ADV TOP
ADV LEFT

Porodnice Brandýs

Podělte se o zkušenosti
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Hokejka » úterý 16. říjen 2012, 22:26
Ahoj, nerodil tam teda mezitím někdo nebo nemáte nějaké čerstvé zprávy, jak to tam vypadá?
Hokejka
Žvatlalka
Žvatlalka

128 příspěvků
29. květen 2011
Příspěvekod Newvelchi » středa 21. listopad 2012, 12:59
Tak nám zavřeli porodnici i dětské oddělení v Brandýse, s účinností od včerejška je to oficiální :( :-Z tak a já jsem dost v háji, netuším kam jet rodit..
Vybírám mezi Neratovicemi a Ml. Boleslaví, do Prahy nechci, do žádné velké porodnice nechci, průšvih je, že jdu na třetího císaře a už mám svoje představy, a jsem velice zaskočená, že budu rodit jinde, než kde jsem chtěla :(

Babo raď.
Jsem nemotorizovaná, a tudíž závislá na MHD a vlaku, bude to ještě dobrodrůžo. :oops:
**Aleš** 28/12/2006 - 4060 g a 54 cm, 14:08 - Na Bulovce Praha 8
**Alžběta** 20/01/2009 - 4730 g a 54 cm, 13:38 - Brandýs nad Labem/ Stará Boleslav
**Albert** 07/01/2013 - 4210 g a 50 cm, 8:58 - Na Bulovce, Praha 8
Newvelchi
Kecka
Kecka

1787 příspěvků
15. únor 2009
tam kde je má rodina jsem doma
Příspěvekod Ratta » středa 21. listopad 2012, 13:05
No a co ten Mělník?
Ratta
Howgh
Howgh

5033 příspěvků
01. duben 2012
Příspěvekod Newvelchi » středa 21. listopad 2012, 13:13
Ratta píše:No a co ten Mělník?

o Mělníce jsem nic neslyšela, nikdy tam nebyla, a je dvakrát tak daleko jako Neratovice, jsou v něčem vyjímeční?

Jo už jsem se tam podívala, tak vyjímeční jsou hlavně v tom, že mají ceník málem i na pozdrav :? to jako vážně??
Newvelchi
Kecka
Kecka

1787 příspěvků
15. únor 2009
Příspěvekod Linka » středa 21. listopad 2012, 18:02
Je to pár let, co jsem byla v Boleslavi. Pokud máš rychlý a bezproblémový porod - dobrý, ale jinak bych tam nešla. Poprvé v životě jsem se tam setkala s manipulací a netaktností lékaře.
Linka
Howgh
Howgh

7072 příspěvků
21. září 2006
MB
Příspěvekod Newvelchi » středa 21. listopad 2012, 18:15
Linka píše:Je to pár let, co jsem byla v Boleslavi. Pokud máš rychlý a bezproblémový porod - dobrý, ale jinak bych tam nešla. Poprvé v životě jsem se tam setkala s manipulací a netaktností lékaře.

Jasně, takže se třetím císařem asi těžko... díky!!
Newvelchi
Kecka
Kecka

1787 příspěvků
15. únor 2009
Příspěvekod Rutia » středa 21. listopad 2012, 18:23
Newvelchi píše:Tak nám zavřeli porodnici i dětské oddělení v Brandýse, s účinností od včerejška je to oficiální :( :-Z tak a já jsem dost v háji, netuším kam jet rodit..
Vybírám mezi Neratovicemi a Ml. Boleslaví, do Prahy nechci, do žádné velké porodnice nechci, průšvih je, že jdu na třetího císaře a už mám svoje představy, a jsem velice zaskočená, že budu rodit jinde, než kde jsem chtěla :(

Babo raď.
Jsem nemotorizovaná, a tudíž závislá na MHD a vlaku, bude to ještě dobrodrůžo. :oops:

neee, tohle je ofiko, docasne nebo natrvalo? prosim, at je to jen docasne... :(
Rutia
Krafařka
Krafařka

907 příspěvků
14. červen 2007
Příspěvekod Ratta » středa 21. listopad 2012, 18:33
Newvelchi píše:

o Mělníce jsem nic neslyšela, nikdy tam nebyla, a je dvakrát tak daleko jako Neratovice, jsou v něčem vyjímeční?

Jo už jsem se tam podívala, tak vyjímeční jsou hlavně v tom, že mají ceník málem i na pozdrav :? to jako vážně??

No když myslíš... je vidět, že v tom máš vlastně jasno... chtěla sis zřejmě jen postěžovat, jsem to nepochopila, sorry.
Ratta
Howgh
Howgh

5033 příspěvků
01. duben 2012
Příspěvekod Elsa » středa 21. listopad 2012, 18:34
Jsem dohledala, že zatím omezili provoz na 30 dnů a pak se uvidí, dávají to k Ústavním soudu a tak. Ale tak asi jak to přizavřou, doktoři se rozutečou a je vymalováno.. Sice jsem to brala spíš jako rezervu, ale teď už teda fakt nevím...
Elsa
Diskutérka
Diskutérka

2851 příspěvků
16. září 2009
Praha
Příspěvekod Elsa » středa 21. listopad 2012, 18:35
Ratta píše:
Newvelchi píše:

No když myslíš... je vidět, že v tom máš vlastně jasno... chtěla sis zřejmě jen postěžovat, jsem to nepochopila, sorry.

No já nevím, Ratto, mi přišlo, že jsi z toho Mělníka sama moc nadšená nebyla nakonec, nebo to nebyl Mělník?
Elsa
Diskutérka
Diskutérka

2851 příspěvků
16. září 2009
Praha
Příspěvekod Newvelchi » středa 21. listopad 2012, 18:44
Elsa píše:
Ratta píše:
Newvelchi píše:

No já nevím, Ratto, mi přišlo, že jsi z toho Mělníka sama moc nadšená nebyla nakonec, nebo to nebyl Mělník?

Tak já nevím, nikde jsem nic o Mělníku nenašla, a na můj dotaz v čem jsou vyjímeční jsi mi napsala cos napsala.. po půl dni :D tak asi tak.

A jistě, chtěla jsem si postěžovat, že zavřeli porodnici, kde jsem již jednou rodila, byla spokojená a chtěla tam v poklidu odrodit naposledy.. fakt se ti omlouvám, že jsem si dovolila to sem hodit veřejně! :-?
Newvelchi
Kecka
Kecka

1787 příspěvků
15. únor 2009
Příspěvekod Newvelchi » neděle 16. prosinec 2012, 18:05
Jen bych chtěla aktualizovat info o zavřené Brandýské porodnici.

Nechystají se ji již otvírat. Podle zpráv od naší pedry, která tam částečně pracovala i na dětském, to dovedli s hospodařením tak daleko, aby to mohli oficiálně zlikvidovat. Takže zázraky se dít nebudou :(

Já jen aby někdo nedoufal (jako já) a nebyl pak zklamaný.

Holt budu muset jít odrodit na Bulovku, co už.
**Aleš** 28/12/2006 - 4060 g a 54 cm, 14:08 - Na Bulovce Praha 8
**Alžběta** 20/01/2009 - 4730 g a 54 cm, 13:38 - Brandýs nad Labem/ Stará Boleslav
**Albert** 07/01/2013 - 4210 g a 50 cm, 8:58 - Na Bulovce, Praha 8
Newvelchi
Kecka
Kecka

1787 příspěvků
15. únor 2009
Příspěvekod Elsa » neděle 16. prosinec 2012, 18:09
Zázraky myslím nikdo už nečekáme. Momentálně mne zaujala nabídka Příbrami, kde dokonce píšou, že se tam dá přijet s PA od nepostupujícího domácího porodu, to jsem zatím nezaregistrovala, že by v Čechách někdo takhle deklaroval.
Elsa
Diskutérka
Diskutérka

2851 příspěvků
16. září 2009
Praha
Příspěvekod Mia_a_spol. » neděle 16. prosinec 2012, 18:36
Elsa píše:Zázraky myslím nikdo už nečekáme. Momentálně mne zaujala nabídka Příbrami, kde dokonce píšou, že se tam dá přijet s PA od nepostupujícího domácího porodu, to jsem zatím nezaregistrovala, že by v Čechách někdo takhle deklaroval.

prosím, kde jsi to našla? to by bylo výborné :D
Mia_a_spol.
Diskutérka
Diskutérka

2818 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Elsa » neděle 16. prosinec 2012, 19:09
Nejspíš na stránkách příbramské nemocnice, teď to tam nevidím, ale posílala jsem to na Březen 2013 - možná nakonec na stránkách Aperia... Zato prý ambulantní porod ne, což moc nedává smysl.
Elsa
Diskutérka
Diskutérka

2851 příspěvků
16. září 2009
Praha