ADV TOP
ADV LEFT

vak HaipaDaipa

Moderátoři: Trixl, Sykorka, Zuzajda, Klaris

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Franzisca » pátek 30. srpen 2013, 12:15
Ahoj ,
švagrvá měla vak, kolem dvou měsíců malé řev (špatný výhled z vaku-jakmile ji vyndala a malá viděla, bylo po pláči), takže šla do klokanky.

U nás by se vak neužil vůbec, mám hnutá záda, takže ani kolíbky v šátku jsem nedávala, ta bolest mi za to nestála - a malý měl vadu kyčlí, takže taky kolíbky nemoh. Vázání vertikálně jak který úvaz,ale vychytala jsem to a bylo to bez bolesti i při hodně dlouhém nošení na výletech a dovolené.

Franzisca
Franzisca
Žvatlalka
Žvatlalka

278 příspěvků
31. květen 2010
Příspěvekod Zuzajda » pátek 30. srpen 2013, 19:34
na dlouhé nošení to není, ale na rychlé krátké přesuny (z auta do školky apod.) jsem používala dokud dítě pořádně nechodilo
Zuzajda
Moderátor látkovek a nosítek
Moderátor látkovek a nosítek

5955 příspěvků
21. září 2006
kralupy
Příspěvekod Irucha » sobota 31. srpen 2013, 20:17
ahoj,
vak mám v plánu, podle mě ideální na občasné poponešení a pomoc při uspávání... ta jednoduchost a rychlost se mi líbí :).
ale mám problém s výběrem velikosti.
dělala jsem přesně podle videonávodu ještě než mi vyrostl pupek a vychází mi M. což se mi při 172 cm a vel. 46 fakt nezdá... ???
mám už teď velký břicho, tak zkoušení moc nehrozí, ale chci ho tu mít připravený už před porodem...
co myslíte? tahat se s novorozencem v listopadu do obchodu se mi nechce...
díííík :)
Irucha
Moderátor kočárkárny 2nd
Moderátor kočárkárny 2nd

4797 příspěvků
21. září 2006
Praha 10
Příspěvekod Irucha » pondělí 23. září 2013, 10:04
tak jsem nakonec pořídila vel. L, měla by mi podle měření bohatě stačit.
ale stejně se mi zdá malý? jako nevím, jak tam to mimino vměstnám... nebo to tak má být, že je na první pohled malý? :)
Irucha
Moderátor kočárkárny 2nd
Moderátor kočárkárny 2nd

4797 příspěvků
21. září 2006
Praha 10