ADV TOP
ADV LEFT

Ještě nám to není jedno...

Drbárna o všem, co nás kde zaujalo, prostě ostatní ostatnosti a různé různosti:)
Příspěvků: 7906 • Stránka 5 z 5281, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 528

Příspěvekod Kukula » pondělí 14. leden 2013, 08:29

Aj keď Karla voliť nepôjdem, lebo nemôžem /som zo Slovenska/, tak mu tu vyjadrujem podporu. Sme z pohraničnej oblasti a tu ľudia dosť sledujú dianie v Čechách, takže sme aj my boli v sobotu prilepení na internete a sledovali, ako vaša voľba prezidenta dopadla. A boli sme celá rodina potešení z výsledku. Karlovi fandíme, vám tiež, držíme palce, aby v druhom kole jasne zvíťazil. A potom vám ho budeme aj závidieť. :D
Kukula
Žvatlalka
Žvatlalka

Příspěvekod Lazenka » pondělí 14. leden 2013, 08:37

Přidám se jestli můžu,mám rovnou dotaz :) ráda bych si o Karlovi přečetla nějaký podrobnější životopis, nemáte tip na nějakou stránku,kde je to hezky, nezávisle, popsáno? O jeho studiu, kariéře, rodině?
Lazenka
Kecka
Kecka

Příspěvekod Rudi007 » pondělí 14. leden 2013, 08:37

Kukula píše:Aj keď Karla voliť nepôjdem, lebo nemôžem /som zo Slovenska/, tak mu tu vyjadrujem podporu. Sme z pohraničnej oblasti a tu ľudia dosť sledujú dianie v Čechách, takže sme aj my boli v sobotu prilepení na internete a sledovali, ako vaša voľba prezidenta dopadla. A boli sme celá rodina potešení z výsledku. Karlovi fandíme, vám tiež, držíme palce, aby v druhom kole jasne zvíťazil. A potom vám ho budeme aj závidieť. :D

Kukulo, první zahraniční cesta prezidenta bude na Slovensko ;)
Tak třeba to bude ten K.S. 8-)
Rudi007
Howgh
Howgh

Příspěvekod Cucaracha » pondělí 14. leden 2013, 08:37

Jé holky až dnes na FCB jsem u Miss našla odkaz na tuto diskuzi, ta původní mne nějak minula.
Mám z výsledku obr radost :hura: :hura: :hura: tak jen ještě získat během 14 dní další fandy KS.
Musím říct, že poslední týden jsem na FCB stále četla kdo KS podporuje, důvody a to mne prostě utvrdilo, že on jediný je můj kandidát na prezidenta.
Jako tchán na moji volbu řekl jen, že jestli vím, že on vše prospí apod...no nekomentovala jsem to. On si v práci vyrobil volební lístek s iniciálami Tomia Okamury a ten hodil do urny - to zase nechápu já. Ale jeho věc. Někdo si nedá práci aby si o kandidátech něco pozjistil než vyřkne nějaké unáhlené soudy, někomu stačí co se tak povídá mezi kolegy a kamarády jak kdo na koho působí...To zase není můj styl.

Gedžit: mohla bych též poprosit zda by ještě byla nějaká volná placka? Napíšu adresu, předem moc díky pokud bude nějaká možnost!
Cucaracha
Krafařka
Krafařka

Příspěvekod Rudi007 » pondělí 14. leden 2013, 08:47

holky, my si přeci v rámci tvoření s dětmi můžeme placku s Karlem vytvořit samy :D
žejo?

uvítáme tipy (foto)
Rudi007
Howgh
Howgh

Příspěvekod Trixl » pondělí 14. leden 2013, 08:50

Lazenka píše:Přidám se jestli můžu,mám rovnou dotaz :) ráda bych si o Karlovi přečetla nějaký podrobnější životopis, nemáte tip na nějakou stránku,kde je to hezky, nezávisle, popsáno? O jeho studiu, kariéře, rodině?
nejvíc je toho ve wiki http://cs.wikipedia.org/wiki/Karel_Schwarzenberg
Trixl
Howgh
Howgh

Příspěvekod Sunn » pondělí 14. leden 2013, 09:18

Ahoj holky, super diskuse.

Já nechápu jak někdo může volit Zemana... copak si nikdo nic nepamatuje?
A taky nechápu, že ho prý silně podpoří Bohdalová...
Myslím, že Zeman ještě vytasí další zbraně a bohužel se bojím, že Karel to rozhodně vyhrané nemá :-(

V ČB někdy v listopadu měl Zeman proslov a hádejte kdo mu tam zpíval? Terezka Kerndlová. Ještě ho tam prý líbla. No taky jsem nechápala.
Sunn
Diskutérka
Diskutérka

Příspěvekod Wingec » pondělí 14. leden 2013, 09:36

Missorka píše:
Vlaštovka s kostýmem mě pobavila a média tedy nestranná nejsou, ale skoro mám pocit, že si za to hodně může Zeman sám...

já jsem vytáhla ze schránky MF Dnes a očekávala na hlavní straně foto obou kandidátů a tam přes celou stranu vysmátej Karel
takže..nestranná nejsou,vidím to už delší dobu,ale toto mě fakt překvapilo
Wingec
Howgh
Howgh

Příspěvekod Cherry » pondělí 14. leden 2013, 10:39

Mě snad neudivila ani tak Bohdalová, že podporuje Zemana, jako Marek Vašut, Daniel Hůlka, Filip Renč :? ... zrovna o těchto pánech jsem měla jiní mínění :-?
Cherry
Guma a neuvařitelná slepice :-)

Příspěvekod Bjanka » pondělí 14. leden 2013, 10:43

Sunn píše:Ahoj holky, super diskuse.

Já nechápu jak někdo může volit Zemana... copak si nikdo nic nepamatuje?
A taky nechápu, že ho prý silně podpoří Bohdalová...
Myslím, že Zeman ještě vytasí další zbraně a bohužel se bojím, že Karel to rozhodně vyhrané nemá :-(

Přesně! Že si na fb dávaj do statusu dvacetiletý děcka, že budou volit Zemana, to bych ještě pochopila, ti měli v dobách jeho premiérování na starosti spíš panenky a autíčka. Ale lidi, kteří jsou vzdělaní a v té době byli dávno dospělí, to tedy nechápu, nechápu, nechápu. V prvním kole jsem volila jinak, ale teď je Karel naprosto jasná volba, ikdyž není čistý jako lilie a Zemana bych nevolila ani kdyby přišel a prosil mě. Když vládl, poprvé jsem měla pocit, že se stydím za některého představitele našeho státu, od té doby to přišlo ještě mockrát. Jak jsem byla ráda, když zalezl do doupěte, jezevec, a přestal dělat ostudu.
Takže fanynka Karla jsem jen tak napůl, ale jsem ;)
Bjanka
Howgh
Howgh

Příspěvekod Zuza77 » pondělí 14. leden 2013, 10:48

Bjanko, a já mám z Tvého hlasu ještě větší radost, než od těch skalních - protože právě Tvůj bude navíc od prvního kola :-)
Zuza77
Howgh
Howgh

Příspěvekod Zuza77 » pondělí 14. leden 2013, 10:52

Missorka píše:
Lazenka píše:Přidám se jestli můžu,mám rovnou dotaz :) ráda bych si o Karlovi přečetla nějaký podrobnější životopis, nemáte tip na nějakou stránku,kde je to hezky, nezávisle, popsáno? O jeho studiu, kariéře, rodině?

Video - http://www.youtube.com/watch?v=rk4TfZHxVfI

Miss, a kde na to jako mám vzít čas, he?
Zuza77
Howgh
Howgh

Příspěvekod Bludicka » pondělí 14. leden 2013, 11:02

Cherry píše:Mě snad neudivila ani tak Bohdalová, že podporuje Zemana, jako Marek Vašut, Daniel Hůlka, Filip Renč :? ... zrovna o těchto pánech jsem měla jiní mínění :-?

Dovolím si nabídnout myšlenku, že pokud je někdo pravicově laděn a přitom je i hodně euroskeptik a nejradši by vystoupil z EU, kdyby mohl, tak zákonitě vzhledem k pravomocem prezidenta a tomu, co fakticky ovlivňuje a k tomu co nikoliv, dostane se k výsledku, že mu zbývá v momentálním výběru akorát Zeman i přesto, že není pravice a jakou má minulost. Protože (a to nemyslím nacionalisticky) kníže bude vždycky víc Evropan než Čech a při některých záležitostech včetně pravomoce ke jmenování členů Bankovní rady České národní banky, to může mít dost zásadní dopady. Čímž netvrdím, že tuším něco o politické orientaci výše zmíněných, natož abych měla páru po jejich motivu. Jen jsem chtěla nabídnout pohled, že ne každý, kdo volí Zemana je socan, komunista nebo slabomyslný, spíš bych řekla že i voliči Dienstbiera budou volit knížete, páč zarytej ortodoxní socan Zemanovi nemůže přijít na jméno ;). Zemana volí podle mého letos jeho ortodoxní fanoušci + zarytí euroskeptici bez ohledu na jejich politickou orientaci. Někteří volí s radostí, protože mají dle svého přesvědčení dobrou variantu, někteří s variantou nejmenšího zla podle svého nejlepšího přesvědčení a dost bez radosti.
Bludicka
Drbna
Drbna

Příspěvekod Morana » pondělí 14. leden 2013, 11:11

U nás v dědině tedy vyhrál Zeman (jsem to tvrdila už před víkendem-tzv.zprávy z lidu Vysočiny). Ale co mě překvapilo, že ne o tolik. Volilo 170 lidí, 74 Zeman,61 kníže....Já jsem ke knížeti doputovala trochu klikatější cestou, ale nakonec to byl on, kterému jsme převážná část naší rodiny dala hlas. Babička a děda (84 a 87 let)překvapili, knížete nedali, ale hlavně říkali, že Zemana a Fischera ani náhodou. No bude to boj, ještě 9.1. byly tipy sázkových kanceláří, že kníže bude prezident 7:1, v pátek to kleslo na 4:1 a v neděli už to bylo 1,45 (Zeman spadl na 2,4-ač v pátek jasný favorit)
Morana
Krafařka
Krafařka

Příspěvekod Bjanka » pondělí 14. leden 2013, 11:17

Bludičko díky, to mě nenapadlo s tím euroskepticismem, tak jsem ráda, že jsem se zapojila do diskuse, ačkoliv bych měla dělat něco jiného. Zase na druhou stranu, ačkoliv nejsem nadšenec pro unii, jsem toho názoru, že vzhledem ke geografickému uspořádání je pro nás výhodnější být členem EU, konec konců je tam Německo, náš největší obchodní partner. Euro jsme se zavázali přijmout už při vstupu, takže jednou na to dojít bude muset a každý má jiný názor na to, jak dlouho čekat. Zase ovšem to není v pravomoci prezidenta. S bankovní radou je to ale věc jiná a tam to vidím stejně jako ty.
Bjanka
Howgh
Howgh

PředchozíDalší

Příspěvků: 7906 • Stránka 5 z 5281, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 528

Zpět na Pro potěšení, ke kafi a podobně