ADV TOP
ADV LEFT

Porodnice v Thomayerce

Podělte se o zkušenosti
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Daba » neděle 19. říjen 2014, 10:02
Frantishka píše:
Peggy píše:Krč je noční můra a naprosto nechápu, proč tu na mně většina mamin kouká jako na cvoka, protože jsem su nesetkala s tím, že by měl někdo tak příšernou zkušenost jako já.
Já jsem měla původně rodit v Motole, jenomže Ela se rozhodla vylézt dřív a bohužel malovali a odvezli mně do Krče. Porod hrůza a ještě to kojení. Manžel je nazval laktačníma teroristama. Vůbec nechápu, proč se musí mimina převažovat před a po každým kojením. Nechápu, proč by to nestačilo třeba jenom ráno a večer a vidělo by se , kolik mimino přibralo. Já jsem byla v takovým stavu, že jsem sotva chodila. Kdyby mně i s miminem nechali celej den ležet v posteli a pořád neotravovali, tak to kojení takovej horor nebyl.
Já z toho mám noční můry doteď.

Peggy, to je děs :(
Já mám zkušenost kromě Krče jen s Podolím, ale hele, tam taky naprosto nutně vážíš před a po každém kojení. Čímž to rozhodně neobhajuju, jenom-je to někde vůbec jinak??

to se podle mě dělá všude. Já byla v relativně baby friendly porodnici v Hořovicích a taky se vážilo. No tak jsem si ty čísla prostě vycucala z prstu ;-) Odcházely jsme 3. den, laktace se teprve rozjížděla a krabici mlíka si když bude nejhůř umím koupit taky. Kojila jsem bez jedinýho problému do roka, kdy jsem odstavila abych mohla na další IVF.
Daba
Klábosilka
Klábosilka

479 příspěvků
11. listopad 2008
Praha
Příspěvekod Flyingfrog » neděle 19. říjen 2014, 10:52
S porodnicí v Thomayerce zkušenost nemám (maximálně tak můžu říct, že se kolem prochází mufloni). Jen ohledně vážení. Při prvním dítěti po mně nikdo vážit nechtěl, nikdo se neptal na přírůstky (2010 Chrudim), u druhého dítěte(2012 Chrudim) se sestra zeptala, když viděla, jak bojuju s kojením, ale povinné to tedy nebylo. Váhy takové ty "na ovoce", takže s mrskajícím se dítětem zážitek, tudíž jsem na to kašlala.
Ještě můžu posloužit žloutenkou... Dítě šlo domů barevné jak citron 4.den po porodu (svícené nebylo).
Flyingfrog
Klevetnice
Klevetnice

3278 příspěvků
16. září 2008