ADV TOP
ADV LEFT

*ZPOVEDNICE*

Pro rozbolavělé i vrby
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Příspěvekod Oveczka » středa 10. leden 2018, 16:19
Já tam pojedu, jen to musíme nějak organizačně vyřešit. A chodí tam mamka, ale když tam ten doktor prostě není a sestry nic neví (nebo neřeknou), tak se poptává těžko.
Oveczka
Diskutérka
Diskutérka

2207 příspěvků
08. listopad 2011
Pardubice
Příspěvekod Flyingfrog » středa 10. leden 2018, 18:25
Oveczko: To je mně líto. :-( Snad se brzy něco dozvíte a hlavně děda bude v pořádku.

Holky, on ten můj vztekloun je asi výchově rezistentní. Nevím, co s ním, zkouším vysvětlovat, říkat, co bude, kdy bude a stejně to skončí vztekáním, protože zrovna jemu se to nehodí. Dneska mínil zůstat na dešti, že domů nejde. Při představě, že promokne a prochladne a já místo do práce budu muset zase trčet doma, jsem ho vzala pod paži a táhla domů, tam zase nechtěl vyjít schody. Kolikrát mám chuť ho tam nechat, jenže on dokáže otevřít ty dveře ven a nebo slézt do sklepa a tam zase jsou návnady na hlodavce.
A co mně vyprávěly kolegyně se staršími dětmi, tak se mám na co těšit. :-)
Flyingfrog
Klevetnice
Klevetnice

3518 příspěvků
16. září 2008
Příspěvekod Oveczka » neděle 14. leden 2018, 22:07
Dědeček dnes zemřel. Návštěvu jsem nestihla... :cry: :cry: :cry:
Oveczka
Diskutérka
Diskutérka

2207 příspěvků
08. listopad 2011
Pardubice
Příspěvekod Vladimira » neděle 14. leden 2018, 22:34
Oveczko, to je mi moc líto. Upřímnou soustrast.
Vladimira
Howgh
Howgh

15770 příspěvků
07. červen 2009
Příspěvekod Wingec » neděle 14. leden 2018, 22:41
Oveczko
to je mi moc líto :erik:
Wingec
Howgh
Howgh

10145 příspěvků
27. září 2006
Brno
Příspěvekod Zuza77 » neděle 14. leden 2018, 22:44
Ovecko, držte se. Je mi to moc líto.

Odesláno z mého SM-J530F pomocí Tapatalk
Zuza77
Howgh
Howgh

13740 příspěvků
29. listopad 2009
Příspěvekod Oveczka » neděle 14. leden 2018, 22:58
Děkuju. Pořád tomu nějak nemůžu uvěřit...
Oveczka
Diskutérka
Diskutérka

2207 příspěvků
08. listopad 2011
Pardubice
Příspěvekod Cance » pondělí 15. leden 2018, 09:16
Oveczko, to je mi moc líto... :(
Cance
Klevetnice
Klevetnice

3368 příspěvků
09. červen 2011
severní Čechy
Příspěvekod Inkognito » středa 07. únor 2018, 19:33
Štvou mě lidi, kteří po mně něco chtějí, já jim to pošlu a oni ani nepoděkují, ani nenapíší zpátky, přestože slíbili, že se ozvou. Je to tak neslušné a neuctivé! Víte co, buď po mně nic nechtějte, nebo mi za to alespoň, do prdele už, poděkujte! Odpovídání mi kolikrát zabere několik desítek minut, který jsem mohla věnovat čtení, dětem, cvičení...
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Inkognito » neděle 11. únor 2018, 23:11
Clovek si chce pokecat hloubeji s fans o oblibene kapele a vse okolo a ne, v klidu to nepujde s téma chalapama, po chvili smrst lascivnich, nadbíhajících a zvacích sz a mailu. To maj všichni krizi stredniho veku? Se mi nechce verit, ze nekoho nabudím jen svým psanim. A na zivem koncerte to vůbec bylo brutalni, několik obtěžujících momentu od cizích chlapu. Se mi fakt nechce verit, ze by az tak po me prahli, když me vidi. Asi jsou jen sex. frustrovani... Ale ze jich je! :?

InkoradsiInko
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Inkognito » středa 14. únor 2018, 15:21
Mám profesní krizi.

Přemýšlím, že pověsím svoje podnikání na hřebík a půjdu zpátky do práce. Jenže:
- popřu tím všechno, v co věřím,
- rozloží se kompletně chod naší domácnosti,
- v profesi, kterou bych patrně šla dělat, bych používala maximálně 15 % z toho, co umím a co bych mohla světu dát,
- nevycházím dobře s autoritami,
- nesnáším dělání práce pro práci a obvykle kam přijdu, tam mám tendenci přenastavovat procesy na více efektivní. Jenže po letech na volné noze v relativně nepříbuzném oboru budu muset jít na řadovou pozici, kde bude mým úkolem rýt brázdu,
- a v neposlední řadě: bytostně nesnáším hledání práce.

Na druhou stranu:
- budu moct dělat PRÁCI a ne celý ten debilní marketing a "podnikání" okolo (řekla bych, že ve svém oboru jsem výborná, ale podnikatelka jsem marná),
- moje životospráva získá jakýsi řád už jen tím, že nebudu v neustálé blízkosti lednice,
- budu potkávat nové lidi. Naživo! Každý den! Budu se jich moct zeptat na jejich odborný názor, abych ho porovnala se svým, třebaže v oblasti, která mě nijak zvlášť nebaví a kterou jsem vždycky uměla i se zavřenýma očima (tedy je pro mě značně intelektuálně nestimulující),
- budu mít stabilní příjem a zaměstnavatelem placené vzdělávání, dovolenou, neschopenku, počítač, telefon a možná i 13. plat,
- jednou možná budu mít i nějaký rozumný důchod,
- nebudu muset poslouchat, že jsem drahá, od lidí, kteří porovnávají neporovnatelné, tedy svoji čistou zaměstnaneckou hodinovku s mojí hrubou podnikatelskou hodinovkou, u které na hodinu vyúčtované práce připadá nejméně jedna další hodina nevyúčtované práce pro klienta a další hodina strávená operativou (marketing, web atd.) plus pronájem kanceláře, náklady na techniku atd.

V obou výčtech bych mohla pokračovat ještě dlouho.

A taky jsem smutná, že to píšu vám a nemám to komu říct osobně. Muže zatěžovat nechci, nejbližší člověk aktuálně prochází těžkou partnerskou krizí a na moje vzdychání nemá kapacitu, kamarádky... přestaly být v posledních měsících důvěryhodné (kecaly by o tom mezi sebou a dělaly by soudy - na to nemám náladu).
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Inkognito » středa 14. únor 2018, 21:29
Inko, chápu tě. Momentálně jsem blízko tvé situace, i když zatím nechci jít do zaměstnání, protože děti, finance, atd. Zrovna jsme to dnes probírali s mužem.
Držím ti pěsti, ať se rozhodneš co nejlíp. Já pomalu přestávám mít sílu vůbec něco dělat, natož se rozhodovat.
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Inkognito » středa 14. únor 2018, 23:47
Napsala jsem dlouhou stížnost na život... A ona tu není. Nevadí, u tak mi to pomohlo ;-)((
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Katest » čtvrtek 15. únor 2018, 05:10
Inko s profesní krizí,
možná bych nepověsila podnikání na hřebík, ale naopak hledala někoho, kdo ti s tím "okolo" pomůže.
Já takhle pomáhám kamarádce, která je úžasná a skvělá ve své profesi, ale tyhle administrativní věci ji zatěžují. Dělám účetnictví, vedu agendu, teď budu spravovat FB:-) Ono toho zase tolik není, pro někoho, kdo to umí - mně to třeba zdaleka nezabere tolik času jako jí.
Dělám takhle pro víc lidí (na DPP) a musím říct, že pro všechny to je úleva a dost se jim tím uvolnily ruce (aspoň to říkaj).
A co se týče ledničky a sociálního okolí... s tím taky bojuju.
Katest
Treperenda
Treperenda

1273 příspěvků
12. září 2010
Příspěvekod Inkognito » pátek 16. únor 2018, 17:17
Velký smutek. Velký smutek.
Inkognito Inkognito