ADV TOP
ADV LEFT

Lyžák - oblečení

Shromaždiště diskusí, které budou smazány, pokud do nich více jak měsíc nikdo nebude přispívat
Pravidla fóra
PŘÍSTUP DO FÓRA

bez registrace/přihlášení: jen čtení
noví/registrovaní uživatelé: běžný přístup
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Gedžitka » pondělí 26. listopad 2018, 18:46
Yvčo, případně ještě mrkni na Tchibo, o víkendu jsem tam koukala na termopodkolenky dámský, ale dětskou kolekci na lyžování mají určitě taky.
Gedžitka
ZRNKA tým
ZRNKA tým

4521 příspěvků
16. červen 2008
Praha
Příspěvekod Yvča » pondělí 26. listopad 2018, 23:41
Jste všechny zlaté, tolik reakcí jsem ani nečekala :).
Bebet, díky za tip, ale on zavazovací mít nemůže, jak jsem psala potřebuje sucháče. Nakonec jsme koupili poslední 38 Superfity, sice brblal kvůli barvě, ale nakonec prohlásil že jsou to "jen boty" :D. Taky jsme byli v půjčovně, helmu půjčí za 200, takže to je taky vyřešeno a večer jsem mu oznámila že dostane podkolenky a termospodky, zatím má z toho hroznou srandu že si do nich bude lít teplý čaj :D. O víkendu sjedeme do Brna do Sportissima a Decathlonu a snad pořídíme všechno co bude potřeba.
Gedžitko, ty dámské vypadají dobře, ale už mají jen větší velikost a v dětském jsem nenašla.

Ještě jednou všem moc děkuju, jsem ráda že BC opět nezklamalo.
Yvča
Klevetnice
Klevetnice

3048 příspěvků
16. červen 2007