ADV TOP
ADV LEFT

Dnes mě pobavilo ...

Drbárna o všem, co nás kde zaujalo, prostě ostatní ostatnosti a různé různosti:)
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Příspěvekod Magrata » čtvrtek 11. září 2014, 09:44
Missorka píše:
Veruskak píše:Já taky nemám dnešní, ale teď jsem si na to vzpomněla. Máme okna baráku hned v chodníku. Tak si tu tak něco kutím v kuchyni, okno otevřené a slyším, jak se blíží 2 dětské hlasy:

"víš... já ti to chtěl říct... až ti bude tak 9... no, už ti je 8..."
" když on mi to nikdo neřekl..."
"no jo, je ti už těch 8, tak to už ti to asi můžu říct, že Ježíšek není..."

a hlasy zase zmizely... Nebyly to moje děti, my asi budeme držet věkový Ježíškový rekord :D

Ten máme myslím my :-)

i u nás stále ježíšek:)
Magrata
Diskutérka
Diskutérka

2167 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Cibulka » čtvrtek 11. září 2014, 09:50
Missorka píše:
Veruskak píše:Já taky nemám dnešní, ale teď jsem si na to vzpomněla. Máme okna baráku hned v chodníku. Tak si tu tak něco kutím v kuchyni, okno otevřené a slyším, jak se blíží 2 dětské hlasy:

a hlasy zase zmizely... Nebyly to moje děti, my asi budeme držet věkový Ježíškový rekord :D

Ahoj. Taky máme Ježíškový rekord :D desetiletý včera sám od sebe napsal letošní dopis pro Ježíška....mmch. celkově asi za 9 tisíc :D tak jsem hned zakročila, že to musí skrouhnout

A když už tu jsem, tak dneska mě pobavilo....desetiletý přišel s dotazem, kde na netu sežene informace o potapěčském vybavení pro děti, že jestli na MMB....tak mu říkám, že na MMB informace o potápění asi nenajde :D , tak se znovu ptal, kde je na netu najde a pak mu zazářily očička a prohlásil: " Už vím! Informace o potápění najdu na BABY CAFE :D :D
PREMIÉR 2004, DRUŽIČKA 2007, TŘETINKA 2013
Cibulka
Žvatlalka
Žvatlalka

101 příspěvků
17. listopad 2006
Příspěvekod Bobisek » čtvrtek 11. září 2014, 10:45
Tak mě pobavil včerejší výrok mojí 7leté dcery (podotýkám pobavil rozhodně moc nepotěšil)
Oblíkáme se ráno do školy a do práce a Hedu na mě koukne a řekne : "No vidíš, nejsi ani tak tlustá!".... mám velikost 36 :? , jo občas to o sobě tak plácnu, ale řekněte mi kam na to chodí - myslím na tu formulaci :palma: :D
Bobisek
Diskutérka
Diskutérka

2852 příspěvků
27. listopad 2006
Příspěvekod Xsamotar » čtvrtek 11. září 2014, 12:14
Magrata píše:
Missorka píše:

i u nás stále ježíšek:)

U nás už šestiletá nedávno spekulovala, jak to s tím Ježíškem jako je. Když má stejný balící papír jako my :palma:
Xsamotar
Kavárenská povalečka :-)

22686 příspěvků
30. září 2008
Mladá Boleslav
Příspěvekod Knofletka » čtvrtek 11. září 2014, 12:26
Xsamotar píše:U nás už šestiletá nedávno spekulovala, jak to s tím Ježíškem jako je. Když má stejný balící papír jako my :palma:

Jo balící papír, ten byl i u nás podezřelý. Zamluvili jsme to tak, že jsme ho Ježíškovi nachystali aby toho neměl moc. Starší ale už tuší, nosí pochybnosti ze školy. Ale zatím teda věříme (10 a 6 let). Ale pobavili jsme se vloni. Chtěli jsme dát zvonění na mobil a nechala jsem vyplé zvonění. Šla jsem to napravit a zas to bylo potichu. Do třetice se to povedlo :D
Knofletka
Treperenda
Treperenda

1029 příspěvků
20. listopad 2007
Suomi :)
Příspěvekod Petrisab » čtvrtek 11. září 2014, 12:32
Bobisek píše:Tak mě pobavil včerejší výrok mojí 7leté dcery (podotýkám pobavil rozhodně moc nepotěšil)
Oblíkáme se ráno do školy a do práce a Hedu na mě koukne a řekne : "No vidíš, nejsi ani tak tlustá!".... mám velikost 36 :? , jo občas to o sobě tak plácnu, ale řekněte mi kam na to chodí - myslím na tu formulaci :palma: :D

U nás podobné i ta velikost, a 8letý syn - "V těchlech kalhotách jsi fakt tlustá, ale je to ode mně hezký, že ti to řeknu, ne."
No hezký to od něj je, že mi řekne pravdu, ale taky mě to nepotěšilo.
Ale na Ježíška věří pořád.
Petrisab
Klábosilka
Klábosilka

584 příspěvků
05. září 2010
Příspěvekod Baboon » čtvrtek 11. září 2014, 13:29
Mě napadlo něco v souvislosti s tím bezdomovcem, je to starší záležitost, ale naše děti se tím baví pořád. Synovec je v podstatě Francouz - táta Francouz, máma Češka a žijí ve Francii. A tak Maxík občas loví česká slovíčka. Byli tady v Čechách a Max viděl bezdomovce přebírajícího se v popelnici a povídal s francouzským přízvukem: Ten je rrroztomilý!
Baboon
Drbna
Drbna

4544 příspěvků
08. říjen 2006
Plzeň
Příspěvekod Frantishka » čtvrtek 11. září 2014, 14:37
Missorka píše:

Nemá ho třeba Papež? ;-)

Jinak tohle je skvělá diskuze, sem se budu vracet, díky holky!!
Frantishka
Diskutérka
Diskutérka

2284 příspěvků
28. prosinec 2011
Příspěvekod Laplap » čtvrtek 11. září 2014, 14:45
Včera venku jsme s dětmi potkali neznámou paní, tak ve věku mé babičky, pěkně reagovala na děti a tak jsem s ní prohodila pár slov. Když jsme se rozloučili a pokračovali domů, tak se 5letá dcerka zeptala, jestli ta paní byla moje spolužačka :erik:
A ve školce se asi tak před rokem bavili o Národním divadle, doma mi pak vypravěla co nového se dozvěděla... o sochách, oponě a sbírce a dostala mě dotazem: Maminko a ty jsi také přispěla na tu sbírku? :palma:
Laplap
Pískle

63 příspěvků
11. srpen 2010
Praha
Příspěvekod Evaas » čtvrtek 11. září 2014, 16:13
to je pekné, aj ja som navrhovala Pobavilo, lebo niečo sa do potešilo veľmi nehodilo.

Ja mám zážitok asi spred roka. Oproti nám bývajú dve dievčatká, - jedno tak asi v dcérinom veku. Ich mamu aj auto veľmi dobre pozná. Ale raz sme sa vracali zo školy a oni akurát parkovali pred vchodom. Z miesta vodiča vystúpila staršia pani (ich stará mama) a naša Amira sa hneď k nim hrnula a v tom ostala zarazene stáť na chodníku. Keď sa k nej dievčatá priblížili tak hneď vybafla: To je kto?!, a oni jej povedali, že to je ich starká a to naše teliatko, vraj: Fuj, to som si vydýchla, ja som sa zľakla, že Vaša mama tak hrozne zostarla :palma:
Babka šla do kolien a ja som dcéru rýchlo ťahala domov. :oops:
Obrázek

[url=http://www.TickerFactory.com/]
Obrázek
Evaas
Diskutérka
Diskutérka

2030 příspěvků
31. květen 2008
Banska Bystrica
Příspěvekod Helča » pátek 12. září 2014, 17:45
17měsíční Tina čumí dlouze do nákupní tašky, pak vyndá sáček s rozinkami, ukáže palec nahoru a říká "enitta" (jednička) :D
To se naučila od čtyřletého bráchy
Helča
Drbna
Drbna

4290 příspěvků
24. září 2006
Slovácko
Příspěvekod Fafenka » pátek 12. září 2014, 18:02
Už dva dny mě baví náš venkovní teploměr, který se zřejmě nechce vzdát léta a vytrvale ukazuje mezi 24 a 27 stupni. Včera jsem mu na to skočila, dnes už ne. :)
A pak mě též pobavila dcera, která velmi zaujatě kreslila do přírodopisu trepku velkou a její buněčnou řiť, na kterémžto popisku si dala velmi záležet... :D
Fafenka
Treperenda
Treperenda

1363 příspěvků
08. prosinec 2011
Příspěvekod Culinka » pátek 12. září 2014, 18:13
Naše tříleťačka, s tou se bavím pořád:

Hraje si s babičkou na doktory: Ukaž ruku, změřím ti protlak :D

Ve školce hned první týden vypráví, jak je to nespravedlivé, že když ona v noci spí, tak maminka sleduje pachatele a nesmíme ji rušit. (rozuměj kouká na detektivku) Když učitelka nechápe, ještě dovysvětlí: Pachatel je ten, co něco spáchá, víš?

Starší šestileťačka k mladší během večeře, kdy lehce patlá cosi po prostírání: Jestli takhle hodláš jíst, tak já s tebou u stolu sedět nebudu :palma:
Mladší se udiveně pootočí i s plnou lžící a jídlo neomylně padá rovnou do klína starší. :D
Culinka
Krafařka
Krafařka

997 příspěvků
19. září 2008
Jablonec nad Nisou
Příspěvekod Missorka » pátek 12. září 2014, 18:30
Cibulka píše:
Missorka píše:

Ahoj. Taky máme Ježíškový rekord :D desetiletý včera sám od sebe napsal letošní dopis pro Ježíška....mmch. celkově asi za 9 tisíc :D tak jsem hned zakročila, že to musí skrouhnout

A když už tu jsem, tak dneska mě pobavilo....desetiletý přišel s dotazem, kde na netu sežene informace o potapěčském vybavení pro děti, že jestli na MMB....tak mu říkám, že na MMB informace o potápění asi nenajde :D , tak se znovu ptal, kde je na netu najde a pak mu zazářily očička a prohlásil: " Už vím! Informace o potápění najdu na BABY CAFE :D :D

To je slaďoch!!!!
Missorka
Adminka

39798 příspěvků
18. září 2006
u Litoměřic
Příspěvekod Gondwana » pátek 12. září 2014, 18:39
Naše B. se téměř pravidelně pustí po osmé večer do gumičkování nějakého složitějšího náramku, většinou jí praskne nějaká gumička a ona to obrečí. Stejně tak včera večer, asi šestý večer v řadě po sobě, přišel večerní pláč nad prasklou gumičkou. Syn (15l) to slyšel, přišel, když jsem B.zrovna objímala, objal nás obě dvě a bezelstně prohlásil: To jsi, maminko ráda, že ta gumička neprasknula mně, že jo?!
(ano, dvojsmysly používá velmi bravurně)
Naposledy upravil Gondwana dne 12. září 2014, 19:08, celkově upraveno 1
Gondwana
Howgh
Howgh

6970 příspěvků
27. září 2006