ADV TOP
ADV LEFT

CO VÁS (nejen) DNESKA POTĚŠILO? :-)

Drbárna o všem, co nás kde zaujalo, prostě ostatní ostatnosti a různé různosti:)
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Příspěvekod Missorka » středa 27. červen 2012, 16:43
Ahoj,

tahle diskuse mi tady chybí... Zpovědnici máme a hojně využíváme, ale spíš se svěřím s nějakým trápením, než s nějakou radostí... A možná by se na ty radosti nemělo zapomínat, život má i prima stránky...

Missorka

Takže já - před chvílí mě potěšil pan majitel servisu v obci. Servisujeme u něj, co tu bydlíme. Před 6ti týdny jsme u něj měnili kola a jedno kolo nám v pátek na dálnici upadlo... Nic se nám nestalo, nicméně auto šlo do servisu včera, pro jistotu. Neobviňovala jsem ho, jen jsem se pídila, jak se to mohlo stát... Dneska mí přivezl auto a oprava včetně vyměněných brzdových kotoučů, vyvážení kol, dodání šroubů, výměna žárovky, dotažení ruční brzdy - vše gratis. Řekl, že si myslí, že za to upadlé kolo vinu nenese, ale přesto se rozhodl to udělat takhle, tedy pro nás zdarma. Moc mě to potěšilo, ani ne tak kvůli ušetřeným penězům, spíš, že tohle by měl být standard a není... :-)
Naposledy upravil Missorka dne 27. červen 2012, 16:52, celkově upraveno 2
Missorka
Adminka

39565 příspěvků
18. září 2006
u Litoměřic
Příspěvekod Ivuškas » středa 27. červen 2012, 16:48
A mohlo mě to potěšit i včera?
Vyúčtování za plyn :D Jelikož se z něj dá pořídit i jedno střešní okno, těší mě i dnes a myslím, že mě bude těšit i zítra :D
Ivuškas
Klevetnice
Klevetnice

3413 příspěvků
04. únor 2010
Liberecko
Příspěvekod Missorka » středa 27. červen 2012, 16:49
Ivuškas píše:A mohlo mě to potěšit i včera?
Vyúčtování za plyn :D Jelikož se z něj dá pořídit i jedno střešní okno, těší mě i dnes a myslím, že mě bude těšit i zítra :D

Máš recht, upravila jsem název :-)

Plyn by mě taky potěšil, ale bojím bojím :-)
Missorka
Adminka

39565 příspěvků
18. září 2006
u Litoměřic
Příspěvekod Katchen » středa 27. červen 2012, 16:50
Týýýjo, Miss, tak to by mě posadilo na zadek. Tomu říkám budování vztahu se zákazníkem...

Jinak skvělý nápad na diskuzi, až se zberchám ze svého momentálního nafackózního rozpoložení, tak mě třeba taky něco hezkýho potká, co sem hodím.
Katchen
Howgh
Howgh

5195 příspěvků
15. květen 2011
Praha
Příspěvekod Ivuškas » středa 27. červen 2012, 16:52
Missorka píše:
Ivuškas píše:A mohlo mě to potěšit i včera?

Máš recht, upravila jsem název :-)

Plyn by mě taky potěšil, ale bojím bojím :-)

No já bála taky, protože loni jsme dopláceli šílenou sumu :oops: tak jsem letos uškrtila co to šlo, natáhla zálohy co to šlo a dobrý, uf :)
Ivuškas
Klevetnice
Klevetnice

3413 příspěvků
04. únor 2010
Liberecko
Příspěvekod Aliba » středa 27. červen 2012, 16:52
Tak mě dnes "dostal" potěšil pán v květinářství, když mně řekl, že jsem sexy. Jó a byl to pěknej chlap.
No rozhodně sexy nejsem :) .
Aliba
Klevetnice
Klevetnice

3449 příspěvků
02. červen 2008
Liberec
Příspěvekod Zuziky » středa 27. červen 2012, 16:52
me dneska FAKT potesilo, ze kdyz jsem byla Filipa nahlasit v nove skole, p.zastupkyne se predstavila i jemu, podala mu ruku a jednala s nim (pujde od zari do 4.tridy)
a taky, ze Matesova nova skolka napadne pripomina tu moji- prvorepublikovy barak, jedna trida prtat dole, dve tridy nahore, kam se jde po drevenych schodech....jsem si pripadala, jako by mi najednou bylo 5 :D
Zuziky
Klevetnice
Klevetnice

3350 příspěvků
21. září 2006
severní Morava
Příspěvekod Gehenna » středa 27. červen 2012, 16:53
Polívka :)

A že můžu snížit dávky hořčíku, když zvýším vápník, čili možná nakonec i porodím :D
Gehenna
B-C Kašpar

26835 příspěvků
13. prosinec 2007
Nobody knew where I was and now I am no longer there.
Příspěvekod Lucia » středa 27. červen 2012, 16:54
super diskuze :-*

dnes bylo těch věcí víc ;)
- ráno jsem šla do své kavárny pro kávu, ale neměli ten druh, co jsem chtěla připravený, tak jsem dostala jinou podle mé chuti zadarmo
- kolega z práce se zastavil a přivezl mi višně, protože včera v práci měl mističku ke svačině a já jsem se zmínila, že můj muž má nejraději višňovou bublaninu
- můj syn byl dnes se školkou v pizzerii - děti si dělaly vlastní pizzu - a když jsem ho vyzvedávala odpoledne, kousek pizzy měl schovaný pro mě, abych ochutnala, jakou udělal on

:hura:

(a teď jen doufám, že až přijde manžel domů, bude mít radost, že tu na něho čeká ta višňová bublanna)
Obrázek
Obrázek
Lucia
Diskutérka
Diskutérka

2530 příspěvků
13. srpen 2007
Praha
Příspěvekod Vladimira » středa 27. červen 2012, 16:56
Dcera při obědě: "Mami, máme ještě špenát?"
Naposledy upravil Vladimira dne 27. červen 2012, 16:57, celkově upraveno 1
Obrázek
Obrázek
Vladimira
Howgh
Howgh

14804 příspěvků
07. červen 2009
Příspěvekod Holly » středa 27. červen 2012, 16:56
Tak teď, když je opravený název, tak možná na něco přijdu, ale budu muset hledat dlouho, předlouho... :(
Možná to, že jsem zase trochu zhubla, ale momentálně je to spíš stresem, takže to ani moc nepotěší :-?
Holly
Klevetnice
Klevetnice

3101 příspěvků
26. září 2007
Příspěvekod Holly » středa 27. červen 2012, 16:59
Gehenna píše:Polívka :)

A že můžu snížit dávky hořčíku, když zvýším vápník, čili možná nakonec i porodím :D

Jakou jsi dělala? Mám hlad... :)
Holly
Klevetnice
Klevetnice

3101 příspěvků
26. září 2007
Příspěvekod Gehenna » středa 27. červen 2012, 17:01
Holly píše:
Gehenna píše:Polívka :)

Jakou jsi dělala? Mám hlad... :)

jenom hovězí vývar s mrkvema a bramborama, ale hlavně spoustu nudlí :)
Naposledy upravil Gehenna dne 27. červen 2012, 17:10, celkově upraveno 1
Gehenna
B-C Kašpar

26835 příspěvků
13. prosinec 2007
Nobody knew where I was and now I am no longer there.
Příspěvekod Niki84 » středa 27. červen 2012, 17:04
Mě potěšil včera manžel, že přišel domu už v sedm a šli jsme všichni na večeři do gruzínské restaurace. Dneska hlásil, že přijde také kolem sedmé tak to budu taky ráda, protože mi neni vůbec dobře, těším se až konečně porodím a k tomu dneska syn bojkotoval spaní po o a už je pěkně protivný :grr:
Niki84
Drbna
Drbna

4443 příspěvků
28. prosinec 2009
na kopci v Praze
Příspěvekod Majda » středa 27. červen 2012, 17:09
Me potesilo, ze rodina pritele adoptovala syna za vnouce (ma ted babicky a dedy 3 :) ) natolik, ze 80ti leta babicka chce jet zitra do vedlejsiho mesta busem jen proto, aby malemu sehnali k narozeninam zelenou kolobezku co chtel, i kdyz mu mohli tady ve meste koupit tu samou cernou. :erik:
Majda
Howgh
Howgh

6516 příspěvků
22. září 2006
Za kanalem