ADV TOP
ADV LEFT

máte zkušenost s vysavečem VORWERK?

Péče o šatník, domácnost i rodinu, vše co nám přijde pod ruku a nepatří to dětem :)

Moderátoři: Trixl, Mirabilis

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Zurecek » pátek 26. říjen 2007, 18:36
ahoj holky,
moc Vás prosím o radu.

Sestra asi měsíc prodává vysavače Vorverk, ale teprve dnes mi jej předvedla, a když to mírně řeknu, tak jsem z toho na mrtvici ;)

Miluji koberce(samozřejmě vím, že je to lapač prachu atd.), ale pořídila jsem si kvalitní vysavač ETU(teda jsem si to, aspoň myslela), vysávám pravidelně, dle potřeby, včera jsem zrovna holkám vyluxovala pokojíček, nadřela jsme se u toho jak kůň, ale sestra z něj dnes s vysavačem Vorberk vysála tolik bince, že jsem se málem vyvrátila ;)a z matrací....navíc viditelně ožily barvy v koberci...
Prostě jsem seděla s otevřenou pusou a zírala na ten výsledek :?

Dost dlouho jsem si o tom se sestrou povídala, věřím ji, že to není žádný podfuk, ale člověku se nechce věřit, že žije v takovém binci a přitom se o domácnost stará ;) (si touhle větou protiřečím)

Vážně začínám uvažovat o koupi tohoto přístroje, ale cena 15.000kč je dost peněz, proto moc prosím napište mi VAŠE ZKUŠENOSTI ;)

Předem děkuji.
Zuzka(stále nevěřícně kroutící hlavou)
Naposledy upravil Zurecek dne 26. říjen 2007, 19:40, celkově upraveno 1
Zurecek
Treperenda
Treperenda

1498 příspěvků
21. září 2006
v mojí milované Ostravě
Příspěvekod Sipkova » pátek 26. říjen 2007, 18:43
Mam stejnou zkusenost jako Ty.... kdyz jsem zila s jednim klukem u nich tak ho jeho mamka mela a byl opravdu neprekonatelnej!!! Hned bych si ho poridila ale za prve na nej nemam a za druhe bych ho ted nevyuzila kdyz jedinej koberec ktery doma mame, je detsky se silnicemi :D
Ale rikam, mit na nej uz je doma ;)
Sipkova
Prostě Konev :-)

7550 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Zurecek » pátek 26. říjen 2007, 18:46
Jitko, díky za info.

Já mám koberce všude, kromě kuchyně ;) a zbavovat se jich rozhodně nechci, nejsem "plovoučkový typ" ;)

Takže mám přestat nevěřícně kroutit hlavou a začít věřit, jo?! tak to je mazec ;)
Zurecek
Treperenda
Treperenda

1498 příspěvků
21. září 2006
v mojí milované Ostravě
Příspěvekod Zdenik » pátek 26. říjen 2007, 18:54
Ahojky ;-)

naši mají tenhle vysavač už asi 14?let, tenkrát ho kupovali za neuvěřitelných 30tis.!! prostě pán jednou přišel předvést (vysál 1x1m na našem světlém krémovém koberci - před návštěvou i tepovaným!! - mamka je trochu ulítlá na pořádek ;-) ) no a naše mamka už ho nechtěla dát z ruky ;-)), jsme si ji hodně dobírali... hlavně jak by zamaskovala ten čistější čtverec, že... ;-) splácela si ho hodně dlouho..a musím uznat, že je opravdu vynikající...i čištění koberců je s ním hračka, nástavce, manipulace, vůně.....od té doby, se přiznám, jsem už neměla takový odpor vysávat..bylo to za 5min hotovo a že se u nás vysávalo díky psovi pořád...

shrnuto...za ty roky vysavač slouží výborně a bez nehod či závad. je to dost peněz, ale pokud doma máte plno koberců a jiných věcí k vysávání a vysáváte často, nebyla by to marná investice...

Zdenik
Zdenik
Klábosilka
Klábosilka

317 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Sipkova » pátek 26. říjen 2007, 18:57
Zurecek - jeho mamka mela prave koberec v kuchyni a kolikrat se ji nebo me(za vic jak 2 roky bydleni) povedla nejaka nehoda ale znat to na nem opravdu nebylo. Takze bych do nej sla ;) je fakt uzasny ;)
Sipkova

7550 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Sylvah » pátek 26. říjen 2007, 18:59
Koukam, ze Spuntici se presunuli :-)

Nasi meli Vorwerk asi pet let a byli moc spokojeni....pak zacala segra "dealovat" Rainbow a cela rodina presla na ten :-)....myslim, ze s VW rozhodne neudelas chybu....myslim, ze z tehle cenove kategorie je to vyborna volba (mmch, jsem dost prekvapena, ze uz stoji "jen" tolik, taky jsme ho meli za tech tricet....)

Takze Quatro do toho, vem si ho na splatky, jestli mas doma vsude koberce, tak bych do neho sla.

Sylva
Ondra 13, Anička 10, Marek 6, Linda
Obrázek
Sylvah
Drbna
Drbna

4009 příspěvků
20. září 2006
Příspěvekod Zdenik » pátek 26. říjen 2007, 19:00
:D

jsem se teď podívala kdo to založil ;-)

Zuzko - jojo věřit....já bych taky nevěřila, nekoupila....ale mamka byla odvážná a opravdu je spokojenou majitelkou...kdybych měla koberce tak si asi šetřím...jestli jsi sama cítila ten CUC ;-), tak fakt tak bude vysávat pořád ;-) bohužel je to i dnes hodně peněz...

Z.
Zdenik
Klábosilka
Klábosilka

317 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Sipkova » pátek 26. říjen 2007, 19:04
Jiank mamka tam mela i tenhle bomba robot od Vorwerku Obrázek a muzu ti rict da se v nem varit - cela ta nadoba je z nerezu delat vsechno, my nejcasteji v nem varili polevky a tak...v te dobe stal taky kolem 30 tis... je super ale jen velkej sen. Treba jednou vyhraju neco a poridim si ho :D
Sipkova

7550 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Zurecek » pátek 26. říjen 2007, 19:07
ahojky Špuntíci, teda, že jsem se nezeptala v deníčku, že ;) haha, tak to je super, že mi i tady poradíte.

Takže on stál 30tis?hm, tak to teda nevím jestli bych za něj tolik dala, ale asi jo, protože to jste neviděli ten bordel(omlouvám se za ten výraz, ale jinak to nejde nazvat) co vysál. Být to cizí osoba, tak se propadnu hanbou....ségra říkala, že je to nějaký nový typ, co je přizpůsoben i na plovoučky

no právě, že já se vždycky tak nadřu při luxování, tfuj....ale s tím to luxovalo samo, teď ještě přesvědčit Martina, nebyl totiž doma ;) taky bych ho vzala jedině na splátky, ale co si dneska nepořídíš na splátky, to nemáš, že?!
Zurecek
Treperenda
Treperenda

1498 příspěvků
21. září 2006
v mojí milované Ostravě
Příspěvekod Zdenik » pátek 26. říjen 2007, 19:14
;-) no pro ten "bordel" máma tenkrát tepovala celej obývák ;-), neb ji v práci připravili, že uvidí..co neviděla..nechtěla věřit...a uplně stejně se málem propadla....ona je opravdu hodně uklízecí a tohle se jí fakt dotklo ;-)

Z.
Zdenik
Klábosilka
Klábosilka

317 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Zurecek » pátek 26. říjen 2007, 19:20
Zdeníku, no víš jaký jsem já typ, né?!

Mám ráda pořádek, ale nejsem maniak, jako Bobis, věřím, že nebudu žít v naprosté čistotě, když vidím prach na polici tak ho třeba utřu až druhý den, pokud se mi nechce hned, ale kdybych se včera u luxování pokojíčku nespařila jak jetel...strávila jsem tam dobrou půl hodinu...ještě jsem machrovala před sestrou, že nic nevysaje, ale když jsem viděla ten filtr, tak mi spadla čelist ;)to nebyla trocha prachu :? to byla kupa prachu :oops:

a matrace, po každém převlíkání peřin je vysaju, ale to co vysála raději nebudu komentovat ;)

věřím, že z toho Tvoje mamka nemohla usnout, protože já jsem celkem flegmoš na šílený pořádek, ale tohle mě fakt nadzvedlo z židle ;)
Zurecek
Treperenda
Treperenda

1498 příspěvků
21. září 2006
v mojí milované Ostravě
Příspěvekod Radulka » pátek 26. říjen 2007, 19:32
Ahoj, tak nasi ho maji asi 12 let a slouzi jim porad dobre a je fakt supr, zadna namaha pri luxovani a velkej tah, tudiz vsechno sebere.
Ja mam novy typ Vorwerku, asi 4 mesice a to je hukot, predtim jsem mela nejakej normalni vysavac asi za 3,5 tisice a u luxovani jsem se fakt nadrela ale vysledek nic moc. Mame vsude svetle koberce a na tenhle vysavac nedam dopustit, navic ma takovou "packu" kterou zaslapnete nohou a z koberce muzete prejit vysavat plovoucku nebo dlazdice.
Nejsem dealer fakt, ale tenhle vysavac je urcite dokonalej.
Radulka
Krafařka
Krafařka

765 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Zurecek » pátek 26. říjen 2007, 19:38
Radulko, díky za info.
Já byla rozpačitá z toho, že to nejde koupit v kamenném obchodě...nikdy jsem nic od dealera nekoupila, ani jsem o tomhle vysavači neslyšela, proto ta opatrnost ;)
Zurecek
Treperenda
Treperenda

1498 příspěvků
21. září 2006
v mojí milované Ostravě
Příspěvekod Euka2 » pátek 26. říjen 2007, 20:46
Ahoj Zuzi,

jojo, taky jsem koukala jak puk....a taky si ho zakoupila. Je to teda už hoooodně dávno, mám asi trochu jiný typ, než se teď prodává, ale rozhodně DOPORUČUJUUUUUU. :hura:

Koupila jsem si i ten nástavec na čištění koberců a max. spokojenost.

papa Euka
Euka2
Žvatlalka
Žvatlalka

100 příspěvků
21. září 2006
Praha 4
Příspěvekod Sandrine » pátek 26. říjen 2007, 22:25
Ahoj,
já bych jenom chtěla ujistit všechny, které se děsíte po návštěvě dealera VW, že žijete v bordelu - nežijete.
Rodiče vysavač VW mají asi taky už 15 let, stál tehdy zmíněných 30 tis a je naprosto úžasný a hlavně pořád při ruce. Jednou se nám ozval dealer Rainbow ......... no a my, podšívky, jsme celý koberec fakt pracně vyluxovali Vorwerkem a ještě použili ty jejich prášky na čištění a těšili se, jak ten Rainbow dealer nenajde žádnou špínu..... našel - dalo mu to práci a bylo toho značně míň než čekal (byl dost rozpačitý), ale něco přece jenom našel. No a my pak to, co jsme předtím čistili Vorwerkem a na to on Rainbowem, vzali znovu Vorwerkem a zase tam nějaká špína byla. Ono asi dokonale vyčistit fakt nejde.

Jinak protože jsme fakt kafky, tak máme samozřejmě i ten Thermomix - to je teda vychytávka - váží, mixuje, vaří - zejména miminkovské polívčičky se v tom dělaly fakt skvěle a co teprve např. kynuté těsto. Máma hněte těsto na vánočku v Moulinexu téměř hodinu a já v Thermomixu sotva 8 min. Ale zatímco vysavač Vorwerk nám fungoval a dodnes funguje bez jakékoli poruchy, Thermomix mi teď přestal vážit, takže bude muset do servisu.

Sandrine
Sandrine
Žvatlalka
Žvatlalka

142 příspěvků
27. březen 2007