ADV TOP
ADV LEFT

*ZPOVEDNICE*

Pro rozbolavělé i vrby
Příspěvků: 22418 • Stránka 5 z 14951, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 1495

Příspěvekod Elda » neděle 02. listopad 2008, 22:59

Lucko, to co si vyčítáš je prostě nesmyslné a sama to víš.... neskonila jsi vůbec nic a Tvůj muž musí být na Tebe velmi hrdý.
elda+2
Elda
Diskutérka
Diskutérka

Příspěvekod Inkognito » pondělí 03. listopad 2008, 07:57

Ani netušíte jak moc tuhle diskusi dnes potřebuju :(
S manželem máme problémy už několik let za poslední měsíc je to dost síla.Nikdy jsem od něj nedokázala odejít protože i přes nevěry a děsný lhaní ho miluju nechápu to ale miluju.
Včera ráno jsme se zhádali kvůli kravině on práskl dveřma a vrátil se až kolem 20hod s čokoškou pro mě.Nemluvila jsem s ním celý den se neozval a příšel s usměvem n tváři.Šla jsem spát a asi za půl hod jsem se šla napít stejně jsem nespala a on seděl na balkoně (jsme tu 5let a na balkon vkročil jen když musel např sundat prádlo nebo pro žrádlo morčeti jinak tam nikdy nebyl)Slyšela jsem ho jak si povídá ale nerozuměla šla jsem za ním v tu chvíli okamžitě tel strčil do kapsy a celej se rozklepal.
V klidu jsem se ho zeptala s kým mluvil- S nikým- jelikož už jsem byla dost vytočená zeptala jsem se kde byl celý den - ták venku odreagovat se - chtěla jsem mu říct že jsem slyšela že s někým mluví tak at mi to normálně řekne to tu na mě ječel že jsem stíhačka a že se mě příště zeptá jestli na ten balkon vůbec může ...Hadali jsme se tu sice bez křiku ale hodně.Pak rozflákal vzteky skleničku to zbudilo prcka šla jsem ho uspat a vrátila se za manželem ten celej vzteklej na mě řval at vypadnu já mu na to řekla že se nikam nehnu že at se mi nediví že sem se ho ptala ale když mi neustále lže a slyšela jsem ho tak bych chtěla vědět proč mi normálně neodpoví děsně ho to rozčílolo řval tu na mě a já se nadechla a v klidu mu řekla že mu lži a milenky tolerovat nebudu a v tom mi přiletěla facka :( :( Poprvé mě uhodil.Ještě ted je mi z toho špatně celá se klepu a netuším co dál.Tak moc jsem stála o to aby jsme byli spolu.
Řekla jsem mu že tou fackou rozsekl mé přemýšlení o konci že to už je na mě moc.V tu chvili vzal notas a třískl s ním o zem přišla jsem o spoustu fotek prcka ,z dovolených rodičů a td.
Chtěl spát sám v obýváku že tam je aspon klid já sem si šla lehnout k prckovi a on tam za chvilku přišel a lehl si k nám a napsal mi sms jak ho to mrzí a že se za to šíleně stydí že přece vím že do ted se vždycky ovládl!!!
J8 jsem kupodivu usnula hned a ráno mě manžel budil že odcházi do práce a že by mi rád dal pusu tak jsem mu řekla že už nechci stejně mi ji dal a odešel.
Já tu ted sedím a nevím co bude dál jelikož finance má nastarosti on na učtě nemám ani korunu v práci mám směny tak že se o prcka sama nepostarám odstěhovat se a kam vydělám si cca 8tis a nájem za garsonku u nás je od 7tis +poplatky .Nemůžu ani nikam jít.
Jsem děsně napumpovaná vztekem a mám pocit že bouchnu že se ze všeho zblázním!! :oops: :oops: :oops:

S.
Inkognito
Inkognito

Příspěvekod Petja24 » pondělí 03. listopad 2008, 08:10

Inko S. ...Bože jak jsou stejní!Obrázek

Držím všem tady palce,at je smutek brzy přejde! :erik:
Péťa
Petja24
Treperenda
Treperenda

Příspěvekod Leya » pondělí 03. listopad 2008, 08:27

Inko: tohle si prece nemuze dovolit...ja vim, ze je to tezky a snadno se to rika, ale nemuzes treba jit na cas k rodicum a pak si neco najit...? Tim by ti padl i ten najem..... tohle prece nejde, on si zvykne na to, ze si nechas vsechno libit, a pak to bude prusvih...
Daniel - 26.2.2008, 53 cm a 4765 g
Eleanor - 31.1. 2016, 40 cm, 1660 g
Leya
Howgh
Howgh

Příspěvekod Leya » pondělí 03. listopad 2008, 08:30

Vsem vam posilam spoustu sily a energie.........urcite bude brzy lepe.... :erik: :erik: :erik:
Leya
Howgh
Howgh

Příspěvekod Inkognito » pondělí 03. listopad 2008, 08:43

INKO ani nevis jak ja ti rozumim. Mam to doma dost podobny, akorat u nas uz prestal fungovat i sexualni zivot. Hrozne me to mrzi, ale manzel me drzi v sachu tim, ze jsem na MD a nemam prijem, abych si nekde neco platila. Mam uz strasne malo sily na to, abych odesla a muzu ti rict, ze paradoxne cekam na tu facku od nej. Vim, ze to udela, protoze se do vseho tak zamotava, ze bude v koncich a jednu mi praskne. A pak opravdu odejdu............

hrozne me se*e jakej to je haj*l nezodpovednej, sobeckej. Vubec nevim koho jsem si pred 6 ti lety vzala. A vse zacalo tehotenstvim, ktery mmch chtel on a malou miluje to jo, ale me nejspis nenavidi nebo ja nevim. Uz jsem se naplakala hodne....
Inkognito
Inkognito

Příspěvekod Inkognito » pondělí 03. listopad 2008, 08:44

Gosspel píše:Inko: tohle si prece nemuze dovolit...ja vim, ze je to tezky a snadno se to rika, ale nemuzes treba jit na cas k rodicum a pak si neco najit...? Tim by ti padl i ten najem..... tohle prece nejde, on si zvykne na to, ze si nechas vsechno libit, a pak to bude prusvih...

Moje i manželovo rodiče bydlí uplně v jiném městě .Moje rodiče ví že něco neni ok ale co netuší ani jim to říct nemůžu maji spoustu vážných problémů a nechci je zatěžovat.Manželovo rodiče to vše ví dost mi pomahají pořád mi volají a podporují s maželem od poslední nevěry nemluvili čekaji až se ozve on což on neudělá protože je využíval k hlídání prcka aby mohl za ní!K maželovo rodičům by to možná šlo ale nechce se mi.Je to složité na vysvětlení.

S.
Inkognito
Inkognito

Příspěvekod Inkognito » pondělí 03. listopad 2008, 08:49

Inkognito píše:INKO ani nevis jak ja ti rozumim. Mam to doma dost podobny, akorat u nas uz prestal fungovat i sexualni zivot. Hrozne me to mrzi, ale manzel me drzi v sachu tim, ze jsem na MD a nemam prijem, abych si nekde neco platila. Mam uz strasne malo sily na to, abych odesla a muzu ti rict, ze paradoxne cekam na tu facku od nej. Vim, ze to udela, protoze se do vseho tak zamotava, ze bude v koncich a jednu mi praskne. A pak opravdu odejdu............

hrozne me se*e jakej to je haj*l nezodpovednej, sobeckej. Vubec nevim koho jsem si pred 6 ti lety vzala. A vse zacalo tehotenstvim, ktery mmch chtel on a malou miluje to jo, ale me nejspis nenavidi nebo ja nevim. Uz jsem se naplakala hodne....

U nás to začalo přesně takhle těhotenstvím!!Sex co to je??Je mi 25 a 4roky nevím co to je!!A když už náhodou tak jen na moje přání.Ale to by se dalo spočítat na jedné ruce.Mě rodičkák už skončil ale do práce jsem nastoupila až ted takž výplata teprve bude a peníze od něj nedostávám občas stováka a myslí si že s tím vydržím napořád.
Prostě nás maji jak vězně nic jiného nám nezbývá než to snášet a oni si budou užívat.
S.
Inkognito
Inkognito

Příspěvekod Leya » pondělí 03. listopad 2008, 09:00

Inko S.: tak vidis, pises, ze vam penize nedava...jen minimalne... Ja jsem s malym taky sama, mam jen materskou a z toho platim 5500 byt a vim, ze ikdyz je to strasne malo, prezit se s tim da....nehlede na to ze by ti jeste musel platit alimenty, pokud ma praci, ten muj je neplati protoze praci nema a tudiz mu nemaj ani co zabavit, ale to jen tak bokem...ale pokud by ji mel, posilali by ti to exekucne z jeho uctu, kdyby nechtel platit. Jde jen o to sebrat posledni sily a nejak to zacit resit...
Leya
Howgh
Howgh

Příspěvekod Inkognito » pondělí 03. listopad 2008, 09:13

Gosspel píše:Inko S.: tak vidis, pises, ze vam penize nedava...jen minimalne... Ja jsem s malym taky sama, mam jen materskou a z toho platim 5500 byt a vim, ze ikdyz je to strasne malo, prezit se s tim da....nehlede na to ze by ti jeste musel platit alimenty, pokud ma praci, ten muj je neplati protoze praci nema a tudiz mu nemaj ani co zabavit, ale to jen tak bokem...ale pokud by ji mel, posilali by ti to exekucne z jeho uctu, kdyby nechtel platit. Jde jen o to sebrat posledni sily a nejak to zacit resit...

Kde tu sílu sebrat?? :(
Inkognito
Inkognito

Příspěvekod Chnapik » pondělí 03. listopad 2008, 09:15

Přišla jsem o nejlepšího kamaráda....
Ne, nic se mu nestalo, ale já už tak nějak nesnesla to, že se na něja nemůžu spolehnout a to, že já do toho vztahu dávám víc než on. :(
A tak jsem mu to v pátek napsala. On bohužel mé důvody nechápe a tím je to ještě horší. Teď mám v sobě jedno prázdné místo, protože se známe od malička a je to (nebo spíš byl) člověk, který mi byl hrozně blízký....

Je mi z toho smutno :( :(
Chnapik
Howgh
Howgh

Příspěvekod Ala1981 » pondělí 03. listopad 2008, 09:15

Gosspel píše:Inko S.: tak vidis, pises, ze vam penize nedava...jen minimalne... Ja jsem s malym taky sama, mam jen materskou a z toho platim 5500 byt a vim, ze ikdyz je to strasne malo, prezit se s tim da....nehlede na to ze by ti jeste musel platit alimenty, pokud ma praci, ten muj je neplati protoze praci nema a tudiz mu nemaj ani co zabavit, ale to jen tak bokem...ale pokud by ji mel, posilali by ti to exekucne z jeho uctu, kdyby nechtel platit. Jde jen o to sebrat posledni sily a nejak to zacit resit...

Já souhlasím .. jinak vím, že se tady rady asi nečekají, ale vyrazilo mi dech, kolik z vás je ochotno "něco takového tolerovat, či přežívat". Já se na to dívám z jiného pohledu. Přece nebudu své dítě vychovávat v rodině, kde jsou normální hádky, nevěra, lhaní, podvody, zatajování a v poslední řadě i minimálně facky! Argumenty, že to děti netuší jsou zcestné. Tuší a hodně, možná dokonce i vědí ... vyrůstají v tom "že to je normální"! Byč a pryč od takových mužů i žen ;) A to mi nikdo nevymluví.
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Ala1981
Drbna
Drbna

Příspěvekod Leya » pondělí 03. listopad 2008, 09:41

Inkognito píše:

Kde tu sílu sebrat?? :(
tady :) :erik:
Leya
Howgh
Howgh

Příspěvekod Mrrmrr » pondělí 03. listopad 2008, 09:46

Ala1981 píše:Já souhlasím .. jinak vím, že se tady rady asi nečekají, ale vyrazilo mi dech, kolik z vás je ochotno "něco takového tolerovat, či přežívat". Já se na to dívám z jiného pohledu. Přece nebudu své dítě vychovávat v rodině, kde jsou normální hádky, nevěra, lhaní, podvody, zatajování a v poslední řadě i minimálně facky! Argumenty, že to děti netuší jsou zcestné. Tuší a hodně, možná dokonce i vědí ... vyrůstají v tom "že to je normální"! Byč a pryč od takových mužů i žen ;) A to mi nikdo nevymluví.

Ono se to strasne jednoduse rika, kdyz v tom clovek neni "zahrabany". Nejhorsi je, ze ten partner neni takovy od zacatku, to by kazdy vzal nohy na ramena. Vetsinou se to zhorsuje pomalu a clovek si tak nejak privyka.

Mela jsem pritele, ktery byl zrovna takovy. Psychicky me hrozne ponizoval, pak zacal byt zly i fyzicky, a ja porad nedokazala odejit :(. Penize mi taky zadne nedaval, ackoliv chodil do prace a ja se pri studiu starala o domacnost (za to batoh za 3 tisice si klidne jen tak koupil). Nakonec byl hlavni impuls to, ze za mnou neprisel do nemocnice po hodne vazne operaci, protoze "musel s kluky v praci dohrat hru" :grr: . Nemluve o tom, ze kdyz jsem se nesmela 14 dni po operaci vubec namahat a stat, nevzal si ani den volna, protoze "v praci ho potrebuji". Nakonec musela prijet moje mamka, aby mi alespon uvarila a odnesla kocku na veterinu, kdyz jsem nesmela nic nosit.

A stejne mi to trvalo dalsich 5 mesicu posbirat ty zbytky odvahy a odejit. Ale zvladla jsem to. Ted mam uzasneho hodneho muze, ktery to se mnou ma paradoxne tezsi, nez byvaly pritel, protoze spoustu veci uz hlidam, na spoustu veci a reci jsem opatrna a hakliva...

Preji vsem Inkum, at vyresi svoje problemy tak, aby byly v zivote spokojene a stastne, protoze jenom tak budou spokojene a stastne i jejich deti. :erik: :erik: :erik:
Mrrmrr
Diskutérka
Diskutérka

Příspěvekod Inkognito » pondělí 03. listopad 2008, 10:37

Chci dítě. Jsem ve věku kdy to dřív bylo možné a skoro až nutné mít dítě. A dá se říct, že mi k tomu nic nechybí. Nechci se rouhat, ale všechno mám tak proč ne to co chci ze všeho nejvíc?! Cítím to hrozně intenzivně, jen to nedokážu říct nahlas u stolu a za bílého dne. S přítelem o tom mluvíme nejčastěji při sexu :-( Chceme ho oba, ale asi na to nemáme ještě odvahu. Vždycky, když si uvědomím v přítomnosti jeho nebo mích rodičů, že bych jim teď měla říct, že jsem těhotná normálně se stydím. Pak si říkám, že když na tohle nejsem připravená, tak asi není všechno tak jak má být. Ale je to tak intenzivní!!! Inko xx
Inkognito
Inkognito

PředchozíDalší

Příspěvků: 22418 • Stránka 5 z 14951, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 1495

Zpět na Stíny, šrámy a jizvy na duši