ADV TOP
ADV LEFT

CO VÁS (nejen) DNESKA POTĚŠILO? :-)

Drbárna o všem, co nás kde zaujalo, prostě ostatní ostatnosti a různé různosti:)
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Příspěvekod Evkam » středa 04. duben 2018, 20:51
Poprvé za celou svou učitelskou kariéru učím JEN svoje předměty, žádné "bonusy" (výtvarky, pracovky atd.) navíc. Bohužel jen na tři měsíce (záskok za kolegyni v prac.neschopnosti). To je taková pohoda :)

A upekla jsem úplně dokonalé rohlíky, stokrát lepší než ty z obchodu. Manžel poslední dobou bojkotuje Andrejovo pečivo, takže mi nezbylo, než dovést k dokonalosti recept na domácí kváskový chleba a teď ty rohlíky... mňam :hura:
Evkam
Drbna
Drbna

4431 příspěvků
19. duben 2007
na té našé Hané só tam bochte slané :)
Příspěvekod Wingec » čtvrtek 05. duben 2018, 06:31
Inkognito píše:Včera mne potěšili kolegové z práce a to velmi velkorysým způsobem-sbírkou na nový kochleární implantát pro naší starší dceru. Je to víc než půlka doplatku, takže už nemusím zajišťovat půjčku a máme připravenou celou částku - neboť v květnu nám přijde faktura a poté se dcera dočká up-gradu po 10 letech :erik: :sunny: :erik: .
Mám štěstí na lidičky, které jsem v životě potkala a od kolegů v práci bych toto opravdu nečekala. Takže ještě teď se vznáším na obláčku. Včera jsem to po práci obulela, až mě z toho rozbolela hlava. Ale byly to slzy štěstí.
Děkuji za prostor, muselo to ven.
inko-t.č. velmi šťastná

to je tak krásný :erik:
moc vám to přeju, i dceři, úplně mi to zlepšilo náladu :)
Wingec
Howgh
Howgh

10139 příspěvků
27. září 2006
Brno
Příspěvekod Inkognito » pátek 06. duben 2018, 07:27
Tady inko obdarovaná.
T.č. v rozpacích. Včera mi oznámila naše ekonomická ředitelka firmy, že se se spolumajiteli dohodli a chtějí nám na kochlík darovat celou částku. Původně mi nabízeli bezúročnou půjčku, pokud nám nebude stačit co jsme naspořili.
Takže teď mne čeká rozhovor s naší ek.ředitelkou, jak se věcí mají a že na základní sadu již máme díky velkorysosti mých kolegů a naspoření našich peněz.
Jsme z toho s manželem paf, v jeden týden takové šoky.
Nevzpamatovali jsme se s toho daru od mých kolegů a teď toto.
Navrhnu, ať zváží výši příspěvku, když už na tu základní sadu máme, protože dar se neodmítá, je to dle našeho názoru neslušné.
A že popřípadě za nějaký příspěvek od nich můžeme dceři dokoupit ještě nějaké další příslušenství (jiný mikrofon, TV streamer, aby lépe rozuměla při sledování televize, držáček za ouško, kryty). Snad se tedy neurazí, ale chci aby věděli, jací tu pracují zaměstnanci, kteří se v případě nějaké podobné situace takhle složí. :erik:
co myslíte, máme to vymyšlené nějak smysluplně?
Předem děkuji za reakci.
inko tak štědře obdarovaná
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Katchen » pátek 06. duben 2018, 09:26
Inko obdarovaná,
tvoje řešení se mi líbí. A velmi mi imponuje tvoje "zodpovědnost obdarované" - že chceš odpovědně přijmout dar i od firmy a přemýšlíš, aby to bylo účelné a čestné a že chceš taky ukázat vedení, jak skvělé zaměstnance má. Dej pak vědět, jak jste se dohodli.
Katchen
Howgh
Howgh

5416 příspěvků
15. květen 2011
Praha
Příspěvekod Pixar » pátek 06. duben 2018, 13:39
Inko obdarovaná,
ne nejak, ale upa nejsmysluplněji :) Moc Vam to dvojity paf preji, skvely lidi! :erik:
The wind in my hair
Makes me so aware
How good it is to live tonight
And I haven't felt so alive
In years
Pixar
Klevetnice
Klevetnice

3208 příspěvků
01. leden 2008
Příspěvekod Barci » středa 11. duben 2018, 08:01
Dcera řekla zcela čistě a samozřejmě slovo "čtvrt". Normálně se mi v tu chvíli chtělo skoro brečet. Znamená to u nás totiž velký pokrok.
Navíc nedávno dokonce recitovala básničku na vítání občánků (zrovna pro ní velmi lehká slova, vybrali jí to hezky, ale trénování tedy doma velké).
Moje dcera, která má odklad kvůli logo vadě, jako chápete to, že jo :hura:
M. 2008, A. 2011
Barci
Klevetnice
Klevetnice

3383 příspěvků
19. listopad 2008
Příspěvekod Frantishka » středa 11. duben 2018, 15:27
Barci píše:Dcera řekla zcela čistě a samozřejmě slovo "čtvrt". Normálně se mi v tu chvíli chtělo skoro brečet. Znamená to u nás totiž velký pokrok.
Navíc nedávno dokonce recitovala básničku na vítání občánků (zrovna pro ní velmi lehká slova, vybrali jí to hezky, ale trénování tedy doma velké).

Chápu, závidím a gratuluju ;-)
Frantishka
Diskutérka
Diskutérka

2284 příspěvků
28. prosinec 2011
Příspěvekod Pixar » středa 11. duben 2018, 19:22
Barci píše:Dcera řekla zcela čistě a samozřejmě slovo "čtvrt". Normálně se mi v tu chvíli chtělo skoro brečet. Znamená to u nás totiž velký pokrok.

Upa chapu :erik: Vim o cem mluvis ;-) Velka gratulace :)
The wind in my hair
Makes me so aware
How good it is to live tonight
And I haven't felt so alive
In years
Pixar
Klevetnice
Klevetnice

3208 příspěvků
01. leden 2008
Příspěvekod Nurita » středa 11. duben 2018, 19:34
Inko obdarovaná, to je tak nádherné! Moc vám to přeju! Neskutečně to zahřálo na srdci, a to vás neznám. Jen ten pocit, že to s lidmi ještě není tak špatné. :)

Barci, krása, naprosto chápu tvou radost. (Ani jedno mé dítě se nenaučilo všechna písmenka jen tak, logopedie na x let...)
Nurita
Treperenda
Treperenda

1313 příspěvků
10. září 2014