ADV TOP
ADV LEFT

Jak dostat dítě do Manducy na záda?

Moderátoři: Trixl, Sykorka, Zuzajda, Klaris

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Abia » úterý 02. prosinec 2014, 19:02
Frantishko nevadí, že nedáš Čáslavskou, Aspisky postup je fajn. Určitě se to povede! Až se někdy uvidíme, tak ti Čáslavskou předvedu, natočit to neumím. :D :D
Abia
Kecka
Kecka

1996 příspěvků
02. říjen 2008
Krásnolipsko
Příspěvekod Sharki » úterý 02. prosinec 2014, 22:11
Já přehazuju úplně přes hlavu :palma: Dítě stojí přede mnou, zády ke mě. Chytím ho pod paží a saltem přes hlavu si ho hodím rovnou na záda. Pak už jen přehodím nosítko. Většinou se ani nic nevyhrne. Jen je třeba dávat pozor, ať nohama neshodí lustr či jiné ze storpu visící věci :D
Sharki
Drbna
Drbna

4226 příspěvků
16. červenec 2007
severni morava
Příspěvekod Zuza77 » úterý 02. prosinec 2014, 22:33
Aspi, až teď jsem si to mohla pusit. To je fakt bomba :-) A jak se malá těší :erik:
Jinak jste mě dámy velmi pobavily (jak málo stačí ke štěstí :-))
Zuza77
Howgh
Howgh

12652 příspěvků
29. listopad 2009
Příspěvekod Frantishka » středa 03. prosinec 2014, 09:57
Pozor pozor, průběžné hlášení. Už umíme: nahopkání přes bok (nevadí, že přední díl trika skončil na zádech, to doladíme) a Aspisky způsob z postele :) Ten je pro mě velmi komfortní, ale žel nošenec vůbec nespolupracuje, paličák.

Díky ženy a budeme zkoušet dál! F.
Frantishka
Diskutérka
Diskutérka

2250 příspěvků
28. prosinec 2011
Příspěvekod Lachtanicka » středa 03. prosinec 2014, 10:41
Rovnou přidám tip na to doladění ;-) - nosítko si při přípravě nandavám "tak jak bude", totiž sponu na břicho, hlavní díl na záda. Utáhnu bederák, pootočím nosítko dopředu, abych mohla nandat dítě. Bederák s sebou vezme i triko/svetr a zádový díl se mi ocitne na břiše. Nandám dítě, otočím zpět dozadu a triko/svetr se uvedou do víceméně původního stavu.
Moc to tedy nejde s propínacími svetříky.
Lachtanicka
Treperenda
Treperenda

1445 příspěvků
29. červen 2011
Příspěvekod Frantishka » středa 03. prosinec 2014, 10:56
Lachtanicka píše:Rovnou přidám tip na to doladění ;-) - nosítko si při přípravě nandavám "tak jak bude", totiž sponu na břicho, hlavní díl na záda. Utáhnu bederák, pootočím nosítko dopředu, abych mohla nandat dítě. Bederák s sebou vezme i triko/svetr a zádový díl se mi ocitne na břiše. Nandám dítě, otočím zpět dozadu a triko/svetr se uvedou do víceméně původního stavu.
Moc to tedy nejde s propínacími svetříky.

Aha! :) Díky!
Frantishka
Diskutérka
Diskutérka

2250 příspěvků
28. prosinec 2011