ADV TOP
ADV LEFT

Nechápu...

Drbárna o všem, co nás kde zaujalo, prostě ostatní ostatnosti a různé různosti:)
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Příspěvekod Vladimira » pátek 13. leden 2017, 18:05
...za poslední měsíc: rychlovarná konev (opět), WC prkénko (opět), hubice k vysavači...
wtf?
Vladimira
Howgh
Howgh

14631 příspěvků
07. červen 2009
Příspěvekod Katynam » sobota 14. leden 2017, 06:29
Nechapu,ze kvuli vysledku 5,1 z OGTT uz budu do konce tehu brana jako cukrovkarka,kdyz jeste s predchozimi detmi to byl idealni vysledek.
Katynam
Krafařka
Krafařka

866 příspěvků
25. listopad 2011
Příspěvekod Adrianab » sobota 14. leden 2017, 16:45
Katynam píše:Nechapu,ze kvuli vysledku 5,1 z OGTT uz budu do konce tehu brana jako cukrovkarka,kdyz jeste s predchozimi detmi to byl idealni vysledek.

5,1 dvě hodiny po vypití sajrajtu? To je divné. Nespletla ses?
Adrianab
Krafařka
Krafařka

638 příspěvků
07. listopad 2006
Příspěvekod Inkognito » neděle 15. leden 2017, 11:10
Lyžák dopadl tak, že z naší třídy nejelo naše dítko a ještě jedno dítko ze zdravotních důvodů. Prý, já tam u autobusu nebyla. Ale jsme v kopcích, asi si to nějak popučovali po příbuzných a známých. Vedlejší třída dopadla hůř, tam nejela půlka dětí. Naše ani nechtělo jet, nikdy na tom nestálo a mělo hrůzu, že se ztrapní. Je ve třídě kámoše o ročník níž a lebedí si tam. Dala jsem lístek, že nemůže se zúčastnit kvůli vybavení a nebyl s tím problém.
InkA
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Tangerine » neděle 15. leden 2017, 13:17
Inkognito píše:Lyžák dopadl tak, že z naší třídy nejelo naše dítko a ještě jedno dítko ze zdravotních důvodů. Prý, já tam u autobusu nebyla. Ale jsme v kopcích, asi si to nějak popučovali po příbuzných a známých. Vedlejší třída dopadla hůř, tam nejela půlka dětí. Naše ani nechtělo jet, nikdy na tom nestálo a mělo hrůzu, že se ztrapní. Je ve třídě kámoše o ročník níž a lebedí si tam. Dala jsem lístek, že nemůže se zúčastnit kvůli vybavení a nebyl s tím problém.
InkA

Díky, že jsi napsala, jak to dopadlo. A je super, že dítě je s výsledným řešením spokojené.
Tangerine
Drbna
Drbna

4816 příspěvků
18. únor 2009
Příspěvekod Inkognito » pondělí 16. leden 2017, 16:25
Nechápu :-Z :-Z :-Z

Syn, 4 třída...Odjeli jsme na týden na hory. Paní učitelkou posvěceno, dostal k vypracování učivo, které se bude probírat ( i když mě asi měl varovat monolog, že teda z toho nemá radost, protože když toho uděláme na horách víc, tak pak bude muset pro syna vymýšlet extra práci, což je problém :palma: )

Každý den na horách seděl po lyžování u učiva a pilně plnil vše, co paní učitelka napsala. Všechny předepsané pracovní sešity plus asi 50 příkladů na dělení se zbytkem včetně zkoušky do normálního sešitu z učebnice. Dnes přišel první den po horách ze školy...to, co vypočítal do sešitu, je bonus navíc (ve škole to přeskočili) - paní učitelka požaduje asi 20 jiných příkladů plus 4 stránky v početníčku, které předtím nechtěla. O x úkolech z geometrie, které taky neuvedla, ani nemluvím... Do zítra...

Jako bonus dostal poznámku, protože nepřinesl do češtiny pracovní sešit číslo 2. Nikde neuvedeno, že už v něm pojedou...

Ano, snažím se mu to převést jako - ber to tak, že to máš víc procvičeno...ale vnitřně mě to žere :-Z To to opravdu tak špatně naplánovala nebo je to trest, že jsme odjeli pryč...
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Betyna » pondělí 16. leden 2017, 16:42
Inko, husty... Nasi pani ucitelku pozlatit, tohle je u nas nemyslitelne. Asi bych se ucitelky minimalne dotazovala..
Mozna napisou ostatni, jak to maji, ale nam bylo na zacatku 1.tridy receno, ze mame jezdit kamkoliv kdykoliv, protoze decka z dovolenych benefituji a to je dulezite.. Az me to samotnou prekvapilo.
Betyna
Krafařka
Krafařka

704 příspěvků
28. leden 2010
Příspěvekod Pájík » pondělí 16. leden 2017, 16:59
Inko, tohle bych si líbit nenechala a učitelku kontaktovala. Úkoly na druhý den by udělal v rozsahu, co je schopen pojmout a zvládnout a zbytek bych ho omluvila s tím, že to nejde zvládnout a hlavně to nemá žádný smysl, leda dítě znechutit.
Pájík
Drbna
Drbna

4790 příspěvků
20. září 2008
Příspěvekod Julianna_ls » pondělí 16. leden 2017, 17:03
Nechala bych mu udělat pouze část a konec. Co si chce kompenzovat?
J.ls.
Julianna_ls
Krafařka
Krafařka

944 příspěvků
20. srpen 2012
Příspěvekod Oveczka » pondělí 16. leden 2017, 17:06
Fakt je normální, že nám malej při každé rýmě blije? Samozřejmě v noci, takže ještě se stresem, aby nás to vzbudilo :(
Oveczka
Diskutérka
Diskutérka

2033 příspěvků
08. listopad 2011
Pardubice
Příspěvekod Matap » pondělí 16. leden 2017, 19:04
Oveczka píše:Fakt je normální, že nám malej při každé rýmě blije? Samozřejmě v noci, takže ještě se stresem, aby nás to vzbudilo :(

ano, když mají zadní rýmu a teče jim v noci do krku a neuměj to dobře odkašlat, může je to dávit...
Matap
Drbna
Drbna

4540 příspěvků
23. září 2006
Příspěvekod Oveczka » pondělí 16. leden 2017, 19:11
Matap píše:
Oveczka píše:Fakt je normální, že nám malej při každé rýmě blije? Samozřejmě v noci, takže ještě se stresem, aby nás to vzbudilo :(

ano, když mají zadní rýmu a teče jim v noci do krku a neuměj to dobře odkašlat, může je to dávit...

Achjo :( Mysleli jsme si to, ale moc mě to teda netěší, se starším jsme tenhle problém neřešili. Tak jen doufat, že z toho vyroste :( Každopádně díky za ujištění!
Oveczka
Diskutérka
Diskutérka

2033 příspěvků
08. listopad 2011
Pardubice
Příspěvekod Zuziky » pondělí 16. leden 2017, 19:52
Oveczka píše:
Matap píše:

Achjo :( Mysleli jsme si to, ale moc mě to teda netěší, se starším jsme tenhle problém neřešili. Tak jen doufat, že z toho vyroste :( Každopádně díky za ujištění!

Vyroste, slibuju... :) a zvladne i zpracovat ten strach, aby se mama vzbudila :)

Odesláno z mého HUAWEI Y360-U61 pomocí Tapatalk
Zuziky
Klevetnice
Klevetnice

3342 příspěvků
21. září 2006
severní Morava
Příspěvekod Janulava » pondělí 16. leden 2017, 20:39
Oveczka píše:
Matap píše:

U nas to mel mladší stejne. Prestalo to, jakmile se naucil sam poradne smrkat a odkaslavat, po tretim roce.
Janulava
Krafařka
Krafařka

734 příspěvků
13. leden 2009
Příspěvekod Jasmin » středa 18. leden 2017, 11:00
Nechápu, k čemu jsou u nás ve městě semafory, když řidiči jezdí běžně na červenou. Rozjíždím se na zelenou a ještě mi tam z boční silnice vjede auto. A za ním ještě dodávka. :palma:
Stává se mi to tu bohužel čím dál častěji.
Jasmin
Klábosilka
Klábosilka

414 příspěvků
21. leden 2016