ADV TOP
ADV LEFT
//

CO VÁS (nejen) DNESKA POTĚŠILO? :-)

Drbárna o všem, co nás kde zaujalo, prostě ostatní ostatnosti a různé různosti:)
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Příspěvekod Inkognito » pátek 30. červen 2017, 14:31
Nevím, kterého inka se na úpravu stravy ptáš. Jsem inko s mínus 16 kg.

Nechala jsem se inspirovat tady tímto rozhovorem. V mém podání je to teda ještě v takřka veganské verzi (z živočišného jím jen domácí vajíčka a dávám si do kafe med).

https://www.youtube.com/watch?v=1tySaBzqDgk
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Inkognito » pátek 30. červen 2017, 15:41
Já jsem inko cholesterol. Nejím skoro žádné maso. Přítel je vegetarián - od začátku roku nám každý den vaří obědy do práce. Dál nejím žádné plněné oplatky typu tatranky, žádné koblihy apod. Ale občas si dám brambůrky i čokoládu. Běžně jím smetanové jogurty i sýry. Hlavní zásluhy ale přičítám velmi výraznému omezení masa.
A snad poprvé v životě si nemusím hlídat váhu.
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Inkognito » pátek 30. červen 2017, 16:34
Inko - 16, taky veliká gratulace. Určitě jsi na sebe náležitě pyšná. :hura:

Inko cholesterol
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Misicka » pátek 30. červen 2017, 17:47
Inko stres, tak to znám moc dobře, když jsem se rozváděla (resp. když první manžel odešel), tímto způsobem jsem zhubla na 43 kdy při 168 cm. A věř, bude líp!
Misicka
Howgh
Howgh

5339 příspěvků
01. leden 2007
Česká Lípa
Příspěvekod Pixar » pátek 30. červen 2017, 18:26
Uf, diky, ze Bartoska privital Umu Thurman bez ova!
There's a fire
In my veins
The desire
Causes pain
I will say it
Again
There is SO MUCH LOVE in me
Pixar
Diskutérka
Diskutérka

2962 příspěvků
01. leden 2008
Příspěvekod Trixl » pátek 30. červen 2017, 21:46
skvělý holčičí den v zoo s dcerami a vnučkou :)
Trixl
Howgh
Howgh

16150 příspěvků
05. duben 2007
Vysočina
Příspěvekod Inkognito » sobota 01. červenec 2017, 08:52
Misicka píše:Inko stres, tak to znám moc dobře, když jsem se rozváděla (resp. když první manžel odešel), tímto způsobem jsem zhubla na 43 kdy při 168 cm. A věř, bude líp!

Já to nemám z rodinných důvodů, ale z pracovních. Vždycky jsem se snažila s lidma vycházet víc než přátelsky, kde jsem si osobnostně nesedla, tam jsem to radši vzdala dopředu, ale tenhle člověk se nenechal odbýt. Absolutní macho, s kterým jsem se na něčem domluvila, xkrát odsouhlasila, aby se nakonec ukázalo, že jsme se buď nedomluvili, nebo domluvili na něčem jiném. Jsem ráda, že jsem ho definitivně odřekla už minulý týden a během července předám svému nástupci rozdělanou práci a už se tím nikdy nebudu zaobírat. A jestli mi nezaplatí, tak už to budu brát jen jako třešničku na dortu.
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Danka » úterý 04. červenec 2017, 12:14
Neter mi povedala, že ked vyrastie, chce byt taká štíhla ako ja. Potešilo to obzvlášť po tom, ako sa ma moje vlastné dieťa pred dvoma týždňami spýtalo, či budeme mať bábätko, ked mám TAKÉ VEĽKÉ brucho.
M 04/2006, J 10/2007, K 08/2009
Danka
Howgh
Howgh

7560 příspěvků
21. září 2006
dedinka na Slovensku; na BC Květníček
Příspěvekod Inkognito » středa 05. červenec 2017, 08:47
velmi mě potěšilo, že moje váha začíná osmičkou :hura:
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Inkognito » středa 05. červenec 2017, 10:28
Inkognito píše:velmi mě potěšilo, že moje váha začíná osmičkou :hura:

Gratuluju!

To samé mě taky před několika měsíci velmi potěšilo. Před pár týdny mě potěšilo, že začala začínat sedmičkou. Dnes 77,2 :-). Nádhera! A kdyby do konce prázdnin začínala šestkou, asi se štěstím zalknu :-D. Jen teda s tou spoustou čerstvého ovoce nevím, nevím. Ale to nevadí! Už se necítím jako velryba a to se počítá!
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Inkognito » středa 05. červenec 2017, 16:57
Inkognito píše:
Inkognito píše:velmi mě potěšilo, že moje váha začíná osmičkou :hura:

Gratuluju!

To samé mě taky před několika měsíci velmi potěšilo. Před pár týdny mě potěšilo, že začala začínat sedmičkou. Dnes 77,2 :-). Nádhera! A kdyby do konce prázdnin začínala šestkou, asi se štěstím zalknu :-D. Jen teda s tou spoustou čerstvého ovoce nevím, nevím. Ale to nevadí! Už se necítím jako velryba a to se počítá!

To je super, na tuhle metu bych se chtěla dostat kolem podzima až vánoc, nedávám si velké cíle, možná i proto, že pro to nijak extra hodně nedělám a jím všechno a na sílu mi to ani nejde, na šest týdnů jsem se zasekla na 93 a čím víc mě to štvalo tím víc to nešlo.. pak jsme odjeli na dovolenou, kde jsem se uklidnila, neřešila, každej den zmrzlina a přijela jsem po týdnu o dvě kila lehčí :hura:
Inkognito Inkognito