ADV TOP
ADV LEFT

Porodnice Milosrdných bratří Brno - aktuální zkušenost?

Podělte se o zkušenosti
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Kačaba » čtvrtek 12. červenec 2007, 20:23
Ahoj holky, tak se pomalu blížím do finiše (TT 31.7.) a jsem celkem rozhodnutá pro porod u Milosrdných bratří. Byla bych moc vděčná za vaše aktuální zkušenosti, reference či rady. Na začátku těhu jsem měla malé problémy a pár dní tam na gynekologii ležela a personál byl moc milý. Proto uvažuji o stejné nemocnici i pro porod. Díky moc. Katka
Kačaba
Pískle

69 příspěvků
01. květen 2007
Příspěvekod Lida » čtvrtek 12. červenec 2007, 20:33
Čau Kačabo,
já rodila před rokem teda na Obilňáku, ale spousta kámošek rodila u Milosrdných a moc si to tam chválili. jestli jsou ti sympatičtí, tak tam běž. Dobře se ti bude rodit hlavně tam, kde se cítíš dobře ;)
Přeju krásný a pohodový porod!
ObrázekObrázek

Obrázek
Lida
Krafařka
Krafařka

757 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Matulienka » čtvrtek 12. červenec 2007, 20:39
Já mohu jen doporučit, opravdu milý a úžasný personál, opravdu bych jim dala 1*
Matulienka
Moderátor dlouhodobých diskusí

14409 příspěvků
22. září 2006
Příspěvekod Lilinka » čtvrtek 12. červenec 2007, 20:51
Taky jsem rodila u Miloušů a můžu doporučit.Personál super,s kojením velmi
pomohli (kojily jsme do dvou let),všechno čisté,jídlo teda klasické
nemocniční,ale to je všude.
Porodní sály taky moc pěkný a pokoje maximálně po třech,což je fajn.
Obrázek Obrázek
Obrázek
Lilinka
Žvatlalka
Žvatlalka

270 příspěvků
29. září 2006
Brno-venkov
Příspěvekod Slavina » čtvrtek 12. červenec 2007, 20:53
Já se přidávám s kladným hodnocením a taky se tam za chvíli znovu chystám ;) ;) ;) Tak třeba se tak potkáme ;)
Přeji krásný porod!
S5
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Slavina
Treperenda
Treperenda

1403 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Lilinka » čtvrtek 12. červenec 2007, 21:01
Já jsem teda rodila už skoro před třema rokama,ale civilně zařízený byli tři,jeden do červena laděný,jeden do modra a jeden se sedací vanou,tak nevím,jestli to nějak zrušili :?

Ale já jsem byla na tom do modra laděným sále a nai jsem to moc nevnímala.... :D
Obrázek Obrázek
Obrázek
Lilinka
Žvatlalka
Žvatlalka

270 příspěvků
29. září 2006
Brno-venkov
Příspěvekod Zita » čtvrtek 12. červenec 2007, 21:19
..taky dávám Miloušům 1...personál je asi všude stejný...záleží na lidech...někteří jsou ok..jiní už míň...mě oslovilo ,,domácké,, prostředí..líbilo se mi tam víc než v ,,továrně,, na Obilňáku a do Bohunic bych já nešla,páč jsem tam pracovala..a asi ,,viděla moc pod pokličku,, ;) ..tož takže tak...ať si vybereš cokoliv,ať jsi spokojená a pohodový porod
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
Zita
Krafařka
Krafařka

994 příspěvků
07. leden 2007
Brno
Příspěvekod Mischiina » čtvrtek 12. červenec 2007, 21:36
AHOJ,

také mohu doporučit, dávám 1*, vloni jsem tam také rodila, příjemný personál, doktoři mooc fajn...
ObrázekObrázek
Mischiina
Drbna
Drbna

4296 příspěvků
23. září 2006
Brno, na BC srpen 2006, Brňandy
Příspěvekod Matulienka » čtvrtek 12. červenec 2007, 21:41
Bebet...ten strohý s pomůckamai je pro případné porody s komlikacemi, pro tolik nástrojů a materiálu......
Obča je to pořeba řešit akutně, právě poroto ho tam mají.

Já rodila na tvrdém lůžku u monitorů, bylo tam zrovinka plno..i tak mi tam dělali soukromí a pomáhali ze všech sil.
Opravdu je to tam super....
Matulienka

14409 příspěvků
22. září 2006
Příspěvekod Mischiina » čtvrtek 12. červenec 2007, 21:44
Třeba jako já z porodního boxu akutně valila na sál :-? na císaře :mimiholka:
ObrázekObrázek
Mischiina
Drbna
Drbna

4296 příspěvků
23. září 2006
Brno, na BC srpen 2006, Brňandy
Příspěvekod Petula_ » čtvrtek 12. červenec 2007, 22:13
Ahoj,

Pavlík byl plánovaným císařem, takže komfort porodních pokojíků nezhodnotím, ale pro mne byla tím nejdůležitějším taková ta pohodička, co tam celkově vládla...

Prostě menší porodnice s příjemným personálem. A v případě komplikací je převoz do dětské otázkou pár minut (nechtěně vyzkoušela kamoška s předčasně odloučenou placentou).

Kdybych měla další dítko, jdu k Milosrdným opět 8-)

Peťula
Obrázek

ObrázekObrázek
Petula_
Klábosilka
Klábosilka

387 příspěvků
21. září 2006
Brno
Příspěvekod Jiti » pátek 13. červenec 2007, 05:58
Taky se připojím s pochvalou.
Rodila jsem u Miloušů obě děti, spokojená jsem byla hned napoprvé a teď jsem byla velmi mile překvapená, jak se vylepšili.

+ pohodový personál, pěkné boxy, dlouhé návštěvní hodiny, na šestinedělí WC jen pro 2 pokoje, žádná velkovýrobna, ale malé a útulné

- snad jen jídlo nevhodné pro kojící matky (ale to je asi problém všude).

Milosrdné vřele doporučuju!
Obrázek
Jiti
Treperenda
Treperenda

1092 příspěvků
21. září 2006
Brno
Příspěvekod Efča » pátek 13. červenec 2007, 08:17
a jak se tam staví k přirozenému průběhu porodu? Tj. holení, nástřihy, klistýr? :)

Ne že bych se chystala rodit, ale budu jednou rodit asi v Brně, pokud budu rodit, takže tak :)
Vydražte si některou z našich BusyBags sad. Podpoříte některý z projektů Zrnek, nebo jeho provoz.
Efča
Howgh
Howgh

9317 příspěvků
13. listopad 2006
Příspěvekod Kačaba » pátek 13. červenec 2007, 08:30
Efčo: Před 14. dny jsem absolvovala i takový ten předporodní info kurz vč.l prohlídky porodnice a PA nás infomrovala, že dneska už klystýr ani holení nedělají. Buď přijde maminka už oholená nebo ji nechají (pokud si to nepřeje, jak je). To stejné platí i o klystýru (já mám v plánu Yal - buď sama doma nebo si ho vezmu s sebou).
Nástřih samozřejmě provádí dle potřeby, sice mám trošku obavy, ale pokud půjde o mimi, je mi vše jedno. Však se to zahojí... Prozatím silácké řeči...:-) ale snad to zvládneme :-)
Holky, děkuji všem za reference a doporučení. Snad to bude dobrá volba, vše je stejně hlavně o lidech! Katka
Kačaba
Pískle

69 příspěvků
01. květen 2007
Příspěvekod Cifka » pátek 13. červenec 2007, 14:04
Rodila jsem tam 4.4.2007. Měla jsem nachystaný porodní plán a kdyby bylo kdy, jistě by se o něj zajímali. S otevřením na 10cm jsem jenom nadnesla, že si představuji co nejpřirozenější porod a přislíbily, že se budou snažit. Nebylo v podstatě kdy to porušit :D . Ale byly moc milé, vlastně byli, z novorozeneckýho tam byl doktor. Dokonce jsem je ukecala, že mi mají dát Rozárku hned po ošetření zpátky, trvalo to sice přes hodinu, sestra mě přemlouvala, ať si odpočinu, že musím být přece unavená.. ale Rozárku mi dala o několik hodin dřív než ostatním.

Bylo to fajn. Oproti Obilňáku, kde jsem rodila loni rozhodně modernější šestinedělí.
http://pilatus.coolnet.cz

A 07/2004, B 12/2005, R 04/2007, J 07/2009
Cifka
Howgh
Howgh

6225 příspěvků
21. září 2006
New Bubu