ADV TOP
ADV LEFT

"tady se ví vše"

Shromaždiště diskusí, které budou smazány, pokud do nich více jak měsíc nikdo nebude přispívat
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Příspěvekod Yvča » pondělí 04. červen 2018, 11:30
Může mi někdo říct jestli ví jak to funguje na FB? Konkrétně mi jde o to, jestli mí přátelé vidí co píšu do skupiny kde oni nejsou členem, ale je veřejná. Občas mi přijde upozornění že někdo někam něco napsal do komentů, ale je to tak 1-2x do měsíce, tak nevím jestli je to náhodné nebo pravidlo? A můžou to nějak zpětně dohledat tak jak jako já vidím všechny svoje příspěvky?
Yvča
Klevetnice
Klevetnice

3274 příspěvků
16. červen 2007
Příspěvekod Frosti » středa 06. červen 2018, 11:31
Pokud je skupina na FB verejna, tak jeji prispevky a komentare muze kdokoliv videt a i sdilet. Lze si na dany prispevek i ulozit odkaz nebo zapnout prijimani upozorneni na nove komentare u daneho prispevku. Lze v dane skupine i vyhledavat.
Toto vse je mozne i pro necleny.

FB nahodne ukazuje ruzne prispevky a reakce na prispevky od pratel na hlavni strance. Neukazuje vsechno, ale nikdy nevis kdy a co komu ukaze. Obcas se mi ukazou i prispevky nekolik dni stare.

Jestli jde nejak dohledat vsechny prispevky ostatnich nevim. Lze videt jejich pratele, likenute stranky a i vsechny verejne skupiny, kterych jsou clenem.

Pokud si chce nekdo pohrat, tak urcite muze postupne projit vsechny verejne skupiny, kde je dany pritel clenem a v kazde z nich dat vyhledat jeho jmeno.
Frosti
Kecka
Kecka

1720 příspěvků
17. prosinec 2012
Finsko
Příspěvekod Barci » středa 27. červen 2018, 09:34
Nevíte jak velkou powerbanku pořídit? Jen něco do batohu pro syna, jako nouzovku, kdyby si hraním her :grr: vybil mobil. nepotřebuji nic velkého na celý týden v lese. ale vážně na jedno dobití mobilu. Postačí 2000mAh? nabije to mobil naplno? Má nějaký obyč dotykáč.
M. 2008, A. 2011
Barci
Klevetnice
Klevetnice

3532 příspěvků
19. listopad 2008
Příspěvekod Lesley » středa 27. červen 2018, 20:23
Záleží na kapacitě baterky v mobilu. Třeba Samsung 3 má 2600, Huawei až 3000, takže 2000 by bylo málo. S3 mini má jen 1500, tam by stačila. Osobně bych už pod 5000 nešla.

Edit: Vem sebou telefon, nebo si napiš přesnou značku a zeptej se přímo prodavače. Ideálně mladého, ti mají o těchhle věcech lepší přehled než my :D .
Lesley
Kecka
Kecka

1835 příspěvků
24. září 2006