ADV TOP
ADV LEFT

Jak na autosedačky 15-36 kg bez vlastních pásů?

recepty zdravé výživy, kosmetické, zdravotně specifické pro malé i velké

Moderátoři: Trixl, Hope, Littlemouse, Sarah3, Vanovam

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Rowena » sobota 20. říjen 2012, 06:55
Ahoj a je už dcera na větší autosedačku zralá? Myslím velikostně (výška, váha)? Máme tu stejnou autosedačku a dcera do ní šla až po čtvrtém roce (je drobnější, do té doby nám stačila sedačka 9-18kg).
Přijde mi, že už je rozumnější a ví, jak má sedět, nevyklání se, pásy sdí dobře. Ano, při usnutí jí občas hlavička klimbá, ale tyto sedačky už nejsou konstruované pro časté spaní v autě...
Myslím, že v této kategorii nic lepšího nevykoumáte :(
Rowena
Krafařka
Krafařka

792 příspěvků
24. červenec 2011
Příspěvekod Nelinda » sobota 20. říjen 2012, 09:48
Já bych taky nejdřív zkoumala, jestli na sedačku není dcerka malá. Náš syn šel dokonce do větší sedačky až těsně po pátých narozeninách, měl 16 kg.
Nelinda
Treperenda
Treperenda

1078 příspěvků
19. duben 2007
Příspěvekod E-liska » sobota 20. říjen 2012, 10:22
Roweno, Nelindo, a co lidi, jejichž děti mají ve třech letech 20 kg a 100 cm? ;) Jako třeba moje dcera. Do této kategorie musela jít už před třetím rokem...

Jestli pás sjíždí z ramene, tak je to divné (není moc nízko?)- u nás spíš bývá opačný problém, zdá se mi někdy, když se tam dcerka blbě sesune, že jí vyjíždí pás výš ke krku :-?
Vyklánění nevyřešíš nijak (bez pětibodových pásů), předpokládá se prostě, že děti v tomhle věku už jsou ukázněnější. Leda třeba dát křížem přes sedačku nějaké popruhy? Ale do toho by se asi blbě zapínalo...
Hlava dcerce taky ve spánku padá - už jsem přemýšlela, že pokud usne, navlíknu přes opěrku sedačky nějaký pružný bavlněný pruh...
E-liska
Drbna
Drbna

4588 příspěvků
16. únor 2009
Discworld