ADV TOP
ADV LEFT

Porodnice Jablonec nad Nisou

Podělte se o zkušenosti
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Tuntik » čtvrtek 03. únor 2011, 18:27
TP mám 12.května.
Dneska ráno říkaly,že asi bude porodnice zavřená,ale ještě to není na 100 procent. No fakt síla.
[/b]
Tuntik
Treperenda
Treperenda

1165 příspěvků
24. listopad 2010
Příspěvekod Leela » čtvrtek 03. únor 2011, 23:18
Jsem tam volala, ze se chci objednat na sepsani porodopisu a sestricka mi rekla "ja vas tedka stopnu, mame momentalne vsechny terminy plne, zavolejte si pristi tyden"... no chapu, ze nebyla opravnena mi cokoli vykladat o zavirani nezavirani, a ja se ani neptala, jen mi ta odpoved prisla vtipna, takova hezky kulantni :)

nestihla jste nekdo (nebo kamaradka) zapis k porodu v nedavne dobe do Jbc nebo Lbc? ve ktere z nich davaji do TP razitko, nevite prosim vas?

dik.
Leela
Diskutérka
Diskutérka

2024 příspěvků
26. listopad 2007
Zvičina na dohled
Příspěvekod Cucaracha » pátek 04. únor 2011, 09:13
Tak jsem se dnes do jablonecké porodnice dovolala a na otázku jestli už se ví, jak to s oddělením od března bude tak mi sestra řekla, že to ještě není rozseknutý :-? . A ať si zavolám koncem února. Já tam byla sepsat porodopis 11.1.
A na mojí další otázku, kam se mám případně směrovat, pokud rozhodnou o zavření odd. - tak v Liberci je úplně stejná situace :grr: . Nemá tedy smysl jezdit ani do LBC.
Normálně mě tak rozhodilo tohle jednání, já minule přijela do porodnice na posl. chvíli, takhle pokud by byl překotný i druhý porod (s komplikací krvácení) no tak to je děs. Už začínám uvažovat o Jičíně, protože nevím kam by to byloblíž - zda Mladá Boleslav asi by to vyšlo nastejno. Do Prahy nemá cenu jezdit, to už bychom třeba taky nemuseli stíhat. Ach jo, jsem už na doktory nas... :cry: , obyčejně se bez jejich péče obejdu a když se blíží porod tak toto.
No do poradny chodívám ve středu, to mám pak 1.termín 30.3.- v nejhorším případku porodím gynekologovi v jeho ordinaci, prostě se o nás musí postarat a je :D .

Co vy ostatní s termínem březen/duben na to?
Cucaracha
Klábosilka
Klábosilka

580 příspěvků
26. listopad 2009
Jablonec nad Nisou
Příspěvekod Tuntik » pondělí 07. únor 2011, 20:44
Tak já jsem na sepsání porodopisu objednaná na 21.února tak jsem zvědavá co mi tam řeknou v porodnici tady v JBC: Dneska ale jsem četla v novinách,že se pořád nic neví. že ani na krajské úrovni nejsou schopní se dohodnout.
Tuntik
Treperenda
Treperenda

1165 příspěvků
24. listopad 2010
Příspěvekod Cucaracha » úterý 08. únor 2011, 08:09
V sobotu jsem mluvila s kamarádkou a ta má kamarádku TP 8.3. a doktor se jí ptal, jestli nechce rodit doma...že by přijel. A jinak jí směruje do porodnice do Jilemnice či Vrchabí.
Já to tedy zatím nechám otevřené, jak se situace vyvine.
Ještě mi minulý týden zjišťovala ségra situaci v Jičíně, tam malují od 1-14.března, pak by měli mít otevřeno. Takže u mně by možná přicházela v úvahu jičínská porodnice. Ale stále doufám, že přijmou v jbc porodnici nové lékaře a oddělení nezavřou ;) .
Cucaracha
Klábosilka
Klábosilka

580 příspěvků
26. listopad 2009
Jablonec nad Nisou
Příspěvekod Tuntik » úterý 08. únor 2011, 20:02
Cucaracha No tak uvidíme. To je fakt síla. No někde,ale musím sepsat porodopis.
Tuntik
Treperenda
Treperenda

1165 příspěvků
24. listopad 2010
Příspěvekod Tuntik » úterý 08. únor 2011, 20:03
Cucaracha No tak uvidíme. To je fakt síla. No někde,ale musím sepsat porodopis.
Tuntik
Treperenda
Treperenda

1165 příspěvků
24. listopad 2010
Příspěvekod Leela » pondělí 14. únor 2011, 12:06
tak v Jablonci k porodopisu berou. Kamarádka sepisuje 1. března, já měla 8., ale posunula jsem to na 21. (budem totiž bourat doma zeď, tak musím radši odjet k babičče), nicméně teda to vypadá, že jakýs plán mají.
Mám TP 15. dubna a dost se obávám, že pokud bude byť o něco málo rychlejší než ten první, nemá cenu uvažovat ani o Jičíně, ani Vrchlabí (kam bych teda ale klíďo jela rodit ráda), pokud nechci rodit u krajnice :D
Jsem sice kvůli porodu nervozní a situace kolem lékařů se táhne už moc dlouho, ale já osobně se na doktory nezlobím, aspoň zatím...
Leela
Diskutérka
Diskutérka

2024 příspěvků
26. listopad 2007
Zvičina na dohled
Příspěvekod Tuntik » pondělí 14. únor 2011, 20:42
Leela píše:tak v Jablonci k porodopisu berou. Kamarádka sepisuje 1. března, já měla 8., ale posunula jsem to na 21. (budem totiž bourat doma zeď, tak musím radši odjet k babičče), nicméně teda to vypadá, že jakýs plán mají.
Mám TP 15. dubna a dost se obávám, že pokud bude byť o něco málo rychlejší než ten první, nemá cenu uvažovat ani o Jičíně, ani Vrchlabí (kam bych teda ale klíďo jela rodit ráda), pokud nechci rodit u krajnice :D
Jsem sice kvůli porodu nervozní a situace kolem lékařů se táhne už moc dlouho, ale já osobně se na doktory nezlobím, aspoň zatím...

Já se na ně taky nezlobím.
Dneska měli v nemocnici jednání vedení nemocnice s doktory a dalšími. Ale výsledek bohužel zatím neznám. Ale zítra se ho snad dozvím v práci
Tuntik
Treperenda
Treperenda

1165 příspěvků
24. listopad 2010
Příspěvekod Leela » úterý 15. únor 2011, 22:57
ahoj Tuntik, jak to vypada, vis prosim te neco noveho? Ty v Jbc v nemocnici primo pracujes?
Leela
Diskutérka
Diskutérka

2024 příspěvků
26. listopad 2007
Zvičina na dohled
Příspěvekod Tuntik » středa 16. únor 2011, 13:13
Ne v nemocnici nepracuju. Ale dělám na Městě a tam se ví všechno. Nemocnice totiž spadá pod Město Jablonec. Podle nových informací zatím stáhla výpověď jen jeden doktor. Ostatní ne. Ani ta dohoda mezi ministrem a odbory se jim nelíbí a tak se pořád čeká
Tuntik
Treperenda
Treperenda

1165 příspěvků
24. listopad 2010
Příspěvekod Leela » pondělí 21. březen 2011, 22:03
porodopis sepsan, vse funguje, zda se, jak ma :)
Leela
Diskutérka
Diskutérka

2024 příspěvků
26. listopad 2007
Zvičina na dohled
Příspěvekod Tuntik » úterý 22. březen 2011, 20:37
Leela píše:porodopis sepsan, vse funguje, zda se, jak ma :)

Tak to je super. Já jdu sepisovat 19.dubna. Tak to snad vše bude fungovat.
Tuntik
Treperenda
Treperenda

1165 příspěvků
24. listopad 2010
Příspěvekod Cucaracha » středa 23. březen 2011, 09:51
Včera jsem byla v nemocnici na akci "Těšíme se na miminko", pořádané porodnickým odd. (kojení, psychomotorický vývoj a stánky výrobců - Avent, Bepanthen, Johnson´s...).
Porodnice normálně funguje, příští týden mám termíny tak snad už se dočkáme, pak po návratu napíšu jaký byl rozdíl mezi prvním a druhým porodem v jbc porodnici!
Cucaracha
Klábosilka
Klábosilka

580 příspěvků
26. listopad 2009
Jablonec nad Nisou
Příspěvekod Tuntik » středa 23. březen 2011, 20:32
Cucaracha Tak to na tebe budu myslet. A ta akce se koná jen pro ty
co jsou těhotné? Já jsem taky,ale jen se chci zeptat jestli tam taky můžu, když rodím v květnu?
Tuntik
Treperenda
Treperenda

1165 příspěvků
24. listopad 2010