ADV TOP
ADV LEFT

Průjem při zavádění příkrmů

Vše o papání těch úplně maličkých, a samozřejmě i větších dětiček
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Sharki » pondělí 15. červenec 2013, 14:43
Mám 7mi měsíčního syna, plně kojím, je to cvalík má 10kg. Teď pomalu začínám dávat příkrmy, ale odezva byl průjem (několikrát denně pokaděná plína zeleným). Zatím dostal jenom mrkvičku a rýžovou bezmléčnou kaši nebo křupky. Snědl vždy úplné minimum, myslím, že ještě nepochopil, že to je jídlo, jenom se mu při běžném ožužlání věcí dostalo něco do pusy :roll: Občas mu dám ožužlat třeba kousek jablíčka, když se po něm sápe. U staršího syna si žádnou takovou reakci nepamatuju, všude čtu spíš o zácpě... Co s tím?
Sharki
Drbna
Drbna

4240 příspěvků
16. červenec 2007
severni morava
Příspěvekod Mamamila » pondělí 15. červenec 2013, 19:31
to měl můj syn taky, my začali s příkrmama podstatně dřív. Nechtěl vůbec mlíko. Jak dostal zeleninu letěla druhou stranou ven. Teda barvu už nevím, a myslím,že po ovoci neměl průjem.
Řešila jsem s dr. a říkala, že mám vydržet, že si tělo zvyká.
Mamamila
ZLATÁ MAMAMILA

61248 příspěvků
23. září 2006
Modžany
Příspěvekod Jancaka » pondělí 15. červenec 2013, 20:18
Moje mladsi dcera mela podobne, trvalo ji to cca 1-2 tydny. Radsi jsem ale vzdycky pockala, az prujem odeznel, nez jsem ji dala ochutnat neco noveho, kdyby to nahodou byla reakce na specifickou potravinu. Nakonec jsem prisla na to, ze nedokazala asi travit brambory; kdyz jsem je zkusila znova po asi 1 mesici, uz bylo vse v pohode. U starsi dcery jsem totok taky nezazila.
Jancaka
Kecka
Kecka

1871 příspěvků
17. srpen 2011
Příspěvekod Sylvah » pondělí 20. únor 2017, 17:56
Rýša28 píše:Ahoj Sharki, já jsem začínala s příkrmy od Sunárku, nejprve s rýžovou a poté s medovou, obě mi prcek hezky papal a s žádnou zácpou jsme nebojovali, tak vyzkoušej :)

No on už prcek od Sharki asi po mrkvi neprůjmuje, bude mít nejmíň 4 roky...
A silně pochybuju, že by někdo začínal s příkrmy s medovou kaší, no ale... hezká reklama, no.
Sylvah
Drbna
Drbna

4011 příspěvků
20. září 2006
Příspěvekod Katchen » úterý 20. červen 2017, 09:02
Já ti nevím, mně to moc nechutnalo. Takové nemastné, neslané. A ta sklenička mi taky většinou nestačila...
Katchen
Howgh
Howgh

5145 příspěvků
15. květen 2011
Praha
Příspěvekod Ratta » úterý 20. červen 2017, 09:17
Katchen píše:Já ti nevím, mně to moc nechutnalo. Takové nemastné, neslané. A ta sklenička mi taky většinou nestačila...

Zkus psí konzervy, to má úplně jiný šmak.
Ratta
Howgh
Howgh

5067 příspěvků
01. duben 2012
Příspěvekod Barci » úterý 20. červen 2017, 10:02
Ratta píše:
Katchen píše:Já ti nevím, mně to moc nechutnalo. Takové nemastné, neslané. A ta sklenička mi taky většinou nestačila...

Zkus psí konzervy, to má úplně jiný šmak.

doporučuji kočičí, výrazně lepší kvalita, psí jsou tak někam do parku, ale doma na talíř jedině kočičí.

Jinak my maminky (sakra jak víš o mojí schizofrenii) jsme nejspokojenější s příkrmem hlavně ať to uvaří a umyje někdo jinej.
M. 2008, A. 2011
Barci
Klevetnice
Klevetnice

3354 příspěvků
19. listopad 2008
Příspěvekod Katchen » úterý 20. červen 2017, 10:04
Barci píše:Jinak my maminky (sakra jak víš o mojí schizofrenii) jsme nejspokojenější s příkrmem hlavně ať to uvaří a umyje někdo jinej.

Amen, sestro! :D
http://rezni.cz/denik.php

Tonda 11/2010
Hanička 06/2012
Olinka 04/2015
Katchen
Howgh
Howgh

5145 příspěvků
15. květen 2011
Praha