ADV TOP
ADV LEFT

*ZPOVEDNICE*

Pro rozbolavělé i vrby
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Příspěvekod Inkognito » úterý 24. duben 2018, 11:51
Syn sa prihlásil do lego súťaže. Sám, podľa vlastného návrhu, si postavil auto, musel sa držať pomerne náročných kritérií. Meria sily s dospelými chlapmi. Sám sa naučil zostrihať video, muž mu k tomu zložil hudbu. Včera som sa iniciatívne pozrela na stránky a keď prišiel z tréningu domov, s nadšením som bežala k dverám, že má dosť hlasov a je momentálne piaty. Prvých desať postupuje do finále, víťazov určuje porota. Tá radosť bola neskutočná, široký úsmev a svietiace oči. Vzápätí obrovské sklamanie, auto na piatom mieste bolo síce červené, malo podobný tvar, ale nebolo jeho. :palma: :oops: Bolo mi ho tak ľúto. Strašne ma to mrzí, som neskutočne blbá. Keby som nebola zbrklá, a pozrela sa poriadne na video, nie len na fotku, mohla som ho ušetriť sklamania. Už ho to prešlo, ale ja mám stále výčitky, že nepoznám jeho výtvor, na ktorom pracoval dva týždne.
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Pixar » úterý 24. duben 2018, 22:44
Inkognito píše:Syn sa prihlásil do lego súťaže. Sám, podľa vlastného návrhu, si postavil auto, musel sa držať pomerne náročných kritérií. Meria sily s dospelými chlapmi. Sám sa naučil zostrihať video, muž mu k tomu zložil hudbu. Včera som sa iniciatívne pozrela na stránky a keď prišiel z tréningu domov, s nadšením som bežala k dverám, že má dosť hlasov a je momentálne piaty. Prvých desať postupuje do finále, víťazov určuje porota. Tá radosť bola neskutočná, široký úsmev a svietiace oči. Vzápätí obrovské sklamanie, auto na piatom mieste bolo síce červené, malo podobný tvar, ale nebolo jeho. :palma: :oops: Bolo mi ho tak ľúto. Strašne ma to mrzí, som neskutočne blbá. Keby som nebola zbrklá, a pozrela sa poriadne na video, nie len na fotku, mohla som ho ušetriť sklamania. Už ho to prešlo, ale ja mám stále výčitky, že nepoznám jeho výtvor, na ktorom pracoval dva týždne.

Urcite to zaboli...ale omlouva to chyba z rozruseni ;-) Ve finále je nejvic to spoluprozivani, a to jako stopa v srdci zustane :erik:
The wind in my hair
Makes me so aware
How good it is to live tonight
And I haven't felt so alive
In years
Pixar
Klevetnice
Klevetnice

3210 příspěvků
01. leden 2008