ADV TOP
ADV LEFT

*ZPOVEDNICE*

Pro rozbolavělé i vrby
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Příspěvekod Inkognito » neděle 02. listopad 2008, 15:38
Zamilovala jsem se do manžela své kamarádky. Začalo to naprosto nevinně. Jen nás k sobě vedla fyzická přitažlivost. Dlouho i to zůstalo jen v přátelské hranici. Jednoho dne se to ale prostě zvrhlo a jsme milenci. Trvá to už 3/4 roku. V čem je ale problém? Od něho se jiné něž sexuální náklonnosti nedočkám, nemá na to povahu a ani asi on zamilovaný není. To se dá těžko poznat. Vím, že ze všech hledisek by bylo lepší to ukončit. Ze všech kromě toho, že to nedokážu. Nejen proto, že jsem zamilovaná, ale proto, že fyzicky je to pro mě naprosto magnetickej člověk. Připadám si jako v bludným kruhu. Zatím to nijak řešit nebudu. Nedokážu to. Vše ukáže čas. Alespoň v to doufám.
Inkognito
Inkognito

38439 příspěvků
30. září 2006
Příspěvekod Novire » neděle 02. listopad 2008, 16:46
Taky dneska myslím na taťku, letos je to deset let, co umřel při autonehodě (nebyla to jeho vina) :( :( :(
S mamkou jsem nikdy neměla moc dobrý vztah, dokonce jsme si tajně přála, aby to bylo naopak :oops: :oops: :oops:
Mrzí mě, že nezná Martina (manžela) ani Tobíka. Ale jsem moc ráda, že jsem ho jednou díky tomu, že jsem poslouchala za dveřma slyšela říkat, že je na mě pyšný. Do očí mi to nikdy neřekl.
Mrzí mě, že já jsem mu taky spoustu věcí neřekla.
Tobiáš *06/2007
Anika *08/2009
Simon *02/2012
Novire
Treperenda
Treperenda

1288 příspěvků
13. listopad 2007
Zastávka
Příspěvekod Inkognito » neděle 02. listopad 2008, 16:54
Co bych si chtela napsat ja? Proste jen, ze je mi smutno. Ze i kdyz jsem stastna maminka uzasne holcicky, tak mi ale zivot nevychazi dle predstav. Nemam si vlastne na co stezovat, ale to smutno uvnitr ostatni nevidi, o tom se nemluvi... chce se mi brecet...
Inkognito
Inkognito

38439 příspěvků
30. září 2006
Příspěvekod Zelvicka » neděle 02. listopad 2008, 16:56
Inkognito píše:Zamilovala jsem se do manžela své kamarádky. Začalo to naprosto nevinně. Jen nás k sobě vedla fyzická přitažlivost. Dlouho i to zůstalo jen v přátelské hranici. Jednoho dne se to ale prostě zvrhlo a jsme milenci. Trvá to už 3/4 roku. V čem je ale problém? Od něho se jiné něž sexuální náklonnosti nedočkám, nemá na to povahu a ani asi on zamilovaný není. To se dá těžko poznat. Vím, že ze všech hledisek by bylo lepší to ukončit. Ze všech kromě toho, že to nedokážu. Nejen proto, že jsem zamilovaná, ale proto, že fyzicky je to pro mě naprosto magnetickej člověk. Připadám si jako v bludným kruhu. Zatím to nijak řešit nebudu. Nedokážu to. Vše ukáže čas. Alespoň v to doufám.

:erik: :erik:
Zelvicka
Kavárenská povalečka :-)

23668 příspěvků
06. srpen 2007
Příspěvekod Coka » neděle 02. listopad 2008, 16:57
Za týden to bude dva roky, co jsem přišla manželovi na nevěru s kolegyní z práce (táhli to spolu dva roky :-? ), za týden to bude rok, co nás úspěšně rozvedli a za měsíc to bude rok, co mi umřel tatínek. Nemám komu říct, jak strašně mi chybí, mám výčitky, že za to můžu já, že umřel, protože byl svědkem špíny kolem rozvodu (a to jsem se ho snažila šetřit a věděl desetinu) a asi to nenesl nejlíp....
achjo...ani nemám sílu psát, co mě trápí, abych se tu u klávesnice nerozbrečela...
Coka
Žvatlalka
Žvatlalka

292 příspěvků
20. leden 2007
Příspěvekod Matulienka » neděle 02. listopad 2008, 17:03
Coca...ale ty za to přeci nemůžeš!!!! Tohle už nikdy od tebe nechci slyšet, jasný?
Vinu nehledej u sebe, děal jsi co se dalo.
A nabízím ti jedna ouška, co nikdy neodmítnou tě vyslechnout.... :erik:
Matulienka
Moderátor dlouhodobých diskusí
Moderátor dlouhodobých diskusí

14443 příspěvků
22. září 2006
Příspěvekod Coka » neděle 02. listopad 2008, 17:23
Matulienka píše:Coca...ale ty za to přeci nemůžeš!!!! Tohle už nikdy od tebe nechci slyšet, jasný?
Vinu nehledej u sebe, děal jsi co se dalo.
A nabízím ti jedna ouška, co nikdy neodmítnou tě vyslechnout.... :erik:

Ono je to těžké, člověka tohle vždycky napadne, jestli to nemá nějakou souvislost. Dva, tři týdny po rozvodu tatínkovi praskla cévka v mozku, prý vysoký tlak, který nikdy neměl. Měsíc bojoval, čekal až se rozloučí i s vnoučátkama a den po Štědrém dnu, kdy jsme za ním všichni byli, umřel.

Je mi po něm neskutečně smutno, strašně mi chybí, strašně bolí to, že neuvidí vyrůstat mého syna...stejně tak jako maminčina maminka neviděla mě...

Ty ouška beru ;) , dnes ale musím tuhletu diskuzi zavřít, protože u ní jen likviduji papírové kapesníčky ;) a vrátí si mi za chvilku natěšený prďola s dárky k narozeninám od táty, tak nechci aby mě viděl "uřvanou".
Coka
Žvatlalka
Žvatlalka

292 příspěvků
20. leden 2007
Příspěvekod Potápka » neděle 02. listopad 2008, 17:42
Jo, jo - dneska je takový vzpomínkový den. Zrovna jsme se vrátili ze hřbitova, všude svíčky, vypadalo to nádherně. Jen sakra nevím, proč nejvíc svíček musí být na našem hrobě :( :( :(
Taťka umřel loni, mamka před 14 lety, taky při autonehodě. A prostě máma je máma a chybí mi čím dál víc.
Oba !!!

Coka - však on to určitě všechno vidí, alespoń já v to věřím, že někde ty lidičky jsou a s povzdálí nás pozorují a hlídají ;)
Naposledy upravil Potápka dne 02. listopad 2008, 17:46, celkově upraveno 2
Potápka
Klevetnice
Klevetnice

3747 příspěvků
26. září 2006
Příspěvekod Inkognito » neděle 02. listopad 2008, 17:44
Myslela jsem si, že budu touto dobou už těhotná. Celé dva roky jsem si myslela, že mi po porodu naskočila ovulace a ono nic. Začala jsem měřit BT a ovulace prostě není. A mně už začíná být po tom novém miminku smutno. Trochu se bojím, že to do pěti měsíců neklapne, já budu muset řešit práci. Protože nemám školku ani možnost jiného hlídání, tak budu muset zůstat s prckem doma, bez peněz, přestanu mít nárok na mateřskou a dojdeme o docela velké peníze.

A ještě něco - hrozně mě štve, jak často tu vysedávám. Nemám vůli, abych sem přes den několikrát nezašla a nezačetla se. A místo toho, abych se s mlaďákem hrála, tak tu sedím a hledím do netu. Odcházejí mi z toho záda, už mě to vlastně vůbec netěší, i když tu mám hodně kamarádek a mám to tu moc ráda. Jenže nedokážu najít tu správnou míru zdejších návštěv - už měsíce to hrubě přestřeluju a nejde to zastavit. Je to závislost, prachsprostá závislost. Někdy mám chuť počítač srazit ze stolu a už ho nikdy nezapnout!

A sere mě, že mám 20 kilo nadváhy :( .

Díky za pozornost, bylo to příjemné!
Inkognito
Inkognito

38439 příspěvků
30. září 2006
Příspěvekod Vochemerle » neděle 02. listopad 2008, 17:47
Dneska manželovi umřela babička. Ani nestihla jeho syna pochovat, byla už dlouho a těžce nemocná. Je to pro ni vysvobození, ale stejně, je nám smutno.
Obrázek
Vochemerle
Klevetnice
Klevetnice

3876 příspěvků
18. prosinec 2006
soutok Labe a Orlice
Příspěvekod Gábinka » neděle 02. listopad 2008, 17:50
Inkognito píše:A ještě něco - hrozně mě štve, jak často tu vysedávám. Nemám vůli, abych sem přes den několikrát nezašla a nezačetla se. A místo toho, abych se s mlaďákem hrála, tak tu sedím a hledím do netu. Odcházejí mi z toho záda, už mě to vlastně vůbec netěší, i když tu mám hodně kamarádek a mám to tu moc ráda. Jenže nedokážu najít tu správnou míru zdejších návštěv - už měsíce to hrubě přestřeluju a nejde to zastavit. Je to závislost, prachsprostá závislost. Někdy mám chuť počítač srazit ze stolu a už ho nikdy nezapnout!

A sere mě, že mám 20 kilo nadváhy :( .

Díky za pozornost, bylo to příjemné!

tak tohle je upřímné a i když mám BC ráda, cítím to stejně (ale už je to o chloupeček lepší a začalo to odstávkou v létě, která měla trvat týden a trvala pár dní):)

Váha taky, ale tenhle boj vyhraju

Strašně mi chybí babička, kterou jsem našla, když jsem čekala Báru....chybí mi děda...

Dodneška mi chybí táta, kterýho jsem nikdy neměla. Máma se rozvedla, než jsem se narodila (on nechtěl a tak se rozvedli a vrátil se k původní rodině), druhej otec pro mě nikdy nebyl táta....

Strašně mě štve, že se před třema rokama začal kazit můj vztah s Bárou díky depresím a nejde mi to napravit...a hrozně se bojím, protože mám pocit, že to zas začíná a není to jen tou ms, co zrovna mám, pocituju to delší dobu...

Strašně mě štve moje povaha

Je toho dost a nějak to na mě poslední dobou sedá....

Ale bude líp...
Gábinka
BC katalog (moderátor)

16681 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Inkognito » neděle 02. listopad 2008, 18:06
Inkognito píše:Zamilovala jsem se do manžela své kamarádky. Začalo to naprosto nevinně. Jen nás k sobě vedla fyzická přitažlivost. Dlouho i to zůstalo jen v přátelské hranici. Jednoho dne se to ale prostě zvrhlo a jsme milenci. Trvá to už 3/4 roku. V čem je ale problém? Od něho se jiné něž sexuální náklonnosti nedočkám, nemá na to povahu a ani asi on zamilovaný není. To se dá těžko poznat. Vím, že ze všech hledisek by bylo lepší to ukončit. Ze všech kromě toho, že to nedokážu. Nejen proto, že jsem zamilovaná, ale proto, že fyzicky je to pro mě naprosto magnetickej člověk. Připadám si jako v bludným kruhu. Zatím to nijak řešit nebudu. Nedokážu to. Vše ukáže čas. Alespoň v to doufám.

Prožila jsem něco podobného, zamilovaná jsem nebyla, šlo jen o sex. Také manžel kamarádky.
Přišla jsem na to, že milenek měl povícero a nejspíš stále má. Ještě horší zjištění bylo, když jsem zjistila kdo jsou některé z nich a udělalo se mi špatně úplně. Vypadá to, že je mu jedno s kým, hlavně si užít. :xx:
Je to hajzlík, já se vrátila ke svému životu a je mi líp. Na čas nespoléhej, časem to může jedině vyjít na světlo a špatná v tom budeš jen ty.
On byl také magnetický, asi proto je to takový ku*ník. Sice tím urážím i sebe, ale neměla jsem lézt do jeho náruče.
Inkognito
Inkognito

38439 příspěvků
30. září 2006
Příspěvekod Inkognito » neděle 02. listopad 2008, 18:07
poslední inko se neumí podepsat, ještě jednou :oops:

Sa.
Inkognito
Inkognito

38439 příspěvků
30. září 2006
Příspěvekod Inkognito » neděle 02. listopad 2008, 18:09
Moc jsem touzila po velke rodine a uz nikdy nebude- z materske jsem nastartovala do pocinajiciho prechodu,porad se s tim nemuzu srovnat.
Bojim se navratu do prace kvuli osklivym mezilidskym vztahum, nemam dost odvahy praci opustit a hledat jinou. Asi bych chtela praci mene stresujici a lepe placenou,nebo alespon klidnou s pevnou pracovni dobou a za rozumny plat(nikdy mne nenapadlo, ze nekdy budu litovat toho, co jsem vystudovala)
Chybi mi babicka, s kterou jsem se nikdy nerozloucila a s jejiz smrti jsem se ani po 16 letech nevyrovnala.
Touzim po lepsim manzelstvi, nevim kde je chyba , ale spokojena prilis nejsem- chybi mi sex i obycejne pohlazeni, porozumeni , moznost se plne spolehnout na partnera..mam pocit, ze to porad tahnu sama. Asi jsem udelala spoustu chyb a nevim kudy z toho ven....

diky
Inkognito
Inkognito

38439 příspěvků
30. září 2006
Příspěvekod Leya » neděle 02. listopad 2008, 18:34
Nenavidim tu kravu, co chodi s Michalem. Privlastnila si ho, pred myma vlastnima ocima se s nim zacala tahat a pritom vedela, ze jsme spolu byli od prvaku. Nesnasim ji az za hrob. Jednou ji to vsechno vratim. Ale ted jeste nemuzu. Jeste neni ten spravnej cas....
Daniel - 26.2.2008, 53 cm a 4765 g
Eleanor - 31.1. 2016, 40 cm, 1660 g
Leya
Howgh
Howgh

13600 příspěvků
09. srpen 2008
Doma