ADV TOP
ADV LEFT

Bulovka

Podělte se o zkušenosti
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Sonimila » neděle 08. duben 2007, 19:00
Ahojky holky, tak za týden a kousek.... teda jestli to tak dlouho s bříškem vydržíme :?: , tu budu rodit druhého synka. Bude to plánovaný císař kvůli velkému mimču (nepochybně přes 4 kilečka, jako ten první) a konci pánevnímu.
Nemáte prosím nějaké zkušenosti s právě touto porodnicí. Nejdříve jsem chtěla rodit pod Medou, ale nakonec jsem se setkala s příjemným dr. Záhumenským a rozhodla se rovnou pro Bulovku.
Moc děkuju za odpovědi.... jsem děsně vystrašená :roll:
Sonimila
Klábosilka
Klábosilka

310 příspěvků
10. listopad 2006
Praha
Příspěvekod Ro » neděle 08. duben 2007, 19:11
Co vím a zažila jsem, to jsem ti psala už do této diskuze: http://www.baby-cafe.cz/modules.php?nam ... pic&t=1533¨

Jinak tu Bulovku moc chválit nebudu, je totiž fajn, že o jejím slušném komfortu a profících nikdo moc neví, protože díky tomu tam bývá jakžtakž volno a netřeba se stresovat, že by měli nezvladatelný nápor porodů.
:D
Ro
Drbna
Drbna

4685 příspěvků
18. září 2006
Příspěvekod Sonimila » neděle 08. duben 2007, 19:58
Ro, musím přiznat, že jsem se i trošku Tebou nechala inspirovat..... díky S. :D
Sonimila
Klábosilka
Klábosilka

310 příspěvků
10. listopad 2006
Praha
Příspěvekod Jitty » neděle 08. duben 2007, 20:12
Rodila jsem na Bulovce skoro již před dvěma roky nakonec neplánovaným CŘ, ale pěju chválu, kde se dá:-).Rodil mě dr. Záhumenský, celou dobu podporoval, že porodíme normálně, pomáhal... (i když mi 3. den po porodu řekl, že to na přirozený porod nevypadalo, tak během porodu se snažil co nejvíce mě uklidnit, podpořit...)I když jsem zažila 3 směny, tak všechny super. I když nakonec porod skončil CŘ, protože jsem se vůbec neotvírala, tak byli všichni skvělí a druhý den se na JIP přišli podívat všichni, tj. anestezioložka (úžasná, skvěle uklidňovala, vše vysvětlila, moc fajn), vedoucí lékař i dr. Záhumenský. Podrobnosti si až tak už nepamatuji:-)), al e na rodině najdeš i můj příspěvek na téma Bulovka a opravdu můžu doporučit. Rodilo tam několik mých známých a všechny velmi spokojené.
S čím byla nespokojenost - pomocný personál, který roznášel jídlo:-)), nečekal atd... a pak vybavení pokojů a koupelen holt není to nejmodernější. Ale pokud ti jde o lidi, jak na porodním, tak na novorozeneckém, tak doporučuji:-))!!!
V létě asi začneme plánovat druhé a rozhodně mě ani nenapadne hledat jinou proodnici.
Jitty
Kecka
Kecka

1735 příspěvků
26. září 2006
Praha
Příspěvekod Anka » neděle 08. duben 2007, 21:02
Já jsem taky měla štěstí na Dr. Záhumenského a porod mohu jen chválit!!! Pokud už jsi v jeho péči, tak neváhej.
Na porodním sále jsem zažila tři směny a všechny velmi příjemné (až na jednu Dr., která tedy nebyla nepříjemná, ale nesedla mi).

Jediné, co se mi tam nelíbilo, bylo šestinedělí, ale asi jsem měla smůlu na lidi, znám maminky, které byly spokojené.

S čím bych souhlasila je to, že Bulovka není příliš vyhledávaná a proto je tam poměrně klidno a máš jistotu. že tě jako rodičku neodmítnou.

Kdybych byla v Praze, šla bych tam rodit znovu.
Anka + J. 2004 + J. 2006 + E. 2007
Obrázek obchody v Praze a Ostravě- látkovky, šátky, nosítka, ekodrogerie, přírodní kosmetika
Anka
Krafařka
Krafařka

944 příspěvků
30. listopad 2006
Příspěvekod Myska » pondělí 09. duben 2007, 01:31
Porodila jsem U Apolinare,ale jen proto,ze mela Bulovka sanitarni tyden.A do ted toho lituju.Ve 31 tt jsem se zacala otvirat a vypadalo to na predcsny porod.Na Bulovce byli velice vstrictni a sikovni,manzel byl u me,na rozdil od Apolinare,tam nesmel.S Bulovkou jsem byla velmi spokojena,hlavne s Dr.Dvorakem,Dr.Driakem.
:arrow: Myška

ObrázekObrázekObrázek
Myska
Klábosilka
Klábosilka

461 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Sonimila » pondělí 09. duben 2007, 15:19
Moc díky všem za odpovědi. To víte, začínám trošku panikařit.... no taky se mimi začíná čím dál častěji ozývat a poslíčky už mám týden, tak uvidíme, jestli to nakonec nebude dřív. :mimikluk:
Jen si zatím neumím představit tu samotnou bolest po porodu císařem. :roll: Znám jenom po klasickém porodu a laparce.... dá se to nějak srovnat?
Sonimila
Klábosilka
Klábosilka

310 příspěvků
10. listopad 2006
Praha
Příspěvekod Sonimila » pondělí 16. duben 2007, 07:20
Ahojky holky, tak mám dneska den nástupu do porodnice. Za dvě hodinky vyrážíme.... a zítra jdeme na "TO".
Přes víkend jsem od muže a synka chytila rýmu a kašel, tak to asi bude docela zajímavé, kašlat se stehy na břiše a chtít se vysmrkat.... no jen se modlím, ať se nepřidají teploty, to by ještě fakt scházelo.
Ještě jednou díky všem za odpovědi a pak dám vědět, jak to vidím JÁ ;)
Sonimila
Klábosilka
Klábosilka

310 příspěvků
10. listopad 2006
Praha
Příspěvekod Ro » pondělí 16. duben 2007, 10:36
Tak moc držím palce, hezky si to kuchání užij a domů si dones ten nejnejnejkrásnější raneček starostí.
ahoj
Romana
Ro
Drbna
Drbna

4685 příspěvků
18. září 2006
Příspěvekod Sonimila » neděle 06. květen 2007, 11:33
Tak se hlásím, nadšená mamina a :mimikluk: a :kluk: a vřele Bulovku doporučuju. :hura: :hura: :hura:
Měla jsem nadstandart, protože je o ně velký zájem, domluvila jsem se, že ho klidně budu platit i o dva dny dříve, než nastoupím a vyplatilo se. Kompletně všichni velmi příjemní, oproti rychlovýrobně v Podolí pro mne absolutní nezvyk.
Jestli se někdy rozhodnu pro třetí mimčo, tak určitě zase jenom rodím na Bulovce.
PS: k císaři jsem už něco málo popsala v diskusi k císaři, ale teď necelé tři týdny po něm (a dva přes dva týdny doma) už o něm ani nevím :D
co byla síla - kašlat a smrkat se stehy, ale když se co nejvíc člověk schoulí, docela to jde 8-)
Sonimila
Klábosilka
Klábosilka

310 příspěvků
10. listopad 2006
Praha
Příspěvekod Vanda_ » neděle 14. listopad 2010, 12:08
Můžete mi prosím někdo napsat, jak to vypadá na Bulovce v poslední době? Stále tam vládne údajný přívětivý chaos, který by ženský umožnil si porodit co nejpřirozeněji, dítě nechat u sebe a vůbec se moc nestresovat? ;) Případně díky za informace!
Vanda_
Krafařka
Krafařka

910 příspěvků
25. květen 2009
Praha
Příspěvekod Mirabelka1 » neděle 14. listopad 2010, 17:59
Ahoj, rodila jsem tam dvakrát - spokojenost.

Pozor, cca od 18.11-2.12. se bude malovat, bude uzavřena, pošlou Vás jinam. Klidně do Neratek, možná i do Ústí n. L. :roll: (no snad ne).

Seznam, doktorů zde:
MUDr. Brtnická Hana MUDr. Menzlová Erika
doc. MUDr. Citterbart Karel, CSc. MUDr. Mikysková Iva
MUDr. Driák Daniel, Ph.D. MUDr. Neumannová Helena
MUDr. Dvorská Monika MUDr. Rauš Karel
MUDr. Dvořák Martin MUDr. Sýkorová Jana
MUDr. Holý Petr MUDr. Tomeček Jiří
MUDr. Chaloupecký Jiří MUDr. Vláčil Jaromír
MUDr. Kolařík Dušan MUDr. Vojtěch Jiří
MUDr. Maxová Kateřina MUDr. Zmrhalová Barbora
MuDr. Záhumenský, MuDr. Hurt, Mudr. Sehnal, Mudr. Šottner

Tučně označení, jsou výborní doktoři, k těm bez výtek.
Pan doktor Driák mi nesedl. Je takový hrrrr, žádný cit, přijde mi.
Paní doktorka Neumanová, starší generace. Moc se s tím nes..., ale je odbornice. Myslím, že né každému sedne.
Ostatní neznám.
V nemocnici nepracuji, nepracovala jsem. Jeden z doktorů je dobrý známý.

Řekla bych, že atmosféra je furt stejná, tj. v celku dobrá. Samo, můžete narazit na doktora, na situace, které Vám nesednou. Řekla bych, že nápor porodů opadl (situace kolem konce roku 2008 a rok 2009 byl asi dost šílený).

Atmosféra na šestinedělí se v roce 2008 (z mého pohledu) oproti roku 2006 mile zlepšila.

Vedení zůstává také stejné, takže veliké změny bych nečekala.

Já bych do ní šla.
Mirabelka1
Howgh
Howgh

7364 příspěvků
24. září 2006
Příspěvekod Trirea » neděle 14. listopad 2010, 19:13
Já přidám MUDr Mikysková je skvělá, císařovala mě a mám krásnou jizvu, moc milá paní.
MUDr Kolařík je hulvát a nesměl by se mě dotknout ani kolem.

Jinak já rodila v lednu císařem dvojčata, předtím jsem tam ležela 14 dní, Záhumenský je poklad. Neležela jsem na šestinedělí, ale na pooperáku, kluci byli na JIP. Za dětma mě nikdo nevozil, ani to sestry nenapadlo, bylo mi řečeno, že si tam musím dojít sama, no já nemohla, bylo to daleko a já kromě bolestí měla extra nízkž tlak. Takže lékaři ok, pooperační nic moc, pár sester fakt na pěst, ale t je všude. Dětská JIP skvělá, akorát jsem měla problém s jednou lékařkou, jelikož nás nechtěla v domluveném termínu pustit domů. Každopádně v březnu tam jdu rodit znova, císařem, zase. Při registraci k porodu měl službu Záumenský a hned na mě vybafnul, že jsem tam nějak brzo po porodu. No zeptal se na moje kluky, jestli jsou OK a ještě mi popřál k narozkám, pak řekl, že buudu muset zase rodit císařem, každopádně si mě zase vzal pod křídla a mám na rizikovou poradnu chodit k němu.
Takže doktorům tam věřím, teda až na Kolaříka, ten je fakt neuvěřitelný.
Obrázek

Obrázek
Trirea
Howgh
Howgh

7574 příspěvků
28. září 2007
Příspěvekod Mirabelka1 » neděle 14. listopad 2010, 19:27
Trireo, a ten Kolařík, jak je asi starý? Jak vypadá? Ten mi fakt nic neříká.

Ještě možná dokt. Hurt, jestli je mladý, tak do těch 36?, tak toho jsem tam možná jednou potkala, ale z té chvilky nemůžu nic říct... symp mi moc nebyl, ale zkušenost s ním teda nemám, tak nechci mystikovat.
Mirabelka1
Howgh
Howgh

7364 příspěvků
24. září 2006
Příspěvekod Trirea » neděle 14. listopad 2010, 20:24
Kolarik je mensi, s brylema, zamindrakovanej na pohled, tmavy vlasy , veku neurciteho, rekla bych tak 38?
Trirea
Howgh
Howgh

7574 příspěvků
28. září 2007