ADV TOP
ADV LEFT

Čapí rodinka online :-)

Shromaždiště diskusí, které budou smazány, pokud do nich více jak měsíc nikdo nebude přispívat
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Lucia » pondělí 14. duben 2014, 08:46
díky za krásnou podívanou, vzpomínám teda na krmítko - to mě docela "bralo" :D
no a holky, nekoukejte na to moc dlouho, páč mě se pro velký počet nahlížejících kamera nenačetla ;-)
Lucia
Diskutérka
Diskutérka

2530 příspěvků
13. srpen 2007
Praha
Příspěvekod Amazonka01 » pondělí 14. duben 2014, 09:00
My to mame na zivo. V protejsi zahrade je komin, 2.4. priletel samec, 7. samice. Mam je proti oknu, asi 20 m, smirujem nonstop. Samec nam chodi na zahradu na klesti, slepice jsou z nej na vetvi.
Amazonka01
Moderátor - Přirozený porod
Moderátor - Přirozený porod

19360 příspěvků
22. září 2006
Kérkonoše :)
Příspěvekod Knofletka » pondělí 14. duben 2014, 14:21
Paráda. Už jsem si říkala, že musím něco najít. Vloni jsme sledovali v zimě divočáky, v létě čápy a nějaké dravce. A teď už dlouho nic. Ale taky máme něco naživo. Cca 4 metry před našim balkonem mají nejspíš hnízdo holubi. Nevěděla jsem že hnízdí na stromech, ale už jsem to načetla. A je tam taková kupa chrastí a sedají na tom dva holoubci takže asijo :)
Knofletka
Treperenda
Treperenda

1033 příspěvků
20. listopad 2007
Suomi :)