ADV TOP
ADV LEFT

V čem nosit novorozence?

Moderátoři: Trixl, Sykorka, Zuzajda, Klaris

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Inkognito » pátek 07. listopad 2014, 16:18
Ahoj

2x jsem šla z porodnice s dítkem v šátku - v kolébce, vel. 52 šátek 5,2m... a šlo to v pohodě...

radši inko....
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Matap » pátek 07. listopad 2014, 18:26
Ahoj,

předpokládám, že nebudeš mít úplně dvoukilové dítko a než vás dři propustí ze svých spárů, bude ještě o píďu větší. Myslím, že manduka už vám s novorozeneckou vložkou bude dobře.

Šátek chce cvik,ale dá se naučit (jako tkaničky). Bjorn zahoď. Pech je dost velkej a děti v něm plavou...
Matap
Drbna
Drbna

4401 příspěvků
23. září 2006
Příspěvekod Zuza77 » pátek 07. listopad 2014, 22:25
Slunce v Manduce velmi brzy (jako pár týdnů, já už si to nepamatuju :palma: ). Pár dnů jsem byla rozpačitá, že to ještě není ono. Ale pak nějak povyrostl a sedl tam jak na ten hrnec :-)
Šátek - mám tu Hoppediz Tunis 4,6 (je krááásný, hebký, pevný... úžasný) - půjčím. Aspoň na naučení, než se rozhodneš, jak Vám to bude vyhovovat.
Pořád mám pocit, že bych ten šátek měla zkusit, ale nakonec asi Slunce zůstane v Manduce, takže je volný pro :mimiholka:
Zuza77
Howgh
Howgh

12753 příspěvků
29. listopad 2009
Příspěvekod Elee » sobota 08. listopad 2014, 09:47
Swetlex píše:Ahoj Karoli, Manda má novorozeneckou vložku - chce to s miminkem ozkoušet, jestli se mu to bude/nebude pozdávat. Né každý miminko tam padne jak prdel na hrnec. jinak větší exempláře dětí se dají dát do Mandy už kolem 2-3 měsíce, ale opět, chce to ozkoušet.
Bjorna bych zavrhla úplně, s pecháckým vakem neporadím, já se si s ním nikdy nesedla.
Šátek vs. postava - mám několik kamarádek rozměrných a nosily v šátku. V pevném, nejčastěji v kříži s kapsou uvnitř, na svislo.jde to, opět to chce ozkoušet.

Já jsem jedna z těch, které zabírají víc prostoru :D, měla jsem na prcky pevný šátek (u první kvůli kyčlím, tu jsem taky nosila až od 2 měsíců), starší šla rovnou do vertikálu, mladší byl i v kolíbce. Konf. velikost mám 48, po porodu asi 46, pak si to zase naberu zpátky :palma: a šátekvelikosti 7 (tj. 5,2m) mi vystačí na všechny úvazy. Dokonce mi nějakou dobu stačí i 6 (4,6m), ale vážu na cípech, což nemám moc ráda.
Na novoška, pokud si netroufneš na kolíbky - ty fakt nejsou lehký - bych vázala kříž s kapsou uvnitř, videonávod má super Hanička Vonzino, na YT kanál Vonzino1. Není to těžký, je to jen o cviku.
Elee
Klábosilka
Klábosilka

306 příspěvků
28. září 2012