ADV TOP
ADV LEFT

Porodnice Jihlava, aktuální zkušenosti

Podělte se o zkušenosti
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Dráček » středa 27. únor 2013, 23:10
Dobrý večer všem, prosím o sdělení aktuálních zkušeností z Jihl. porodnice, především zaměřené na přirozený porod, ev. ambuporod. Prý se tam kromě přetavby dost změnilo k lepšímu i jinak...Díky.
PS. kod: jikra sedne:)
Dráček
Krafařka
Krafařka

653 příspěvků
06. srpen 2008
Příspěvekod Kyblik » čtvrtek 28. únor 2013, 07:02
Poreferuji Ti během týdne, dvou ;-)
Obrázek Obrázek

Obrázek
Kyblik
Klábosilka
Klábosilka

598 příspěvků
17. říjen 2009
Příspěvekod Agaataa » pátek 01. březen 2013, 18:23
Rodila jsme loni v červnu prostředí super. měla jsem super porodní asistentky a rodila jsem do vody v pokoji bylo minimum personálu. Až když malá byla na světě tak přišel na ko doktor atd. Nemůžu si stěžovat. Hned po porodu jsem ji měla na břiše a koukala na přestřižení pup. šňůry. Za tři dny domů.
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
Agaataa
Klábosilka
Klábosilka

578 příspěvků
25. červenec 2009
Jihlava
Příspěvekod Dráček » pátek 01. březen 2013, 21:04
Agi, díky za info. A tu vodu Ti nabídly nebojsi samam požádala? a v jaké poloze jsi rodila do vody? a to muselo být všud emokro,ne? a co na šestinedělí? jaký pokoje a personá? Díky:)l
Dráček
Krafařka
Krafařka

653 příspěvků
06. srpen 2008
Příspěvekod Agaataa » pátek 01. březen 2013, 22:20
při příjmu se mě zeptali zda bych si něco přála. Pak mi bylo vysvětleno za jakých podmínek to půjde a kde je hranice za kterou nepůjdou. Dá se vše zjistit na prohlídkách před porodem. Vana je obrovská má mfoto z mobilu ale trochu se mi klepali ruce.
Obrázek

Mám 183 cm a v pohodě jsem si hověla byla jsem na šíř a nohy opřený o hranu a místa haba děj a pod zadek mi dali nafuk. kruh aspoň na chvilku aby mě nadnášel. Jestli bylo mokro nevím mě to bylo fuk.

Šestineděli já měla v pohodě ale někdo si stěžuje na pomoc při kojení. tohle nemůžu posoudit mě vždy pomohly. Byla jsem na normálním pokoji a je to prostě nemocnice. Jde taky o to jakou chytíš paní na pokoj já měla štěstí.

Jinak neměla jsem chlapa u porodu. NEchtěla jsem ho tam a nikdo na mě špatně nekoukal.
Agaataa
Klábosilka
Klábosilka

578 příspěvků
25. červenec 2009
Jihlava
Příspěvekod Dráček » sobota 02. březen 2013, 11:54
Agi, díky moc:) vypadá to solidně, ten přístup. Takže jsi tam byla bez doprovodu,jakéhokoliv? Jsi statečnák:) Jasný, každý to má nastavený jinak a je důležitý,any si řekl, co mu vyhovuje a od nich je fajn,že to profesionálně respektují...měj s ehezky a buďte zdraví.
Dráček
Krafařka
Krafařka

653 příspěvků
06. srpen 2008