ADV TOP
ADV LEFT

CO VÁS (nejen) DNESKA POTĚŠILO? :-)

Drbárna o všem, co nás kde zaujalo, prostě ostatní ostatnosti a různé různosti:)
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Příspěvekod Frantishka » neděle 18. březen 2018, 14:39
Don´t stop me now, a Queeny vůbec, taky miluju, Melino!

Mě teď hodně baví Nightwish anebo třeba tahle klasika všech klasik. ;-)

Dobrý téma!
Frantishka
Diskutérka
Diskutérka

2330 příspěvků
28. prosinec 2011
Příspěvekod Frantishka » neděle 18. březen 2018, 14:44
Tak to bylo Behind the wheel, Pixar, ale nějakej remix nebo jiná verze. Díky. Tvé apoštolské úsilí není nazmar ;-)
Frantishka
Diskutérka
Diskutérka

2330 příspěvků
28. prosinec 2011
Příspěvekod Pixar » neděle 18. březen 2018, 15:20
Frantishko, jo BTW je suprova vypalovačka a ten text dokonaly!!!! Ted nevim, jakou verzi presne myslis, je hafo mixu, remixu, coveru...

Tady je krasna BTW v podani Prime Orchestra, cas 6.13: https://www.youtube.com/watch?v=Kqe0CJCEl08
A tady rock/metal cover BTW: https://www.youtube.com/watch?v=AYa9MlMSqRE

Dik za oceneni, je mi obrovskym potesenim, slychavam to o sobe a odpovidam na to (DM, song Sacred): But it's my duty
I'm a missionary

:D
The wind in my hair
Makes me so aware
How good it is to live tonight
And I haven't felt so alive
In years
Pixar
Klevetnice
Klevetnice

3225 příspěvků
01. leden 2008
Příspěvekod Oveczka » neděle 18. březen 2018, 23:07
Pixar, mě to tvoje nadšení taky děsně baví, vždycky se tu usmívám jako idiot ;-)

A když jsme u těch lásek z mládí, taky jsem teď byla na koncertě. Dostala jsem od muže k Vánocům lístky na Kelly Family :D Prvotně to byl šok, strašně jsem je žrala, když mi bylo 10, už jsem z toho dávno vyrostla, navíc nejsem úplně materiál na masové akce. Ale nakonec to bylo úžasný, taková neskutečná nostalgie, v hledišti i na jevišti. A líbili se mi snad víc než zamlada, holt jsem vždycky měla slabost spíš pro ty zralejší typy :oops: Jinak teda muž překvapil neskutečně, nejen že mi ty lístky dal, ale šel se mnou, ačkoliv to není jeho šálek kávy, a v rámci možností si to užil taky. Ale nikdy bych nevěřila, jak může být plný stadion nostalgických lidí tak nabíjející 8-)
Oveczka
Diskutérka
Diskutérka

2216 příspěvků
08. listopad 2011
Pardubice
Příspěvekod Pixar » neděle 18. březen 2018, 23:25
Zeny, dekuju Vam moc za krasna slova a skvela vypraveni :erik:

Rada slysim, ze i Vas hudba nabiji a prinasi uzasny zážitky a zivotni radost nebo o tom aspoň uvazujete, ze byste do toho sly pro tu povznasejici energii, protože me tesi stastne zeny. A opravdu to funguje.

Ja si spis pripadala trapna, vlezla a otravna, ale rikala jsem si, ze to nejaky smysl bude mit, ze je treba to nadseni poslat dal, navíc si k tomu fakt nemuzu pomoct (jo, jsem fanatik :D a bez svy milovany hudby bych nemohla zit) a diky Vasim reakcim vidim, ze nejen me je music velkym zivotnim prinosem, a to jsem taaak potesena, diky!
The wind in my hair
Makes me so aware
In years
Pixar
Klevetnice
Klevetnice

3225 příspěvků
01. leden 2008
Příspěvekod Bebet » pondělí 19. březen 2018, 13:27
Pixar píše:Zeny, dekuju Vam moc za krasna slova a skvela vypraveni :erik:

Rada slysim, ze i Vas hudba nabiji a prinasi uzasny zážitky a zivotni radost nebo o tom aspoň uvazujete, ze byste do toho sly pro tu povznasejici energii, protože me tesi stastne zeny. A opravdu to funguje.

Ja si spis pripadala trapna, vlezla a otravna, ale rikala jsem si, ze to nejaky smysl bude mit, ze je treba to nadseni poslat dal, navíc si k tomu fakt nemuzu pomoct (jo, jsem fanatik :D a bez svy milovany hudby bych nemohla zit) a diky Vasim reakcim vidim, ze nejen me je music velkym zivotnim prinosem, a to jsem taaak potesena, diky!

O tom, jak nezapomenutelné nadšení jsi poslala ke mně, víš. Takže ano, smysl to má. ;-)
Chcete si ušetřit týdny frustrace z marného hledání nové práce? NECHTE SI ZKONTROLOVAT SVŮJ ŽIVOTOPIS
Kariérní inspirace a rady najdete také u mě na Facebooku
Bebet
Kecka
Kecka

1557 příspěvků
17. září 2013
(skoro) Brno
Příspěvekod Pixar » pondělí 19. březen 2018, 17:42
:erik: Vim ;-) a opet diky, ach Boze.... :erik:

Oh God it's raining
But I'm not complaining
It's filling me up with new life

The stars in the sky
Bring tears to my eyes
They're lighting my way tonight

In years

Just for a day
On a day like today
I'll get away from this constant debauchery

The wind in my hair
Makes me so aware

In years

:hura:
The wind in my hair
Makes me so aware
In years
Pixar
Klevetnice
Klevetnice

3225 příspěvků
01. leden 2008
Příspěvekod Pixar » pátek 23. březen 2018, 18:54
Ze jsem se nasla na dalším videu z koncertu z roku 1996 (takove mláďátko :) ), tentokrát me vynasi z publika ochranka pod podium k zachranarum, ptz jsem zkolabovala :D Malem jsem v tom davovem silenstvi v tlacenici prisla o dusi :palma: Nikdy nezapomenu, cekala jsem před branami na sve idoly noc a den :erik: Do skoly jsem dojela rano včas, totalne dorasovana, promocena s roztrhanym oblecenim, rozmazanym make-upem a tenisovym loktem. A tak stastna :holka:
The wind in my hair
Makes me so aware
In years
Pixar
Klevetnice
Klevetnice

3225 příspěvků
01. leden 2008
Příspěvekod Pixar » středa 04. duben 2018, 09:21
Insomnia, prekrasna pisen, od IAMX (nejen) pro lidi, kteří vazne trpí/tpeli poruchou spanku, stejne jako zpevak Chris Corner :erik:

The day is incomplete
The thoughts of total defeat
I don't know what is happening to me
Or if I'll die, 'cause I just never sleep

You awoke into my night
You could see the madness in my eyes

I've lost control, please save me from myself

My conscience begs for time
'Cause you can't fight the clock
Ticking inside
I'm just a bigger baby me
Acting smart, oh what irony

Where will I end up, tonight?
Getting fucked or frying my mind

Calm me down with your caress
I'll get off while I watch you undress
Maybe the sex will help me to forget
A precious, transient schizophrenic bliss

Oh, my god, you're beautiful
Why do you stay with this neurotic fool?

The wind in my hair
Makes me so aware
In years
Pixar
Klevetnice
Klevetnice

3225 příspěvků
01. leden 2008
Příspěvekod Inkognito » středa 04. duben 2018, 13:16
Včera mne potěšili kolegové z práce a to velmi velkorysým způsobem-sbírkou na nový kochleární implantát pro naší starší dceru. Je to víc než půlka doplatku, takže už nemusím zajišťovat půjčku a máme připravenou celou částku - neboť v květnu nám přijde faktura a poté se dcera dočká up-gradu po 10 letech :erik: :sunny: :erik: .
Mám štěstí na lidičky, které jsem v životě potkala a od kolegů v práci bych toto opravdu nečekala. Takže ještě teď se vznáším na obláčku. Včera jsem to po práci obulela, až mě z toho rozbolela hlava. Ale byly to slzy štěstí.
Děkuji za prostor, muselo to ven.
inko-t.č. velmi šťastná
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Danka » středa 04. duben 2018, 13:27
Inko, to je úžasná správa a skvelí kolegovia!
M 04/2006, J 10/2007, K 08/2009
Danka
Howgh
Howgh

7907 příspěvků
21. září 2006
dedinka na Slovensku; na BC Květníček
Příspěvekod Pon » středa 04. duben 2018, 18:48
Frantishka píše:Pixar, depešáci mě míjeli zamlada a jinak už to těžko bude, ale tvoje nadšení je osvěžující a baví mě :)

Frantisko me zamlada minuli uplne. Znala jsem tak dve pisnicky a ted na stary kolena teprve objevuju netuseny poklady od nich, co jsem nikdy neslysela. Diky Pixar a youtube. :D
Pon
Diskutérka
Diskutérka

2036 příspěvků
21. leden 2009
Příspěvekod Pixar » středa 04. duben 2018, 20:04
Pon píše:
Frantishka píše:Pixar, depešáci mě míjeli zamlada a jinak už to těžko bude, ale tvoje nadšení je osvěžující a baví mě :)

Frantisko me zamlada minuli uplne. Znala jsem tak dve pisnicky a ted na stary kolena teprve objevuju netuseny poklady od nich, co jsem nikdy neslysela. Diky Pixar a youtube. :D

Jooo :hura: Dik, dik, dik Pon :-* Ukrutne jsi me potesila!!! Jaj, ja se zblaznim stestim :D A dnes jsem dostala taky krasnou emocionalni naloz od nej kamosky z detsvi, ktera zije v Canade :erik: Nejenze za mnou prileti v kvetnu + mi k tomu splni jeden muj dlouhodoby sen, ale jeste mi prozradila, ze jde v cervnu poprve ve svych 40 letech na koncert DM do Toronta (a to je nikdy neposlouchala!). Roky me lanari, at priletime a ja to zatím odkladam, az dcerka vyroste, aby si uzila (i vzpominkove) s nama poradne vylety, ktery pro nas kamoska chysta a dneska si rikam, jejda, co kdybych/om uz leteli ted a sla bych na depes koncert s ni taky :)
Cim jsem starsi, tim je hloubeji je zboznuju a vic si to uzivam, toto mi mmj. ;-) poslal nedavno jeden muj mega dm ctitel a jsem upa namekko, to jsem uz dlouho neslysela (We are the hunters, We are the hunted.):
Je to takovy :) rajcovni:
Happiest girl I ever knew
Happiest girl I ever knew

Wanted to feel the joy
Pass between our eyes

...a zavratovy: When I come up
When I rush
I rush for you

Nikdy jsem nevypadala lip a nikdy si nepripadala smyslnejsi nez ted ve svych letech :makeup:
The wind in my hair
Makes me so aware
In years
Pixar
Klevetnice
Klevetnice

3225 příspěvků
01. leden 2008
Příspěvekod Misicka » středa 04. duben 2018, 20:26
Inkognito píše:Včera mne potěšili kolegové z práce a to velmi velkorysým způsobem-sbírkou na nový kochleární implantát pro naší starší dceru. Je to víc než půlka doplatku, takže už nemusím zajišťovat půjčku a máme připravenou celou částku - neboť v květnu nám přijde faktura a poté se dcera dočká up-gradu po 10 letech :erik: :sunny: :erik: .
Mám štěstí na lidičky, které jsem v životě potkala a od kolegů v práci bych toto opravdu nečekala. Takže ještě teď se vznáším na obláčku. Včera jsem to po práci obulela, až mě z toho rozbolela hlava. Ale byly to slzy štěstí.
Děkuji za prostor, muselo to ven.
inko-t.č. velmi šťastná

To je krásné :hura: , gratuluji ke kolegům a dceři také! :-)
Misicka
Howgh
Howgh

5411 příspěvků
01. leden 2007
Česká Lípa
Příspěvekod Zuza77 » středa 04. duben 2018, 20:30
Potěšila mě nádherná první jarní bouřka.
A obrázky konečně visící na zdech. Nádhera. (Ani vyplaveny strop v kanceláři mi to nemůže zkazit)

Odesláno z mého SM-A510F pomocí Tapatalk
Zuza77
Howgh
Howgh

13782 příspěvků
29. listopad 2009