ADV TOP
ADV LEFT

Jak se rodí v Brně-Bohunicích???

Podělte se o zkušenosti
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod E-liska » středa 09. prosinec 2015, 16:07
OT- Silmaril, takže minule před porodnicí (pamatuju si to dobře, ne?), tentokrát doma... co bude příště? Při nákupu v Ikea? :D
Moc gratuluju! :-) A přeju hodně zdravíčka celé rodině.
E-liska
Drbna
Drbna

4635 příspěvků
16. únor 2009
Discworld
Příspěvekod Silmaril » středa 09. prosinec 2015, 16:48
E-liska píše:OT- Silmaril, takže minule před porodnicí (pamatuju si to dobře, ne?), tentokrát doma... co bude příště? Při nákupu v Ikea? :D
Moc gratuluju! :-) A přeju hodně zdravíčka celé rodině.

Eli - díky moc! Pamatuješ si to dobře ;) Teď mě o půl 5 ráno z tvrdého spánku vzbudila první kontrakce a o 6, na pouhé 2 tlačící, vyletěla do vany Eliška. Já si ji chytla a dala na hrudník a za pět minut vstali kluci a přišli do koupelny obdivovat miminko a pak dojela sanitka, takže načasování nádherný :) Ale otvíračka to byla brutální a pozitivněji hodnotím ty pomalejší porody před tím. My jsme čekali až dojede taťka hlídat kluky a kamarádka PA, co nás měla vézt do porodnice, ale nestihl dojet vůbec nikdo.

A druhá perlička byla, že ve zprávě, co jsem dostala v porodnici bylo napsané, že pacientka byla seznámena s průběhem porodu. Tak jsme se s manželem moc nasmáli. Ale asi nemůžu čekat, že napíšou paní xy nás seznámila s průběhem porodu ;)
Silmaril
Kecka
Kecka

1566 příspěvků
14. únor 2011
Příspěvekod Lava » středa 09. prosinec 2015, 17:09
Silmaril píše:
A druhá perlička byla, že ve zprávě, co jsem dostala v porodnici bylo napsané, že pacientka byla seznámena s průběhem porodu. Tak jsme se s manželem moc nasmáli. Ale asi nemůžu čekat, že napíšou paní xy nás seznámila s průběhem porodu ;)

Tak to jsem ani nevěděla, super! :D
Lava
Klábosilka
Klábosilka

361 příspěvků
30. srpen 2008