ADV TOP
ADV LEFT

Nositko Close baby

diskuse starší 5ti let včetně přehledových

Moderátoři: Trixl, Sykorka, Zuzajda, Klaris

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Inkognito » sobota 10. srpen 2013, 17:29
Ahoj, potrebuji rychlou radu.

Omlouvam se predem za inko, ma to byt darek pro kamaradku a ona sem chodi cist.
Ma momentalne 5 tydenni miminko, ja v satku a manduce odnoseny take tri deti a jeji manzel chtel ode mne pro ni neco pujcit, rekla bych, ze by ona asi uvitala.
Jenze ja jsem vsechno po detech jiz prodala/darovala.

Takze ji to poridim jako darek.
Tak tu brouzdam, moc casu na to nemam, objednat nestihnu, takze vyber omezen na kamenne prodejny.

Satek ona sama nikdy nechtela, kvuli slozitosti, manduca je na takhle male mimino opravdu nic moc, narazila jsem na jedne prodejne tady na nositko close baby. Nebudu vkladat link, prosim ale zkusene nositelky, pripadne nekoho, kto ma osobni zkusenost o nazor.
Ja se na to pujdu take osbne podivat v pondeli, zatim jsem videla jen video na netu.
dekuji za pripominky.
inko K.
Inkognito
Inkognito

36949 příspěvků
30. září 2006
Příspěvekod Ivca79 » sobota 10. srpen 2013, 17:48
ach jo, spadlo mi spojeni :roll:

na miminko mi prijde OK, na vetsi dite uz ne, tlaci krouzky do zad. Pak uz je lepsi klasicke nositko

pokud bys netrvala na novem, posli mi SZ / mam doma jedno jen ozkousene, krabici, navod... ale uz ho nebudeme potrebovat
Ivca79
Kavárenská povalečka :-)

21487 příspěvků
05. prosinec 2006