ADV TOP
ADV LEFT

Hledám životní lásku (a ne pro sebe;-))

Shromaždiště diskusí, které budou smazány, pokud do nich více jak měsíc nikdo nebude přispívat
Pravidla fóra
PŘÍSTUP DO FÓRA

bez registrace/přihlášení: jen čtení
noví/registrovaní uživatelé: běžný přístup
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Josefka » čtvrtek 14. březen 2019, 13:34
Mám fajn kolegu, třicátníka, a dneska mi při obědě řekl, že vzhledem k tomu, že je od narození o dvou francouzských holích po dětské mozkové obrně, není moc pravděpodobný, že by ho nějaká chtěla a že by se dočkal dětí. Nikdy nebyl tak upřímný ale má depresívně přemýšlivou náladu. Žení se mu kámoš, vozíčkář a rozvádí se nám kolegyně - okatá blondýna, krásná, zdravá ale nešťastná. A on v tom hledá smysl.

Tak mě napadlo, že se poptám tady, jestli bych mu nenašla nějakou kamarádku, holku, co by přehlídla tělesný handicap, nebylo by jí proti mysli ani sportovní nadšení mého kolegy (co mu taky prej zbývá jiného za zábavu, než chodit na ten fotbal a hokej) a pohybuje se v západních Čechách.

PS: A to víte, jak krutý je byznys mezi seznamovacíma agenturama? No, o tom zas někdy jindy:-(
Josefka
Howgh
Howgh

6175 příspěvků
28. září 2006
Plzeň
Příspěvekod Petulka82 » úterý 19. březen 2019, 08:08
Ahoj :) Můžu zkusit rozhodit sítě, ale potřebovala bych alespoň minimálně navést, koho k sobě hledá... Tlustou/tenkou, dětnou/bezdětnou... aspoň takový ty základně preference :D
Petulka82
Diskutérka
Diskutérka

2634 příspěvků
27. červen 2008
Karlovarsko
Příspěvekod Josefka » úterý 26. březen 2019, 08:26
On by asi nebyl rád, kdybych tu spekulovala o jeho preferencích do detailů. Ale jak, Petulko82, píšeš, tak zrovna to by mu asi bylo fuk. Jak jsem psala, jeho kamarádka by měla mít vztah ke sportu, neboť Petr je velkým patriotem plzeňského sportu ve všech jeho podobách, zejména hokej, fotbal a házená. Je to chytrý chlap, dělá u nás právníka. Miluje děti, rozumí si s nima, chtěl by mít jednou taky svoje. Chce holku samostatnou, samostatně přemýšlející, pracující, žádnou, co čeká, že ji chlap bude všechno platit a všechno za ní rozhodovat. Má rád dobré jídlo, moderní komunikační prostředky. Na výšku má tak 175 cm, je štíhlé postavy. Nechápu, jak to dělá, když si denně dopřeje nějakou tu laskonku ale on směje, že musí rukama tahat to své na půl bezvládné tělo a to je prostě makačka.
Nemá řidičák, využívá MHD.

PS: Neodepsala jsem dřív, protože jsem čekala, až si vzpomenu na heslo ;-)
Josefka
Howgh
Howgh

6175 příspěvků
28. září 2006
Plzeň
Příspěvekod Felicity » úterý 26. březen 2019, 08:40
Podle popisu vypadá fakt na sympaťáka a super chlapa. Přeju hodně štěstí! :erik:
Felicity
Krafařka
Krafařka

979 příspěvků
29. srpen 2010
ČB