ADV TOP
ADV LEFT

Jak se rodí v Brně-Bohunicích???

Podělte se o zkušenosti
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Martina80 » úterý 10. říjen 2006, 09:45
Máte někdo zkušenost s Bohunickou porodnicí? Zdá se mi z brněnských porodnic nejvíc sympatická.
ObrázekObrázek

ObrázekObrázek
Martina80
Howgh
Howgh

9533 příspěvků
21. září 2006
JM
Příspěvekod Wingec » úterý 10. říjen 2006, 09:57
ahoj, já mám zkušenost tu nejlepší :D byla jsem moc spokojená po všech stránkách.a doporučuju si připlatit nadstandart.já jsem to udělala a nechtělo se mi vůbec domů :lol: tak ať ti to vyjde!
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Wingec
Howgh
Howgh

9774 příspěvků
27. září 2006
Brno
Příspěvekod čiperka » úterý 10. říjen 2006, 10:32
Ahojky,
já jsem v Bohunicích rodila minulý rok v červnu a letos se tam chystám rodit zase :)
Měli jsme moc milou porodní asistentku a celkově jsem byla s péčí a přístupem personálu moc spokojená. Asi záleží hlavně na lidech - na koho člověk zrovna narazí - jako všude jinde...

Novorozenecké oddělení - tam bych měla připomínku k nedostatečnému počtu sprch - na celé patro byly pouze 4 společné sprchy, z toho hodně často nějaká nefunkční :( A když člověk vezme v úvahu, že by se po porodu mělo sprchovat co nejčastěji...
čiperka
Kecka
Kecka

1857 příspěvků
21. září 2006
Brno-venkov
Příspěvekod Day » úterý 10. říjen 2006, 11:33
Ahoj,
rodila jsem tam ted v cervenci a nebyla jsem ani na nadstastandardnim porodnim sale. Podle me je dulezite, kdo te rodi a obecne je znamo, ze v Bohunicich jsou vyborne porodni baby. Takze pokud jdes tam, vubec se neboj i na normalnim sale se da perfektne zvladnout porod.
Drzim palce, at to jde jak po masle :wink:
Day
ObrázekObrázek
Day
Krafařka
Krafařka

678 příspěvků
21. září 2006
Brno
Příspěvekod Nikibubu » úterý 10. říjen 2006, 11:59
Ahoj, já jsem taky rodila v Bohunicích a spokojená jsem byla moc. Příště tam půjdu určitě zas.
Obrázek

Obrázek
Nikibubu
Klábosilka
Klábosilka

300 příspěvků
24. září 2006
Příspěvekod Martina80 » úterý 10. říjen 2006, 12:36
No já chci do Bohunic hlavně proto, že tam má příslužby i můj gynekolog. Pan doktor Gogela a myslím, že je fajn když se na Vás příjde po porodu podívat doktor na kterého jsem zvyklá. Úplně nej by bylo kdy byl i u porodu.
ObrázekObrázek

ObrázekObrázek
Martina80
Howgh
Howgh

9533 příspěvků
21. září 2006
JM
Příspěvekod E_vasek » úterý 10. říjen 2006, 12:48
Ahojky Marťo,

tak to je mi náhodička.
Za prvné v Bohunicích jsem rodila dvakrát a za druhé celá obě těhotenství jsem chodila ke Gogelovi..:o))
Co se týče Bohunic, první porod - byla to dvojčátka, císařským řezem, ležela jsem tam asi čtyři dni na rizikovém těsně před porodem, potom císař, a nakonec asi deset dní na novorozeneckém. Byla jsem nadšená, ze začátku jsem si musela zvyknout na pediatričku, ale nakonec jsem byla fakt moc spokojená.
Druhý porod byl přirozený a už jen jeden prcek, přijela jsem do porodnice o půlnoci a ve tři ráno byl prcek na světě, bezvadná porodní asistentka, ze začátku tam byla jedna, potom rovnou dvě...sice přišla trošku komplikace a martínek musel jít kleštěma, u kterých dr nevěděl jak je složit, ale nakonec to bylo ok, ještě jsme se docela pobavili. Porodní sál u martínka jsem měla nadstandardní, ten největší bez oken, ale stejně jsem z něj vůbec nic nevyužila, celou dobu jsem byla připojená na monitoru. Takže si myslím, že porodní sál stačí i normál, spíš bych si připlatila ten nadstandard po porodu, ale to je asi zase na každém, někdo je radši s někým, někdo preferuje klid na nadstandardu. Já chtěla na ten lepší pokoj vždy, ale s dvojčaty mě tam nepustili a s martínkem bylo vše plné.
Snad jen jak psaly holky, ty sprchy jsou dost šílené, ale zase jsi tam jen čtyři dny, takže se to dá.

přeji pohodový a rychlý porod a taky bych ti moc přála pana doktora Gogelu u porodu, je to fakt pohodový chlapík!!!

Evásek a prťata (Monča a Terka 2,5 roku, Marťas 1 rok)
E_vasek
Žvatlalka
Žvatlalka

157 příspěvků
27. září 2006
přímo mezi vinicemi :o)))
Příspěvekod Ennie » úterý 10. říjen 2006, 12:50
Ahoj,
já tam rodila letos v březnu a byla jsem moc spokojená. Měla jsem nadstandard, manžel tam mohl být se mnou kdy chtěl. Takže můžu doporučit :-)

Ennie
Ennie
Žvatlalka
Žvatlalka

291 příspěvků
21. září 2006
Brno
Příspěvekod Jandulka » úterý 10. říjen 2006, 13:07
Taky se pridam s chvalou Bohunic, rodila jsem tam v zari 2005 a maximalni spokojenost se vsim. Jak pisi holky vyse, stoji za to zaplatit si ten nadstandart, vlastni WC a sprcha je fakt neocenitelna vec, stejne tak i navstevni hodiny kdykoliv.
Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek
Jandulka
Kecka
Kecka

1813 příspěvků
21. září 2006
Brno
Příspěvekod Bubu » úterý 10. říjen 2006, 14:06
Ahoj,
já jsem tam rodila dvakrát a rodila bych tam i potřetí, protože jsem byla maximálně spokojená jak s PA a vůbec porodním sálem a prostředím okolo, tak s nadstandart pokojem, kam mohl na návštěvu manžel třeba i v noci a měla jsem tam klid a pohodu.
Doporučuju, kde můžu.
Bubu
Bubu
Klábosilka
Klábosilka

538 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Bubu » úterý 10. říjen 2006, 14:09
Jo, porodní sál jsem měla "normální" - mají na výběr (pokud je teda zrovna místo) i barvy pokoje :), jsou tam záclony, fotečky miminek, příjemné prostředí prostě. A soukromí. A PA hned za dveřmi.
Bubu
Klábosilka
Klábosilka

538 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Sabat » úterý 10. říjen 2006, 15:09
Rodila jsem tam plánovaným císařem v září 2005 a byla jsem spokojená.Sprchy to je teda fakt horší,ale dalo se tam vystřídat.Nadstandart jsem neměla a byla jsem nakonec ráda,protože jsme si s druhou maminkou mimča pohlídaly,když jsme šly do sprchy,na wc atd.,jinak je můžeš odvézt na novorozenecké.Nadstandart na druhou stranu musí být fajn,když tam s tebou může pobývat manžel.
Sabat
Žvatlalka
Žvatlalka

171 příspěvků
22. září 2006
Příspěvekod Ha » úterý 10. říjen 2006, 20:49
Ahoj,

tak já budu také chválit. :D

Rodila jsem tam 12/2005 a bez výtky. Porod byl trošku delší, takže jsem toho vystřídala více a nemám fakt nic negativního.
Na porod jsem měla standart, na šestinedělí nadstandart, ten větší, kde byl manžel celou dobu se mnou a byli jsme moc spokojení.

Rozhodně doporučuji. :lol:

Pa, Ha
Obrázek
Ha
Kecka
Kecka

1984 příspěvků
21. září 2006
Ostrava
Příspěvekod Janca » úterý 10. říjen 2006, 20:54
Ahoj,
tak ja jsem s Bohunicema taky maximalne spokojena - rodila jsem v cervenci a na porod i pobyt v nemocnici mam moc hezke vzpominky.
Chtela jsem nadstandard i porodni box i sestinedeli, ale bylo zrovna obsazeno. To ale vubec nevadilo, protoze i ten standardni porodni box byl hezky a uplne v pohode. Mela jsem skvelou porodni asistentku i sestra, co si brala malou, byla mooc prijemna.
Jedine, co bylo nic moc, byla sestra na novorozeneckem - trosku nervozni, neusmevava a nic moc ochota. Ale byly tam i sestry prijemne, takze to bylo o.k.. Na sestinedeli jsem byla dva dny na standardnim pokoji (4. patro), nakonec jsem byla rada, protoze mi sousedka poradila a pomohla s malou (misto te sestry.. :wink: ) a navic jsem byla po svem prvnim porodu rada, ze nejsem na pokoji sama. Po dvou dnech jsem ale dostala novou spolubydlici, ktere strasne brecel chlapecek a ja jsem dve noci skoro nespala, takze jsem presla na nadstandard, ktery se ten den uvolnil a byla jsem maximalne spokojena - krasny pokoj, soukromi, pohoda, odpocinek.
Jinak ve sprse na standardu jsem nikdy nemusela cekat, i kdyz nas tam bylo hodne rodicek, tak byvalo volno. Tepla voda tekla porad, takze jsem si nemohla stezovat.
A taky jidlo bylo dobry! :D Ocekavala jsem horsi nemocnicni stravu..

Takze - drzim Ti palce a Bohunice urcite jo! :D
ObrázekObrázek
Janca
Žvatlalka
Žvatlalka

235 příspěvků
23. září 2006
Brno