ADV TOP
ADV LEFT

*ZPOVEDNICE*

Pro rozbolavělé i vrby
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Příspěvekod Leya » neděle 02. listopad 2008, 14:14
Kdysi jsem chodila na jedno forum a tam se objevila podobna diskuze. Jde o to, vypsat se, ulevit si. Trapi vas neco? Ublizil vam nekdo? Je vam zle? Mate neco na srdci, at uz pozitivniho, nebo negativniho, ale nikdo vas neposloucha? Napiste to sem... Klidne jako INKO, hlavne, ze vam bude lip..... mne osobne to mnohokrat pomohlo. Proste se vykecat a obcas si i precist problemy a myslenky jinych, aby clovek prisel na to, ze je i spousta jinych lidi, co maji sve problemy, a nejste v tom uplne sami...
Naposledy upravil Leya dne 22. květen 2010, 11:19, celkově upraveno 1
Leya
Howgh
Howgh

13604 příspěvků
09. srpen 2008
Doma
Příspěvekod Zelvicka » neděle 02. listopad 2008, 14:16
dobrý nápad
Zelvicka
Kavárenská povalečka :-)

23668 příspěvků
06. srpen 2007
Příspěvekod Inkognito » neděle 02. listopad 2008, 14:19
Tak jsem to udelala. navzdory vsem svym predsevzetim jsem s nim spala. Bylo to fajn, vlastne poprve od porodu, co jsem to opravdu sama chtela. Ale to co se ve me deje je neco silenyho. Vubec nic necitim. Jenom prazdno, a zadnej cit. Jo, prijde mi, ze se mi do srdce pomalinku vkrada, ale je to jeste beh na dlouhou trat...Uznavam, ,sama jsem to chtela. Jen mam ted v hlave zmatek, zmatek, zmatek. Pripadam si jak kdyby me nekdo pretahnul po hlave lopatou a ja nejsem schopna normalne racionalne uvazovat. A priste se to stane zas a pak zas...??? Nemuzu nad tim premyslet, proste nechci....
Inkognito
Inkognito

38439 příspěvků
30. září 2006
Příspěvekod Cassiel » neděle 02. listopad 2008, 14:21
---
Naposledy upravil Cassiel dne 17. listopad 2008, 10:22, celkově upraveno 1
Cassiel
Kecka
Kecka

1648 příspěvků
15. červenec 2008
Příspěvekod Trirea » neděle 02. listopad 2008, 14:31
Jsou dusicky, herdek ,,, je mi smutno 19.3 2006 mi umrela mama, tatu nemam od nikdy, zbytek rodiny vlastne rodinou neni a moje sestra me nesnasi.. chybi mi mama strasne moc, vim, ze to pro ni bylo vysvobozeni, ale neni tu , kdyz bulim , ze prisla MS, neni tu o Vanocich, proste tu neni.....
Trirea
Howgh
Howgh

7942 příspěvků
28. září 2007
Příspěvekod Inkognito » neděle 02. listopad 2008, 14:34
moje sestra dostala od babičky pozemek,já jako jedina nedostala nic .... jsem vyděděnec,nejde mi o ty pozemky prachy či co,ale sere me,že já ji pomáhám,dělám pro ni vše a dělaly to za mými zády abych se nic nedozvěděla....je mi z nich na blití!!!!!! :grr: :grr: :grr: :grr: :grr: :xx: :xx: :xx: :xx:
Inkognito
Inkognito

38439 příspěvků
30. září 2006
Příspěvekod Eliskaweinertklikorkova » neděle 02. listopad 2008, 14:36
Trirea píše:Jsou dusicky, herdek ,,, je mi smutno 19.3 2006 mi umrela mama, tatu nemam od nikdy, zbytek rodiny vlastne rodinou neni a moje sestra me nesnasi.. chybi mi mama strasne moc, vim, ze to pro ni bylo vysvobozeni, ale neni tu , kdyz bulim , ze prisla MS, neni tu o Vanocich, proste tu neni.....

rozumím ti,mě maminka zemřela v srpnu 2008,bylo mi 19.se segrou taky vztah spíš nevztah...i když mám super rodinu,tak mi maminka moc chybí,byla to moje dušička... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Johanka se narodila 26.2.2007 ve 23:40 v PO u nas doma na Hamrskách...

http://rodina.cz/Weinertovi , http://eliskaweinertklikorkova.rajce.idnes.cz/
Přispívám na http://liter.cz/Fejetony/kat-396.aspx
Eliskaweinertklikorkova
Kecka
Kecka

1574 příspěvků
22. květen 2008
Hamrska
Příspěvekod Matulienka » neděle 02. listopad 2008, 14:38
Zítra to budou dva roky, co mi umřel tatínek...strašně mi chybí. Chtěla bych aby mne mohl ještě jednou jedinkrát schoval u sebe v náručí. Aby viděl vyrůstat kluky...
Matulienka
Moderátor dlouhodobých diskusí

14443 příspěvků
22. září 2006
Příspěvekod Leya » neděle 02. listopad 2008, 14:51
Poridila jsem si dite s debilnim volem. Je mi jasny, ze je vysmatej. Odesel a platit proste nebude...... Malyho bych za nic na svete nevymenila, ale asi jsem mela vic zapojit mozek pri vyberu otce..tak priste :roll: :grr:
Daniel - 26.2.2008, 53 cm a 4765 g
Eleanor - 31.1. 2016, 40 cm, 1660 g
Leya
Howgh
Howgh

13604 příspěvků
09. srpen 2008
Doma
Příspěvekod Cassiel » neděle 02. listopad 2008, 15:04
Ženská musí někdy vydržet víc než člověk. ;)
Cassiel
Kecka
Kecka

1648 příspěvků
15. červenec 2008
Příspěvekod Bajaja » neděle 02. listopad 2008, 15:08
Do smichu mi taky zrovna neni.... tatinek mi umrel uz pred jedenacti lety, ale styska se porad....
no a muj "pritel" si stale neni jisty, jak to s nami v budoucnu bude, proto si pro jistotu poridil dvacetiletou pritelkyni... pry nic vazneho... :grr: :grr: :grr:
Bajaja
Krafařka
Krafařka

740 příspěvků
09. listopad 2007
Morava
Příspěvekod Mandarinka » neděle 02. listopad 2008, 15:14
Matulienka píše:Zítra to budou dva roky, co mi umřel tatínek...strašně mi chybí. Chtěla bych aby mne mohl ještě jednou jedinkrát schoval u sebe v náručí. Aby viděl vyrůstat kluky...

Je to 2 měsíce, co mi umřel tatínek. Nedožil se vnoučátek, nestihla jsem to. Nestihla jsem udělat tolik věcí... Někdy bych chtěla vrátit čas.
Mandarinka
Pískle

63 příspěvků
27. únor 2008
jižní Morava
Příspěvekod Foxy-whitman » neděle 02. listopad 2008, 15:25
...
Naposledy upravil Foxy-whitman dne 12. červen 2009, 08:28, celkově upraveno 1
Foxy-whitman
Klábosilka
Klábosilka

388 příspěvků
17. únor 2008
Praha
Příspěvekod Matulienka » neděle 02. listopad 2008, 15:32
Mandarinka píše:
Matulienka píše:Zítra to budou dva roky, co mi umřel tatínek...strašně mi chybí. Chtěla bych aby mne mohl ještě jednou jedinkrát schoval u sebe v náručí. Aby viděl vyrůstat kluky...

Je to 2 měsíce, co mi umřel tatínek. Nedožil se vnoučátek, nestihla jsem to. Nestihla jsem udělat tolik věcí... Někdy bych chtěla vrátit čas.

Já všechno stihla, říkala jsem mu, jak moc ho mámráda, jaký je pro mne vzor, i Tádíka si pochoval..a přesto...
Matulienka

14443 příspěvků
22. září 2006