ADV TOP
ADV LEFT

*ZPOVEDNICE*

Pro rozbolavělé i vrby
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Příspěvekod Jasmin » středa 16. květen 2018, 07:43
Evkam píše:
Evkam píše:Asi to sem tak úplně nepatří, ale zakládat novou diskusi se mi nechce:
Má cenu psát odvolání? Dcerka byla na přijímačkách do primy 20. pod čarou, otvírají jen jednu třídu... Hodně ji mrzí, že není přijata, nás taky, na vysněnou školu berou jen primány, takže po devítce není šance...

Ženy, děkuju za podporu. Odvolání jsme podali - a vyšlo to! :hura: Dnes ráno mi volali, že ji berou :D

Velká gratulace, to muselo být u vás radosti. :hura: :hura:
Jasmin
Krafařka
Krafařka

800 příspěvků
21. leden 2016
Příspěvekod Baboon » středa 16. květen 2018, 12:31
Jasmin píše:
Evkam píše:
Evkam píše:Asi to sem tak úplně nepatří, ale zakládat novou diskusi se mi nechce:
Má cenu psát odvolání? Dcerka byla na přijímačkách do primy 20. pod čarou, otvírají jen jednu třídu... Hodně ji mrzí, že není přijata, nás taky, na vysněnou školu berou jen primány, takže po devítce není šance...

Ženy, děkuju za podporu. Odvolání jsme podali - a vyšlo to! :hura: Dnes ráno mi volali, že ji berou :D

Skvělý! Gratuluju!!! :hura:
Baboon
Drbna
Drbna

4958 příspěvků
08. říjen 2006
Plzeň
Příspěvekod Inkognito » čtvrtek 17. květen 2018, 21:35
2 měsíce koupený vstupenky do Aqualandu.. výlet 300 km.. a já to dostanu :-Z
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Sally » čtvrtek 17. květen 2018, 22:09
Inkognito píše:2 měsíce koupený vstupenky do Aqualandu.. výlet 300 km.. a já to dostanu :-Z

Kalíšek? Koupu se celý léto - v Kalifornii hodně dlouhé a hodně horké....
Sally
Howgh
Howgh

7157 příspěvků
22. září 2006
Příspěvekod Romcaa » sobota 19. květen 2018, 21:37
Baboon píše:
Jasmin píše:
Evkam píše:

Skvělý! Gratuluju!!! :hura:

Evi, taky moc gratuluju!
U nás stejná situace, jen byl až 25 v pořadí, odvolání jsem podala ale nedávala tomu vůbec žádný šance a minulý pondělí mi taky zavolali, že ho berou :hura: Byla jsem ten den pěkně mimo 8-)
PS: to je mazec, že už ty naše dubňátka jdou na gympl, co :?
Romcaa
Kecka
Kecka

1689 příspěvků
30. říjen 2006