ADV TOP
ADV LEFT

Nechápu...

Drbárna o všem, co nás kde zaujalo, prostě ostatní ostatnosti a různé různosti:)
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Příspěvekod Jarkab1 » středa 22. srpen 2012, 16:32
Trixl píše:co chvíli něco nechápu, ale mnohem častěji si nemůžu vzpomenout :D

tak to mám taky
jen občas nevím, jestli nemůžu nebo nechci 8-)

česká pošta je subjekt k nepochopení, většinou mám dojem, že k tomu záměrně byla stvořena :grr: protože doručování zásilek evidentně není její prioritou
Jarkab1
Howgh
Howgh

11060 příspěvků
26. srpen 2007
Vysočina
Příspěvekod Sharki » středa 22. srpen 2012, 17:05
Já nechápu, jak si někdo může užívat těhotenství.. nebo je to jen další mýtus a takové ženské neexistují?
Sharki
Drbna
Drbna

4348 příspěvků
16. červenec 2007
severni morava
Příspěvekod Blanka2 » středa 22. srpen 2012, 17:09
Sharki píše:Já nechápu, jak si někdo může užívat těhotenství.. nebo je to jen další mýtus a takové ženské neexistují?

a nechápu, jak někdo může říci, že ženský na mateřský se jen flákaj a nic nedělají :-Z

EDIT: to tě někdo chce jen naštvat, že si užívá těhotenství :D né vtípek... mám kámošky co si to opravdu max užily...
Blanka2
Moderátor FFF
Moderátor FFF

10572 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Iwuscha » středa 22. srpen 2012, 17:25
já si těhotenství užila, měla jsem fakt 8 měsíců dovolenou a jako letní prázdniny jsem měla tak naposled ve 12ti:) (ale jako každá mince má samozřejmě dvě strany)

A jinak já jsem ta co doma celé dny zevluje, leží na gauči a cpe se :)
Obrázek
Iwuscha
Treperenda
Treperenda

1007 příspěvků
31. říjen 2009
Příspěvekod Trixl » středa 22. srpen 2012, 17:26
Sharki můžu tě na...šňupnout? Užívala jsem si to víckrát, užívala bych víc nebýt doktorů :D mně totiž bylo špatně tak max dva týdny a nijak moc

Nechápu ty tance pupkatejch tatíků a bílých plášťů kolem porodů. Nechápu proč nemůže být očkování dobrovolné ... jo už si vzpomínám na to co nechápu :D

Jenže co přijde po porodu tak zhruba po roce? Nechápu jak můžu chtít další dítě/děti když rostu z těch co už mám doma :D
Trixl
Howgh
Howgh

16022 příspěvků
05. duben 2007
Vysočina
Příspěvekod Blanka2 » středa 22. srpen 2012, 17:32
Trixl píše:Jenže co přijde po porodu tak zhruba po roce? Nechápu jak můžu chtít další dítě/děti když rostu z těch co už mám doma :D

tohle chápu :D
Blanka2
Moderátor FFF
Moderátor FFF

10572 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Mamamila » středa 22. srpen 2012, 17:32
Já jsem si těhotenství taky užila, jedno že mi bylo skvěle a dvakrat že jsem jenom blinkala
Mamamila
ZLATÁ MAMAMILA

61730 příspěvků
23. září 2006
Modžany
Příspěvekod Plenka » středa 22. srpen 2012, 17:46
Sharki píše:Já nechápu, jak si někdo může užívat těhotenství.. nebo je to jen další mýtus a takové ženské neexistují?

nene, sorry, to není mýtus :-( já si obě převelice užila :-) cítila jsem se skvěle, zdravě, užitečně, patřičně, správně, sexy, plodná, krásná, neřešila jsem kila navíc... nádhera. líbilo by se mi kdybych mohla být těhotná a rodit a kojit pořád :-)
Plenka
Diskutérka
Diskutérka

2968 příspěvků
18. červenec 2007
Praha / Řepy
Příspěvekod Helča » středa 22. srpen 2012, 17:53
Plenka píše:

nene, sorry, to není mýtus :-( já si obě převelice užila :-) cítila jsem se skvěle, zdravě, užitečně, patřičně, správně, sexy, plodná, krásná, neřešila jsem kila navíc... nádhera. líbilo by se mi kdybych mohla být těhotná a rodit a kojit pořád :-)

s tím plně souhlasím! V těhotenství se cítím velmi dobře :)
Helča
Drbna
Drbna

4242 příspěvků
24. září 2006
Slovácko
Příspěvekod Dixie » středa 22. srpen 2012, 19:32
Nechápu, proč od minulého podzimu vlak sice jezdí, ale už na nádraží a zastávkách nestaví, a místo něj ještě jezdí autobusy. Prý je to levnější, než kdyby měl na zastávkách zastavovat.
Dixie
Žvatlalka
Žvatlalka

104 příspěvků
11. prosinec 2006
Příspěvekod Hella » středa 22. srpen 2012, 20:28
Holky super diskuze a prispevek od Dixie me tedy dostal :D
Pokud se to tu dobre rozjede, tak budou zase dalsi perly do hlasek do BC kalendare 8-)
Hella
Kecka
Kecka

1761 příspěvků
06. květen 2007
Opavsko
Příspěvekod Sarah3 » středa 22. srpen 2012, 20:43
OT: Miss, to ta moje šála? Promiň, tos jí měla snad radši zahodit. :oops:
Sarah3
Moderátor receptáře
Moderátor receptáře

4259 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Mafaf » středa 22. srpen 2012, 21:04

Já já jáááá :D :D :D
První těhu naprosto super. Chtěla jsem být těhotná pořád :D.
Druhé - kdybych nemusela víc jak polovinu proležet kvůli krvácení a kdybych se blbec zbytečně netrápila kvůli někomu, kdo za to vůbec -ale opravdu vůbec - nestojí.... tak by to bylo taky super těhotenství ;).
Mafaf
Drbna
Drbna

4282 příspěvků
11. prosinec 2007
prostě doma
Příspěvekod Pavka13 » středa 22. srpen 2012, 21:26
Já toho nechápu ... Hlavně v politice.

Miss, s tou poštou to nechápu taky. Něco podobného jsem taky řešila a paní na poště byla zcela bezradná.

Ale asi nejsem dneska dost bojovno-rezignovaně nastavená, protože mě nic konkrétního nenapadá .. :D
Pavka13
Klábosilka
Klábosilka

507 příspěvků
29. prosinec 2009
Praha 2
Příspěvekod Pajdule » středa 22. srpen 2012, 22:50
Já nechápu, proč máme rok od roku menší a menší spotřebu plynu a vždy máme doplatek, poté větší zálohy, pak zase šetříme plyn jako debilové a čekáme dle spotřeby přeplatek... a co ? No zase si to spočítají na víc :grr: :grr: :grr: Mně to vždycky vychází, že se cena zvedla ne o 5, 10, nebo 15%. Ale tak o 35%. Oni melou svoje, vyúčtování nikdo nerozumí, ať mi tohle sakra už někdo vysvětlí !!!

P.S. Když jsem byla těhotná, tak mi to nevadilo :D . Byla jsem imunní vůči všem negativním vlivům, sice jsem se často vybrečela i u reklamy, ale bylo mi fajn.
Pajdule
Treperenda
Treperenda

1184 příspěvků
21. září 2006