ADV TOP
ADV LEFT

"tady se ví vše"

Shromaždiště diskusí, které budou smazány, pokud do nich více jak měsíc nikdo nebude přispívat
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Příspěvekod Laguska » pondělí 02. leden 2017, 20:21
Inkognito píše:Mám hned 2 různé dotazy:

1) Dostala jsem tip na nějaké stránky, kde bych mohla načerpat potřebné informace. Patrně jsem ale asi špatně rozumněla a teď nemám šanci se na to znovu zeptat. Neznáte nějaké webovky, které znějí jako "semvítek.cz" a zabývají se (pravděpodobně) tématikou hyperaktivních nebo velmi inteligentních a neposedných dětí / lidí? Sám autor stránek by měl být takto "postižen".

2) Lze někde v BC nastavit, aby mé komentáře byly trvale jako inkognito a jen, když bych chtěla psát pod svým nickem, tak bych si jednorázově zaškrtla, že "mám být vidět"? Tedy jestli si lze někde přednastavit přesně opačný mód, než je běžný? (Uvažuji o založení diskuze, ve které bych ráda vystupovala inkognito a nerada se omylem odhalila tím, že zapomenu zakliknout inko.)

Z osobních důvodů inko

www.jsemvitek.cz

(chybalo ti tam "j" na začiatku)
Laguska
Diskutérka
Diskutérka

2603 příspěvků
23. září 2006
Příspěvekod Vladimira » pondělí 02. leden 2017, 20:31
Tak si založ nový nick jen pro tento účel? Snad to není nic proti ničemu, když pak nebudeš vést diskuse sama se sebou apod.?
Vladimira
Howgh
Howgh

14631 příspěvků
07. červen 2009
Příspěvekod Inkognito » pondělí 02. leden 2017, 21:08
Laguska píše:

1) Dostala jsem tip na nějaké stránky, kde bych mohla načerpat potřebné informace. Patrně jsem ale asi špatně rozumněla a teď nemám šanci se na to znovu zeptat. Neznáte nějaké webovky, které znějí jako "semvítek.cz" a zabývají se (pravděpodobně) tématikou hyperaktivních nebo velmi inteligentních a neposedných dětí / lidí? Sám autor stránek by měl být takto "postižen".

2) Lze někde v BC nastavit, aby mé komentáře byly trvale jako inkognito a jen, když bych chtěla psát pod svým nickem, tak bych si jednorázově zaškrtla, že "mám být vidět"? Tedy jestli si lze někde přednastavit přesně opačný mód, než je běžný? (Uvažuji o založení diskuze, ve které bych ráda vystupovala inkognito a nerada se omylem odhalila tím, že zapomenu zakliknout inko.)

Z osobních důvodů inko

http://www.jsemvitek.cz

(chybalo ti tam "j" na začiatku)

:D Jsem blbá! Díky.
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Missorka » středa 04. leden 2017, 08:47

Z osobních důvodů inko

Červené nevím, to modré nejde. :-)
Missorka
Adminka

39436 příspěvků
18. září 2006
u Litoměřic
Příspěvekod Claudia » středa 04. leden 2017, 10:39
Jsem Vítek
a on hlavně maluje
Claudia
Diskutérka
Diskutérka

2221 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Kaktuska » pátek 06. leden 2017, 19:06
Lze nějak opětovně změkčit modelínu typu Play-Doh? Po týdnu intenzivního modelování asi rybízu je červená poněkud tužší. :mrgreen:
Kaktuska
Treperenda
Treperenda

1145 příspěvků
25. duben 2007
Praha
Příspěvekod E-liska » pátek 06. leden 2017, 19:10
četla jsem tenhle článek: https://www.novinky.cz/krimi/425592-vyb ... edaly.html
A přemýšlím nad tím, jak může ředitel školy regulérně vyhodit učitelku, s jejíž prací není spokojen? Myslím tím, že prostě z nějakého důvodu není učitelka podle ředitele kvalitní, třeba učí moc "postaru", nebo naopak moc "ponovu", nebo má prostě nějaký dle jeho názoru nevhodný přístup ať už k žákům nebo rodičům nebo kolegům.
Chápu to správně, že pokud si učitelka odučí svoje, neporuší žádný předpis a nejsou na ní přímo nějaké stížnosti, tak ji nemůže legálně vyhodit?
E-liska
Howgh
Howgh

5443 příspěvků
16. únor 2009
Discworld
Příspěvekod E-liska » pátek 06. leden 2017, 19:12
Kaktuska píše:Lze nějak opětovně změkčit modelínu typu Play-Doh? Po týdnu intenzivního modelování asi rybízu je červená poněkud tužší. :mrgreen:

Normálně voda. Já jsem vždycky malou trošku (odhadem tak čajová lžička) cákla do kelímku, zavřela, nechala třeba do druhého dne a pak modelínu pořádně propracovala, pokud byla ještě moc tuhá, postup jsem zopakovala.
E-liska
Howgh
Howgh

5443 příspěvků
16. únor 2009
Discworld
Příspěvekod Kaktuska » pátek 06. leden 2017, 19:25
E-liska píše:
Kaktuska píše:Lze nějak opětovně změkčit modelínu typu Play-Doh? Po týdnu intenzivního modelování asi rybízu je červená poněkud tužší. :mrgreen:

Normálně voda. Já jsem vždycky malou trošku (odhadem tak čajová lžička) cákla do kelímku, zavřela, nechala třeba do druhého dne a pak modelínu pořádně propracovala, pokud byla ještě moc tuhá, postup jsem zopakovala.

Díky, vyzkouším!
Kaktuska
Treperenda
Treperenda

1145 příspěvků
25. duben 2007
Praha
Příspěvekod E-liska » čtvrtek 12. leden 2017, 09:14
Kam můžu vyhodit vypsané fixy?
E-liska
Howgh
Howgh

5443 příspěvků
16. únor 2009
Discworld
Příspěvekod Inkognito » čtvrtek 12. leden 2017, 14:54
Jaké jsou dnes nástupní platy u zdravotních laborantů (ideálně pak ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze), víte někdo?
Inkognito Inkognito