ADV TOP
ADV LEFT

"tady se ví vše"

Shromaždiště diskusí, které budou smazány, pokud do nich více jak měsíc nikdo nebude přispívat
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Příspěvekod Misicka » neděle 11. září 2016, 11:50
Missorka píše:Misicko řeším!

Odesláno z mého SM-P605 pomocí Tapatalk

Super, já myslela, že je chyba na mém přijímači, tak jsem klidnější. Díky a hezký zbytek víkendu :-)
Misicka
Howgh
Howgh

5333 příspěvků
01. leden 2007
Česká Lípa
Příspěvekod Sylvah » neděle 11. září 2016, 12:34
Mně se objeví, když kliknu na diskuze.
Sylvah
Drbna
Drbna

4314 příspěvků
20. září 2006
Příspěvekod Inkognito » neděle 11. září 2016, 14:32
Já mám tak blbej dotaz, že se radši zeptám inkognito:

Co se stane, když upeču koláč na svačinovém papíru místo na pečicím? Koupila jsem totiž prvně v životě svačinový papír a pečicí mezitím došel a mně samozřejmě nesepnulo, že máme i nějaký jiný, a už jsem na tom svačinovém nevědomky upekla rybu k obědu. A přilepila se jen úplně malinko, ani mi to v ten moment ještě nedošlo, až teď, když chystám těsto na koláč.
Vygooglit to nejde, asi je to taková pakárna, jakou kromě mě ještě nikdy nikdo neřešil...
:oops:
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Missorka » neděle 11. září 2016, 15:43
Já vůbec nevím že je nějaky svacinovy papír...

Missorka
Adminka

39798 příspěvků
18. září 2006
u Litoměřic
Příspěvekod Vladimira » neděle 11. září 2016, 16:06
Missorka píše:Já vůbec nevím že je nějaky svacinovy papír...

já teda náhodou vím, že existuje, jedině díky BC (loni nějaká diskuse o svačinách) :D
ale péct jsem na něm nezkoušela
pléduju za experiment ;-)
Vladimira
Howgh
Howgh

15283 příspěvků
07. červen 2009
Příspěvekod Jana12 » neděle 11. září 2016, 16:22
Kdyz jsem na něm cosi pekla, po dotyku se rozpadla na drobné oalene kousky. Nic moc.
Jana12
ZRNKA tým
ZRNKA tým

6844 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Gedren » neděle 11. září 2016, 18:55
..
Naposledy upravil Gedren dne 20. září 2016, 11:45, celkově upraveno 1
Gedren
Kecka
Kecka

1536 příspěvků
12. únor 2007
Příspěvekod Misicka » neděle 11. září 2016, 19:15
To nevím, ale dcera - 8,5 prý asi 2x na chvilinku omdlela ve škole (na záchodě a jednou někde, kde taky nebyl žádný dospělý), takže nevím, jak to skutečně bylo. A na dovolené se jí udělal jednou špatně na hřišti, ale to bylo v Chorvatsku za vedra, hřiště na slunci (šly jsme tam jen za známými, ne, že bychom tam byly dlouho), tak jsem usoudila, že má asi nižší tlak, já něco podobného mívala jako holka taky. Asi kdyby mi skutečně omdlela za mé přítomnosti, nebo mi to hlásila učitelka, tak bych se dr. zmínila.
Misicka
Howgh
Howgh

5333 příspěvků
01. leden 2007
Česká Lípa
Příspěvekod Missorka » neděle 11. září 2016, 19:22
Gedren píše: Dcera skoro 10, rychle rostouci (150 cm), uz nejakou dobu se ji tmi pred ocima, kdyz vstava, to mi prijde normalni, mam to taky. Ted ale pridala, ze pri tom tmeni nemuze par sekund hybat rukama a nohama a ze jednou ani nevedela jak a sedela na zemi. Do toho ji tece krev z nosu, nevim, zda to souvisi. K pediatre jdu za par tydnu s malou, tak se tam muzu zeptat, ale nevim, jestli se znepokojovat nejak vic, nebo je to jen docasny projev toho zrychleneho rustu? Co by dceru cekalo za vysetreni pripadne, mam to resit rychle, nebo nechat bejt? Diky

Opravdu dobrého fyzioterapeuta?
Missorka
Adminka

39798 příspěvků
18. září 2006
u Litoměřic
Příspěvekod Misicka » neděle 11. září 2016, 19:38
Já zazdila tu krev u nosu, tak to bych s ní pro jistotu zašla. Já myslím, že by jí změřili tlak, udělali krevní rozbory a popř. poslali na EEG (ale jsem laik).
Misicka
Howgh
Howgh

5333 příspěvků
01. leden 2007
Česká Lípa
Příspěvekod Jasmin » neděle 11. září 2016, 20:07
Tmění před očima - nemá třeba nízký tlak?
Na krev z nosu zkusit dlouhodobě zvýšit dávku vitamínu C a rutinu. Z léků volně prodejný Ascorutin nebo Rutimax (v lékárnách Dr. Max) a samozřejmě i zařadit vhodné potraviny jako např. pohanku, která má vysoký obsah rutinu. Dcera mi ji samotnou jíst nechce, ale např. smíchanou s rýží v poměru 1:1, to bez řečí sní.
Jasmin
Klábosilka
Klábosilka

597 příspěvků
21. leden 2016
Příspěvekod Inkognito » neděle 11. září 2016, 20:14
Nakonec jsem si na experiment netroufla a plech normálně vymazala a vysypala moukou.
inko Svačinový papír
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Weronka » neděle 11. září 2016, 20:29
Gedren píše: Dcera skoro 10, rychle rostouci (150 cm), uz nejakou dobu se ji tmi pred ocima, kdyz vstava, to mi prijde normalni, mam to taky. Ted ale pridala, ze pri tom tmeni nemuze par sekund hybat rukama a nohama a ze jednou ani nevedela jak a sedela na zemi. Do toho ji tece krev z nosu, nevim, zda to souvisi. K pediatre jdu za par tydnu s malou, tak se tam muzu zeptat, ale nevim, jestli se znepokojovat nejak vic, nebo je to jen docasny projev toho zrychleneho rustu? Co by dceru cekalo za vysetreni pripadne, mam to resit rychle, nebo nechat bejt? Diky

Ahoj, tim jsem trpivala take. Zacla jsem se po prudke zmene polohy trast a neovladala jsem ruce ani nohy. Odkrveni mozku???Nekdy jsem se podel zdi sesunula opatrne k zemi. Ale protoze jsem to mela od malicka, neresila jsem. A ted jsem si diky tvemu prispevku uvedomila, ze uz se to par let nestalo.
Weronka
Pískle

55 příspěvků
04. květen 2013
Příspěvekod Missorka » neděle 11. září 2016, 20:49
Panel opraven...
Missorka
Adminka

39798 příspěvků
18. září 2006
u Litoměřic
Příspěvekod Misicka » neděle 11. září 2016, 20:57