ADV TOP
ADV LEFT

PŘÍKRMY dáváte skleničky / vaříte?

blivajzky i mňamky pro dítka do cca tří let, rozlišujte podle věku.

Moderátoři: Trixl, Hope, Littlemouse, Sarah3, Vanovam

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.

Používáte příkrmy ze skleniček?

ANO - nevařím
16
11%
ANO - občas a střídám s vařením
59
41%
vyjímečně ano
51
35%
NE
19
13%
jiný názor (uveďte prosím v diskusi jaký)
0
Žádná hlasování

Celkem hlasů : 145

Příspěvekod Merian » neděle 08. červen 2008, 13:11
Já hodně využívám domácí zdroje - mrkev, brambory, bio maso a pro zpestření BIO MIX od Mochovské zeleniny. Je k dostání v Albertovi nebo Hypernově. Má dobré hodnocení.

BABY MIX

Baby mix se skládá ze čtyř druhů zeleniny (mrkev, brokolice, květák, fazolka), které jsou doplněné bramborami. Zeleninu je možné využít pro přípravu dětských polévek a jídel. Výrobek obsahuje minimum dusičnanů, protože zelenina je sklízena v období své přirozené vegetace. Krátce po sklizni je zamražena, a neztrácí tak drahocenné vitaminydlouhým skladováním.

Obrázek

Obrázek
Merian
Pískle

23 příspěvků
02. červen 2008
okolí F-M
Příspěvekod Katka30 » čtvrtek 19. červen 2008, 21:23
Ahojky, tak ja se pridam k tem, co prckum stridaji domaci vareni se sklenickama. Sklenicky kupuji Hipp a kdyz varim, tak se snazim z bio surovin. Nejdriv jsem chtela davat bio jen do roka, ale ted je male uz 14 mesicu a pokracuji v tom, spis zavadim bio potraviny do naseho dospelackeho jidelnicku.
Taky si zapisuji recepty a delam jidelnicek pro malou, tak se mrknete, kdo mate zajem a kdyztak mi napiste vase pripominky :-)
http://gkobelkova.webgarden.cz/
Katka30
Klábosilka
Klábosilka

335 příspěvků
02. prosinec 2006
Praha