ADV TOP
ADV LEFT

Nechápu...

Drbárna o všem, co nás kde zaujalo, prostě ostatní ostatnosti a různé různosti:)
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Příspěvekod Knofletka » středa 23. srpen 2017, 06:09
Dobré ráno. Nechápu co mi tady celé ráno píská. Vypadá to na pravidelné. tak 10 vteřinové intervaly. Je to pronikavý, opravdu dost silný, krátký pip. Nejdřív jsem myslela že to dělají děcka co se chystají do školy a šlapou na práh. Ale ne. Naši potkani asi taky ne. Že by nějaké zvíře co v noci dovlekla kočka...ale to se mi nezdá proto že je to opravdu dost pravidelné. Teploměr to taky není. Nejhorší je, že se mi to nechce hledat protože si chci vypít čaj :D Ale nechápu no. Brzy to najít musím, jinak mi praskne hlava.
Dítě 3kusy
Muž 1kus
Kočka 1kus
Potkan 3kusy
Knofletka
Treperenda
Treperenda

1032 příspěvků
20. listopad 2007
Suomi :)
Příspěvekod Sally » středa 23. srpen 2017, 06:14
Knofletko,
takhle pískají třeba kouřové alarmy, když jim docházejí baterky. NEmáte něco takového? Senzor na kouř nebo CO?

Edit - taky nám píská lednice, když jí nedovřeme...
Sally
Howgh
Howgh

6035 příspěvků
22. září 2006
Příspěvekod Knofletka » středa 23. srpen 2017, 06:29
No vida, a máme po záhadě. To je škoda :D. Ne, díky. Byl to on. Kouřový alarm. :)
Dítě 3kusy
Muž 1kus
Kočka 1kus
Potkan 3kusy
Knofletka
Treperenda
Treperenda

1032 příspěvků
20. listopad 2007
Příspěvekod Inkognito » středa 23. srpen 2017, 07:14
Místo na devátou jsem poslala syna na domluvenou akci na osmou :-(. Naštěstí to má dvě minuty jízdy na kole od domu, jakmile mu to došlo, vrátil se. Ale musel o hodinu dřív vstávat a jet ve velké kose.

Nechápu, jak strašlivě moc může mysl člověka šálit. Byla jsem na tisíc procent přesvědčená, že v sms od trenéra je napsaná osmá hodina.
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Knofletka » středa 23. srpen 2017, 07:40
Inkognito píše:Místo na devátou jsem poslala syna na domluvenou akci na osmou :-(. Naštěstí to má dvě minuty jízdy na kole od domu, jakmile mu to došlo, vrátil se. Ale musel o hodinu dřív vstávat a jet ve velké kose.

Nechápu, jak strašlivě moc může mysl člověka šálit. Byla jsem na tisíc procent přesvědčená, že v sms od trenéra je napsaná osmá hodina.

Stane se. :)
Holka dnes šla taky na osmou, a za dveřmi si vzpomněla, že paní učitelka jim říkala, že tu hodinu ve středu nemají. No jsem zvědavá jak to nakonec bude. Ale budika si nastavila sama. Jsem v tom nevinně :)
Dítě 3kusy
Muž 1kus
Kočka 1kus
Potkan 3kusy
Knofletka
Treperenda
Treperenda

1032 příspěvků
20. listopad 2007