ADV TOP
ADV LEFT

"tady se ví vše"

Shromaždiště diskusí, které budou smazány, pokud do nich více jak měsíc nikdo nebude přispívat
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Příspěvekod Inkognito » středa 08. únor 2017, 20:02
Kaktusko: Neee, to by mě asi zabilo. 32 denní cykly mám.

Holky, díky, zkusím v příštím cyklu citron.

A jako kojím toho 18m dost. Bych si přála být ta, která při kjení nemenstruuje.
F.
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Jasmin » čtvrtek 09. únor 2017, 12:14
Nechce se mi zakládat další samostatná (nedůležitá) diskuse. Dcera bude mít 10. narozeniny, má slíbený "velký" dárek, na který si bude muset ještě tak půl roku počkat. Ale příbuzenstvo chce tip na nějaké dárky (případně abych je rovnou i koupila :) ) a já přemýšlím, aby to nebyly další krámy do domu. Dcera ráda něco tvoří, kreslí, vystřihuje si a lepí, pak si ráda hraje s legem (ale další už opravdu ne). Všelijakých tvořících sad náramků a korálků a mýdel už mám doma dost. Tak mě napadlo něco trochu kreativního a zároveň ne úplně hloupého:
https://www.hracky-4kids.cz/4m-veda-zarivych-fosilii
https://www.hracky-4kids.cz/ein-o-zabav ... ve-obrazky

Tváří se to jako velmi vzdělávací, ale nejsem si jistá, jestli to není další krám do domu.

A nebo případně tip na knížku, kde budou nějaké jednoduché návody na pletené výrobky(nejlíp nějakých zvířátek :palma: ) - začala s pletením a chtěla by se zdokonalit, ale šály nenosí. :D
Jasmin
Klábosilka
Klábosilka

489 příspěvků
21. leden 2016
Příspěvekod Evapro » čtvrtek 09. únor 2017, 17:34
Jasmin mě hodně zaujaly, ale odzkoušené to nemám, neb zatím mám mimino, sady z ani-muk.
Evapro
Krafařka
Krafařka

721 příspěvků
04. leden 2013
Pha