ADV TOP
ADV LEFT

Porodnice Kladno

Podělte se o zkušenosti
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Macy » čtvrtek 15. září 2011, 12:48
Ahoj mamky, rada bych se informovala na porodnici Kladno? pred dvema lety jsem rodila nahodou v Podoli a uz nikdy vice,pac mi tam nechali malem syna umrit,proto uvazuji o Kladne,kde jiz pres rok bydlime a mela bych to blizko...termin mam v unoru,tak je asi nejvyssi cas se nekam zaregistrovat..diky ;) Máca
Macy
Pískle

2 příspěvků
14. září 2011
Kladno
Příspěvekod Cinq » čtvrtek 15. září 2011, 13:00
Tak v cervnu tam rodila moje sestrenice. Byla spokojena, ale nevim jak narocne mela pozadavky. A jestli vubec nejake mela.
Ale, co ja bych nedala, jsou pokoje po ctyrech a zachody se sprchama na chodbe. To by mi dost vadilo.
Denisa 17/06/1999
Gabriel 08/08/2006
Balthazar 23/12/2011
Cinq
Klevetnice
Klevetnice

3413 příspěvků
21. září 2006
Francie
Příspěvekod Evikk » čtvrtek 15. září 2011, 13:16
Kladenskou porodnici neznám, ale co vím, tak dost holek z Kladna rodí raději ve Slaném. Tam jsem byla v porodnici na pozorování po autonehodě a je to tam opravdu dobré. Zařízení starší, porodní sály nově zrekonstruované, ale hlavně hrozně milý personál.
Evikk
Klábosilka
Klábosilka

370 příspěvků
24. září 2006
Beřovice u Slaného
Příspěvekod Helca77 » čtvrtek 15. září 2011, 13:21
Ahoj, rodila jsem v Podolí i na Kladně. Oba porody super - na Kladně byl bohužel obsazený porodní box, tak jsem rodila na normálním sále, ale dalo se. V Podolí jsou rodící pokoje super. Co se týče ubytování na pokojích - na Kladně se na nadstandard chytá málokdo, je to spíš náhoda. Ale v Podolí i na Kladně jsem byla na pokoji pro čtyři a záchody a koupelna na chodbě (na Kladně ale podstatně blíž)

Takže za mě Kladno doporučuju ;)
Helca77
Žvatlalka
Žvatlalka

115 příspěvků
31. prosinec 2010
Příspěvekod Chokina » čtvrtek 15. září 2011, 13:26
Kladno už nikdy.
Smečka tří pinďourů..
Patrik 3/2007, 3130g, 50cm
Jeníček 10/2010, 2670g, 46cm
Kája 6/2012,3260g ,50cm
Chokina
Klevetnice
Klevetnice

3038 příspěvků
01. listopad 2008
Příspěvekod Macy » čtvrtek 15. září 2011, 13:46
Moc diky, manzel je pro Slany, ale ten muze byt pro co chce ;) pac to stejne oddru ja :D v Podoli jsou super rodici pokoje, ja bych sla zas tam,ale sestinedeli je propadak. je moznost si prorodnici pri registraci prohlednout?taky bych radsi nadstandard tentokrat,tak uvidime.ja mela rodit v Krci,ale zrovna meli 14dnu rekonstrukci salu a malej si to nenechal vymluvit a tak bylo po ruce Podoli... :roll:
Macy
Pískle

2 příspěvků
14. září 2011
Kladno
Příspěvekod Kocacko » čtvrtek 15. září 2011, 13:57
Kladno nééééééééééé!
Ani Podolí!!!!!!!!!!!!!
Pojeď do Neratek ;)
Kocacko
Vždycky je kam dál

7615 příspěvků
20. květen 2007
Kladno
Příspěvekod Kraca » čtvrtek 15. září 2011, 14:17
Rodila jsem v Kladně cca před 2lety a letos si to hodlám zopakovat. Je fakt, že jsem minule měla kliku a byla na nadstandardu, takže maximální pohodlí, záchod i koupelna na pokoji. Ale teď mají nové pěkně vybavené porodní boxy. Rekonstrukce pokojů a předělání na dvojlůžáky je v plánu na příští rok, ale tuším, že to budou dělat až v létě, tak dlouho asi nepočkáš :D Každopádně prohlídka je standardní součástí předporodních kurzů, naopak registrace v Kladně netřeba.
Kraca
Pískle

74 příspěvků
11. duben 2010
Praha 4
Příspěvekod Ivca79 » čtvrtek 15. září 2011, 18:09
Aktuální stav - na čtyřlůžkáči se spí po pěti :roll:

Jako už sem byla s Kladnem smířená, ale zas jsem nahlodaná přemýšlet o čemkoliv jiném :oops:

Opravdu záleží, co chceš. Doporučuju jít na druhý předporodní kurz a porodnici si prohlédnout. Je to zadarmo ;) . Já té PA co ho vedla oznámila, že ještě nejsme rozhodnutí, ona si mě napsala do notýsku a prý až budu vědět, že jí zaplatím těch 600 a ona mi dopíše do průkazky patrnera k porodu....
Ivca79
Kavárenská povalečka :-)

21487 příspěvků
05. prosinec 2006
Příspěvekod Vulpes » čtvrtek 15. září 2011, 19:14
Kladno máme nejblíž....říkame té nemocnici "vyhlazovací tábor" a s příbuznými se vzájemně prosíme, aby v případě nějaké nehody nebo nemoci zajistili převoz jinam a nenechali postiženého na Kladně "vyhladit".... ;)
Ale tím netvrdím, že se nestane, že tam je někdo občas i spokojený.... ;)
Vulpes
Krafařka
Krafařka

828 příspěvků
15. květen 2008
Kladensko
Příspěvekod Kocacko » čtvrtek 15. září 2011, 19:19
Vulpes píše:Kladno máme nejblíž....říkame té nemocnici "vyhlazovací tábor" a s příbuznými se vzájemně prosíme, aby v případě nějaké nehody nebo nemoci zajistili převoz jinam a nenechali postiženého na Kladně "vyhladit".... ;)
Ale tím netvrdím, že se nestane, že tam je někdo občas i spokojený.... ;)

Souhlasím a podepisuji v plném rozsahu.
Kocacko
Vždycky je kam dál

7615 příspěvků
20. květen 2007
Kladno
Příspěvekod Gwendoline » pátek 16. září 2011, 10:37
Vulpes, nestraš. Nemáte náhodou nějaká kladeňačka zkušenost s dětskou chirurgií? Přemýšlím, kam jít s pupeční kýlou u pětileté.....
G.
Gwendoline
Pískle

39 příspěvků
29. září 2010
Příspěvekod Ivca79 » pátek 16. září 2011, 13:02
Gwendoline píše:Vulpes, nestraš. Nemáte náhodou nějaká kladeňačka zkušenost s dětskou chirurgií? Přemýšlím, kam jít s pupeční kýlou u pětileté.....
G.

Zatím ne, ale jdeme na dětskou ambulanci asi za 14 dnů s dvouletým s kýlou... Dle naší dětské se to asi nijak řešit nebude, takže počítám, že to bude jen prohlídka ... případný zákrok budeme rozmýšlet :oops:
Ivca79
Kavárenská povalečka :-)

21487 příspěvků
05. prosinec 2006
Příspěvekod Delin » pátek 16. září 2011, 20:47
hele ženy já pochází z Kladna a několikrát jsem měla tu čest s kladenskou nemocnicí a musím říci, že když jsem si tehdy myslela něco nepěkného, tak po zkušenostech s nemocnicí rokycanskou, jsem se v duchu té kladenské omlouvala. :-|
Delin
Diskutérka
Diskutérka

2106 příspěvků
12. leden 2011
Příspěvekod Gwendoline » pátek 16. září 2011, 20:57
Ivca79 píše:
Gwendoline píše:Vulpes, nestraš. Nemáte náhodou nějaká kladeňačka zkušenost s dětskou chirurgií? Přemýšlím, kam jít s pupeční kýlou u pětileté.....
G.

Zatím ne, ale jdeme na dětskou ambulanci asi za 14 dnů s dvouletým s kýlou... Dle naší dětské se to asi nijak řešit nebude, takže počítám, že to bude jen prohlídka ... případný zákrok budeme rozmýšlet :oops:

Já mám pětiletou holčičku, kýlu měla tříselní jako miminko, ta zmizela a vylezla pupeční. Teď na pětileté doktorka byla překvapená, jak jí vylézá a ona osobně by to prý řešila a pokud možno před školou....
Nemocnicím jsme se celá rodina zatím celkem úspěšně vyhýbali, tak je mi z toho všelijak už teď :-?
Gwendoline
Pískle

39 příspěvků
29. září 2010