenky se poskládají z vrstev což se líp suší a můžeš mít víc vnitřků nebo vezmeš si jen kalhotky (i kapsovky jsou v nabídce) a vycpeš tím co máš doma
Trixl
Howgh
Howgh

15771 příspěvků
05. duben 2007
Vysočina
Příspěvekod Trixl » úterý 12. květen 2015, 15:13
sháněla jsem je před cca 10 lety to mi pomohly holky koupit aio v USA a kalhotky mi ušila paní z haipa daipa, dneska myslím je těch možností víc kde si nechat šít i jsou na netu návody a materiál k dostání
Trixl
Howgh
Howgh

15771 příspěvků
05. duben 2007
Vysočina