ADV TOP
ADV LEFT

Missiva

Péče o šatník, domácnost i rodinu, vše co nám přijde pod ruku a nepatří to dětem :)

Moderátoři: Trixl, Mirabilis

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Karlinda » pondělí 27. listopad 2006, 00:41
Zajímalo by mě, jaké máte zkušenosti s produkty firmy Missiva. Nejlépe dlouhodobé. Právě zkouším Permon a vypadá slibně. Tak uvažuji i o ostatní domácí chemii. Je fakt, že je to takový český Amway? V katalogu píšou tak lákavé věci, že by po tom člověk hned skočil :-)
Naposledy upravil Karlinda dne 27. listopad 2006, 11:44, celkově upraveno 1
Karlinda
Kecka
Kecka

1987 příspěvků
24. září 2006
Příspěvekod -evka- » pondělí 27. listopad 2006, 04:38
Výrobky od Missivy jsem používala před pár lety, a naprosto jsem spokojena s "okenou" - Jasněnka? I Celestýna (jar) byl dobrý. Na praní preferuji klasiku, je to už pár let, tudíž si nepamatuji, jak prádlo bylo vyprané. Mám pocit, že to bylo o stupínek horší než obyčejně, ale měli jsme doma starou pračku a tam se preferuje pračka dobře vypraná od zbytků prášku.
Evka
-evka-
Treperenda
Treperenda

1284 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Jandulka » pondělí 27. listopad 2006, 06:09
KARLINDO, zatim osobni zkusenost nemam, ale moje dobra znama tyto vyrobky pouziva tak 5-6 let a je maximalne spokojena. Ja mam ted sadu na prani od Amway, ale na 100% teda spokojena nejsem - vetsinou mi na fleky zabere az kdyz prckovo pradlo namocim pres noc do Bleache, jen samotny prasek na to nezabira.
Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek
Jandulka
Kecka
Kecka

1811 příspěvků
21. září 2006
Brno
Příspěvekod Binky » pondělí 27. listopad 2006, 07:31
Ahoj dobrý věci má Eurona Cerny
Používám od něj hodně výrobků a jsem moc spokojená.
Binky
Obrázek
Binky
Kecka
Kecka

1743 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Goody » pondělí 27. listopad 2006, 12:56
mně lezla missiva hodně do peněz a spokojenost nic moc
Goody
Pískle

9 příspěvků
18. listopad 2006
Příspěvekod Sylvah » pondělí 27. listopad 2006, 15:11
Ahoj,
já používám Missivu na praní a jsem spokojená. Sice na fleky není taková, jako komerční přípravky, ale vypere podle mne dostatečně. Je ekologická a co hlavně, syn má hodně citlivou pokožku a po Missivě je naprosto v pohodě (na rozdíl od různých jiných...)
Krom toho používám Celestýnu na ruční mytí nádobí - spokojenost, Kulíška jako mýdlo - taky spokojenost (i Dove mi proti tomu ruce vysušuje). Zkoušela jsem i do myčky, tak mají ještě rezervy, ale možná by to bylo srovnatelné s praním - prostě je to něco za něco. Ještě jsem se nerozhodla, jestli u myčky nepůjdu do komerce.

Sylva
Ondra 13, Anička 10, Marek 6, Linda
Obrázek
Sylvah
Drbna
Drbna

4009 příspěvků
20. září 2006
Příspěvekod Karlinda » pondělí 27. listopad 2006, 16:15
Ahoj,
děkuju za střízlivé názory. Z reklamních brožur by jeden opravdu zblbnul :-)
Karlinda
Kecka
Kecka

1987 příspěvků
24. září 2006
Příspěvekod Sonča » pondělí 11. prosinec 2006, 11:10
Ahoj, zajima me, jestli je mozne Missivu objednat i pres nejaky internetovy obchod. A na jejich strankach nejsou uvedeny ceny, muzete mi aspon orientacne nejake napsat? Diky moc.
Sonča
Krafařka
Krafařka

676 příspěvků
11. listopad 2006
Šternberk
Příspěvekod Julinky » pondělí 11. prosinec 2006, 16:06
Ahoj, vím, že to jde na www.ekoprani.cz - jsou teď nové, taky na www.zlaticka.cz a na www. slunecnizena.cz
Myslím, že i www.pisisvor.cz tam má dotaz
Jasně, že to objednáš i na www.plinky.cz

Jde to všude, kde mají většinou v záhlaví o ekologických pracích prostředcích bez fosfátů a zeolitů.

Tak snad to trošku pomůže - třeba někdo z těch netových obchodů bydlí bllízko.

Taky se dá zaregistrovat na missivě a pak objednáváš přes net sama.
Nakonec jsem u toho skončila a objednávám v pohodě sama.
ObrázekObrázek

Obrázek
Julinky
Krafařka
Krafařka

615 příspěvků
10. prosinec 2006
Čáslav
Příspěvekod Sonča » pondělí 11. prosinec 2006, 19:17
Diky moc, kdyz se zaregirstrujes, muzes primo objednavat a poslou ti cenik, nebo se napred stavi ten agent? Bydlim na Slovensku, tak myslim, ze to tu jeste nerozjeli a v Cesku bych to pripadne mohla objednat k rodicum. Ale z agenta by asi radost nemeli:)
Obrázek

Obrázek
Sonča
Krafařka
Krafařka

676 příspěvků
11. listopad 2006
Šternberk
Příspěvekod Julinky » pondělí 11. prosinec 2006, 20:18
Myslím, že na Slovensko to normálně funguje.
Zkus tam třeba napsat mailík, určitě se Ti někdo ozve a vše domluvíte.
U nás doma taky žádný agent nebyl, zaregistrovala mě kamarádka, co jsem s ní tenkrát řešila plínky přes net a bylo.
Je tam totiž i cenová výhoda - člen klubu alias registrovaný má nižší ceny za výrobky.
Ono je to právě tím jejich marketingovým způsobem prodeje takové komplikované, ale staví na tom tu zásadu, že zboží je vždy konkrétně doporučeno. :?
ObrázekObrázek

Obrázek
Julinky
Krafařka
Krafařka

615 příspěvků
10. prosinec 2006
Čáslav
Příspěvekod Dzaba » středa 07. únor 2007, 13:29
ahoj,
máš pravdu "takový český amway". Missivu už používáme doma celá rodina od roku 96 - předtím jsme používali zmíněný amway - a nedám na ni dopustit, jsme spokojeni. Mám dvě malé děti (skoro 3-letého a skoro 1,5-letou) a ty žijí od mala mezi těmito produkty. Neznají vyrážku, ekzemy a nemoc je u nás vzácná. Prádlo máme měkké, jemně voňavé a nemusím ho ani moc žehlit .Za těch 10 let jsem to nědělala aktivně, ale teď co se to zalíbilo mojí kamarádce, která už čeká 4. potomka, jsem se rozhodla, že myšlenku této firmy ukáži všem svým známým a nechám to na nich, zda se také rozhodnou udělat něco pro přírodu. Jinak ta mamina už pere v permonu a je s ním spokojená. Ale určitě si nech od někoho ukázat jak to funguje, aby jsi se vyvarovala chyb, hlavně u permonu. A pokud se podíváš na www.missiva.cz najdeš tam i zkušenosti u každého výrobku. :)
Dzaba
Pískle

2 příspěvků
07. únor 2007
Lysice
Příspěvekod Mamuldinka » čtvrtek 08. únor 2007, 15:48
já jsem missivu na praní asi po roce přestala používat a přešla jsem na výrazně levnější don gemini
Mamuldinka
Pískle

58 příspěvků
30. listopad 2006
Příspěvekod Michaelac » úterý 26. červen 2007, 07:06
Missivu jsem používala asi rok, byla jsem celkem spokojená, i když docela dost malý sortiment výrobků. :-? Byla jsem i registrovaná, abych to měla levnější, a celkem mě štvalo že se musí každý rok platit členský poplatek. Prášek jsem zkusila jednou, opravdu voněl příjemně, ale byl strašně drahý a vypral velice špatně. Ted jsem začala používat ekologické prostředky taky od české firmy Eurona a jsem super spokojená. :D Mnohem větší sortiment (přes 200 druhů výrobků), za registraci žádné vstupní poplatky, samozřejmě výrobky ekologické a velice kvalitní a jejich prací prášek je perfektní. Jeho prací schopnosti jsou daleko lepší než nejlepších normálních prášků jako je tide, ariel a přitom perete bez foramldehydů, fosfátů a dalších plnidel, které jen zatěžují přírodu. Mohu jen doporučit. :D :D :D
Michaelac
Pískle

2 příspěvků
25. červen 2007
Příspěvekod Julinky » úterý 26. červen 2007, 14:06
No tak na Euronu jsem se taky dívala, ale nějak jsem tam nenašla žádné potvrzení právě o tom, že jsou tyhle prostředky ekologické a docela by mne to zajímalo.
Také by mě to zajímalo cenově, při prvním zkouknutí mi Eurona přišla ještě dražší, než Missiva.

Ráda se nechám poučit. ;)
ObrázekObrázek

Obrázek
Julinky
Krafařka
Krafařka

615 příspěvků
10. prosinec 2006
Čáslav