ADV TOP
ADV LEFT

CO VÁS (nejen) DNESKA POTĚŠILO? :-)

Drbárna o všem, co nás kde zaujalo, prostě ostatní ostatnosti a různé různosti:)
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Příspěvekod Pixar » čtvrtek 25. květen 2017, 09:22
Bebet píše:Pixar, z tebe to sálá i na dálku. :D

Včera jsem říkala dceři, že jsem vděčná jedné holce na BC za koncert The Cure a teď i Depešáků. Nebýt tebe a tvého nadšení, prostě to projde okolo, protože na podobné "výstřelky" jsem dosud neměla v mém introvertním mozku spoje :D . Takže znovu díky!

Bebet! Ja dekuji Tobe za mile psani a pochopeni me osoby :erik: Jsem vdecna, ze se me nadseni preneslo na Tebe a chytla ses prilezitosti zazit uzasne koncerty. Cim jsem starsi, tim vic si uvedomuji, jak moc je zapotřebí jit radosti naproti a vazne me tesi, když je stastny i někdo další. Vynikajici hudba - a k tomu nazivo - je skvely nastroj k naplneni.

Gore a Home, fantasticke publikum na konci :) :
https://www.youtube.com/watch?v=FOed4Uq_emA

And I thank you
For bringing me here
For showing me home
For singing these tears
Finally I've found
That I belong here

There's a fire
In my veins
The desire
Causes pain
I will say it
Again
There is SO MUCH LOVE in me
Pixar
Diskutérka
Diskutérka

2939 příspěvků
01. leden 2008
Příspěvekod Matap » čtvrtek 25. květen 2017, 13:57
Pixar, super!

A rozumím, mě taky potěší, když zjistím, že některých věcí ještě jsem schopná na vzdory životní šedi a stereotypu...
Matap
Drbna
Drbna

4580 příspěvků
23. září 2006
Příspěvekod Pixar » čtvrtek 25. květen 2017, 16:41
Matap píše:Pixar, super!

A rozumím, mě taky potěší, když zjistím, že některých věcí ještě jsem schopná na vzdory životní šedi a stereotypu...

Diky moc :)

Ano, je to hodne povznasejici pocit uzdravujici ducha (jako dusi).

Posledni pulrok jsem si uvedomila, ze jsem prestastna, kdyz si (zas po letech) dovolim zazit to, co jsem vzdy celym srdcem milovala. Dokonce bych rekla, ze me prozivani je ted o to hlubsi, intenzivneji vnimam oblibenou hudbu a pronikam do podstaty zpivaneho. Uzivam si to mnohem vice nez driv, ptz kdysi to byla samozrejmost, dnes je to velka odmena v tom kolotoci "starosti", ktera by ale mela byt normalni soucasti zivota cloveka (jako ta odmena).

Kdyz zpiva "Only you exist here", tak to nabyva pro me novych rozmeru.

Vcera jsem tam potkala pani, mohlo ji byt mezi 60-70 lety, byla skvele ohaknuta a seklo ji to, byla hodne natesena a rikala, co bude delat, az uvidi Davea. Byla vtipna, zaroven to bylo tak opravdove a prijemne. Je to moment, kdy clovek vi, ze na veku nezalezi a ze se muzeme radovat dal a dal.
There's a fire
In my veins
The desire
Causes pain
I will say it
Again
Pixar
Diskutérka
Diskutérka

2939 příspěvků
01. leden 2008
Příspěvekod Inkognito » čtvrtek 25. květen 2017, 18:18
od léta jsem kila dole zaokrouhlila na -20, mám radost aspoň něco se mi daří

pardon ale inko raději
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Jasmin » čtvrtek 25. květen 2017, 18:50
Inkognito píše:od léta jsem kila dole zaokrouhlila na -20, mám radost aspoň něco se mi daří

pardon ale inko raději

Velká gratulace! :hura: :hura:
Jasmin
Klábosilka
Klábosilka

580 příspěvků
21. leden 2016
Příspěvekod Gedžitka » čtvrtek 25. květen 2017, 20:11
Pixar, super, že jsi si to užila! Já nebyla, ale pracuju kousíček vedle, tak jsem jenom myslela na to, abych včas vystřelila, než se začnou hemžit davy v černém :D

Já to mám velmi podobně s Muse, dokonce jsem se vloni vypravila na festival do Budapešti (což by mě normálně ani nenapadlo). A teď se už nemůžu dočkat nového alba - i když první singl mě moc nenadchnul, zbytek bude určitě luxusní.
Gedžitka
ZRNKA tým
ZRNKA tým

4704 příspěvků
16. červen 2008
Praha
Příspěvekod Pixar » čtvrtek 25. květen 2017, 20:41
Gedžitka píše:Pixar, super, že jsi si to užila! Já nebyla, ale pracuju kousíček vedle, tak jsem jenom myslela na to, abych včas vystřelila, než se začnou hemžit davy v černém :D

Já to mám velmi podobně s Muse, dokonce jsem se vloni vypravila na festival do Budapešti (což by mě normálně ani nenapadlo). A teď se už nemůžu dočkat nového alba - i když první singl mě moc nenadchnul, zbytek bude určitě luxusní.

Dekuji moc! Je fajn, ze to mas podobne a vis. A libi se mi, zes udelala vec, ktera by Te "normalne nenapadla" :) Ja vyhrat, tak za DM cestuji po svete.... (ehm, jsem se zasnila). Preji Ti krasne zazitky s Tvou kapelou :erik: He, me doma nenadchla na prvni poslech nova revolucni ("levicova") pisen DM a nazivo mi to naopak vcera seplo uplne a poradne :D

Aha, zahada vysvetlena(jsem Te vyhlizela...). To je fakt, cerne davy by Te cestou z prace mohly s(z)trhnout primo na stadion :mrgreen:

Ja jsem byla vcera patricne vtipna, kdyz jsem se domlouvala telefonicky s clovekem, ktery mi nabidl odvoz domu z koncertu a znali jsme se davno tomu letmo a spis pres nekoho (ten nas spojil tlf.), tak jsme "zapomneli", jak presne vypadame a kdyz se mne ptal, jak mne pozna, tak jsem mu rekla, ze budu cela v cernem :palma:

Posilam Ti Muse/DM mash-up: Behind the Wheel of the Problematique :makeup:
https://www.youtube.com/watch?v=2yeT9bArtBk

Pa a uzivej si Muse :holka:
There's a fire
In my veins
The desire
Causes pain
I will say it
Again
Pixar
Diskutérka