ADV TOP
ADV LEFT

Co se to stalo s Baby-cafe?

Zde můžete ostatni upozorňovat na věci, které považujete za důležité vědět
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Příspěvekod Ame » středa 04. červenec 2018, 19:51
ehm...

zdravím všechny nicky, které jsem za ta leta letoucí poznala a už mi chybí :erik:

osobně bych vítala spíš povšechné podzemí, pro všechny časem prověřené nicky

Miss, právě jsem to vyzkoušela, můžu přidávat do skupin (šoupla a po otestování se zase odstranila z 8G, i když prvorozená právě ukončila primu :hura: ), takže pokud máš zájem, ráda se zas pustím do práce :kafe: (ale jak pomalu dočítám, tak už to snad ani není problém..?)
Ame
Howgh
Howgh

6222 příspěvků
07. listopad 2006
Příspěvekod Misicka » středa 04. červenec 2018, 20:43
Jí tedy jsem asi nežádoucí, nevidím žádné "podzemní" diskuze, jejichž jsem byla členem...njn, co už, stejně mám málo času sem chodit...pokud už ecistuje nějaká pro ty nestandardní nebo i obyčejné puberťáky, tak bych se vetřela, jestli je to možné ;-)
Misicka
Howgh
Howgh

5060 příspěvků
01. leden 2007
Česká Lípa
Příspěvekod Zuza77 » středa 04. červenec 2018, 21:48
Misicko, mě to zlobí a musím lres seznam diskusí. Jestli jsi někde členem byla, tak v sekci Schovanky bys to měla vidět. V seznamu posledních příspěvků se mi teď modré málokdy ukazují.
Zuza77
Howgh
Howgh

12186 příspěvků
29. listopad 2009
Příspěvekod Misicka » středa 04. červenec 2018, 22:09
Zuza77, já Schovanky nikde nevidím, neví, kde soudruzi udělali chybu :-D
Misicka
Howgh
Howgh

5060 příspěvků
01. leden 2007
Česká Lípa
Příspěvekod Evita » středa 04. červenec 2018, 22:49
Přemýšlím, kolik nových lidí (dejme tomu za poslední dva roky) se sem natrvalo přidalo...díky otevřenosti...mám pocit, že nejjednodušší by bylo to celý uzavřít, pak by se nemuselo žadonit o přístup do diskuse, a možná by se i volněji dýchalo, nevím.

Spousta lidí už dnes stejně nic veřejně nenapíše, neb doba se změnila. Vím, že to tak Miss nechtěla, ale přijde mi, že by BC tím ožilo.Ale jsem laik, netuším, co za tím vše je.
Tak to berte jen jako možné téma do diskuse.
Evita
Kecka
Kecka

1755 příspěvků
25. červenec 2007
Příspěvekod Evita » středa 04. červenec 2018, 22:51
Přemýšlím, kolik nových lidí (dejme tomu za poslední dva roky) se sem natrvalo přidalo...díky otevřenosti...mám pocit, že nejjednodušší by bylo to celý uzavřít, pak by se nemuselo žadonit o přístup do diskuse, a možná by se i volněji dýchalo, nevím.

Spousta lidí už dnes stejně nic veřejně nenapíše, neb doba se změnila. Vím, že to tak Miss nechtěla, ale přijde mi, že by BC tím ožilo.Ale jsem laik, netuším, co za tím vše je.
Tak to berte jen jako možné téma do diskuse.
Evita
Kecka
Kecka

1755 příspěvků
25. červenec 2007
Příspěvekod Gehenna » pátek 06. červenec 2018, 15:20
:holka:

mám jistou obavu, že část aktivních uživatelek jsem Miss ukradla do "svých" skupin na FB... :palma:
Gehenna
B-C Kašpar

26211 příspěvků
13. prosinec 2007
Nobody knew where I was and now I am no longer there.
Příspěvekod Linka » středa 11. červenec 2018, 18:25
Co se děje? Počítač mi při rozkliknutí stránky vyhrožuje virem, pravděpodobně trojan...
Linka
Howgh
Howgh

7116 příspěvků
21. září 2006
MB
Příspěvekod Danka » pátek 13. červenec 2018, 07:32
Missorka píše:
Danka píše:Miss, mohli by ste prosím ešte mrknúť na Tapatalk?
Ďakujem.
Danka

Mrknu.

Nechcem naháňať, len sa spýtam či nebol čas alebo to nie je úplne jednoduché? Že či mám ďalej priebezne skúšať , alebo je to na dlho
D.
Danka
Howgh
Howgh

7834 příspěvků
21. září 2006
dedinka na Slovensku; na BC Květníček
Příspěvekod Ame » pátek 07. září 2018, 07:06
Crazymary píše:Novou diskusi bych i s mým TP založila, ALE není skupinka diskusí... t

UŽ JE

jen prosím zkusit skupinku založit trochu šířeji, ve smyslu "zima 2018" nebo tak nějak :holka:
Ame
Howgh
Howgh

6222 příspěvků
07. listopad 2006
Příspěvekod Ame » pátek 07. září 2018, 07:22
Gedren píše:Kristo a další, bylo by super, kdyby se s dalšími dětmi postupně dorůstajícími k přijímačkám (a nejenom k nim, vlažně tam teď drbeme i průběh studia :)) povedlo 8G zase rozjet, pokud by Miss přenechala schvalování nových členů mně nebo někomu jinému aktivnímu.

Nově mají SCHOVANKY nové fórum "Schovanky, které přijímají"
vidí ho prosím i ti, kdo nejsou v žádné Schovankové diskusi?

Jeho smyslem je dát vědět o těch schovaných skupinách, které přijímají nové členy, sdělit, za jakých podmínek přijímají a dát šanci registrovaným uživatelkám se do nich dodatečně přihlásit.

Kopíruju výzvu:

Prosím prosím, pokud jste "Schovanky" a přijímáte nové členy, vytvořte tady jednu diskusi tak, aby v úvodním příspěvku byl popis diskuse a výzva, aby se v něm zájemkyně hlásily (klidně pokud splňují něco, klidně nějakou zvolenou formou (SZ s představením se na konkrétní Nick..?).
Potom tedy prosím, aby se v tom dotyčném vlákně na onu žádost veřejně reagovalo se zdůvodněním ano/ne a následně poslalo SZ se žádostí na Missorku a mě.

DÍKY :erik:

*anarchistická samospráva* :makeup:

the stage is yours :kafe:
Ame
Howgh
Howgh

6222 příspěvků
07. listopad 2006
Příspěvekod Rrendy » pátek 07. září 2018, 07:40
Ame, díky, to je bezva nápad :hura: !
Rrendy
Klábosilka
Klábosilka

509 příspěvků
10. leden 2007
Příspěvekod Ame » pátek 07. září 2018, 07:52
Zuzula, Beth v 8G (toto je raport o provedeném úkonu, rovnou hlásím, že jsem se tam s jednou sekundánkou v 8G rovnou přišoupla jedním vrzem)

Misicko, žádnou pubertální jsem neobjevila..? ve kterých Schovankách jsi byla? :kafe:
Ame
Howgh
Howgh

6222 příspěvků
07. listopad 2006
Příspěvekod Ame » pátek 07. září 2018, 07:53
Rrendy píše:Ame, díky, to je bezva nápad :hura: !

Díky :-* vzala jsem to trochu anarchisticky útokem, Miss má sms, aby koukla, až bude mít čas, co tu vyrábím
Ame
Howgh
Howgh

6222 příspěvků
07. listopad 2006
Příspěvekod Gedren » pátek 07. září 2018, 08:11
Ame, díky! Snad jsem pochopila zadání a něco spáchala za 8G :D
Gedren
Kecka
Kecka

1563 příspěvků
12. únor 2007