ADV TOP
ADV LEFT

Ukliďme Česko

Shromaždiště diskusí, které budou smazány, pokud do nich více jak měsíc nikdo nebude přispívat
Pravidla fóra
PŘÍSTUP DO FÓRA

bez registrace/přihlášení: jen čtení
noví/registrovaní uživatelé: běžný přístup
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod renducha » sobota 06. duben 2019, 11:05
Dnes jsme se jako kazdym rokem zapojili s oba syny do akce "Ukliďme Česko". Zucastnili se ji hlavne zdejsi skauti (kam starsi syn chodi) a pak par deti ze zaklady pod vedenim pana reditele/zastupce. Dospelaku jen tak napocitat na prstech ruky a tot vse. Jsme mestecko s cca 4.000 obyvatel, v lete turisticka oblast. Uklizet chodi ti, kteri ten neporadek stejne nedelaji, tj. uklizeli jsme bud po turistech nebo po tech, kterym je vse jedno a odhodi krabicku od cigaret nebo plechovku od Redbulu do krovi, co by to nosili do nejblizsiho kose. Celou dobu jsem premyslela, co je na tom vychovneho pro moje deti, ktere ty odpadky stejne nevyhazuji, vyslo mi z toho neco jako: my se snazime - tridime odpad, uklizime si po sobe, ostatni to delat nemusi, muzou to klidne vyhazovat kolem cesty, my to jednou rocne po nich uklidime... (???) Zapojili jste se i vy a jak to svym detem vysvetlujete? My sli hlavne podporit skauty a protoze tu proste chceme mit cisto a ne odpadky podel cest, v lese a v parcich. Trochu negativne naladena R.
renducha
Pískle
 
19 příspěvků
17. září 2015
Příspěvekod Rudi007 » sobota 06. duben 2019, 12:49
Uklizime to s myslenkou na hezci prirodu, ze se lidi inspiruji k dalsim akcim a ze to ma smysl. Kdyz to nebude delat nikdo, tak to tu bude vypadat hnusne.
Jsem cca 3,7 tis mesto, loni byly me 2 dcery jedine divky s par kluky (skauti), dnes bylo divek vic + vic cizich dospelych a jejich deti. Cca 25-30 lidi. Prselo, zima, presto se vyklidilo nekolik kontejneru a nespocet pytlu. Mista prokoukla, lidi byli cele dopoledne na vzduchu, byla sranda a pratelska atmosfera. A o to jde asi predevsim.
Uživatelský avatar
Rudi007
Howgh
Howgh
 
5313 příspěvků
02. červenec 2007
Příspěvekod Petulka82 » pondělí 08. duben 2019, 11:41
Účastníme se každý rok, tuhle akci milujeme. Máme to krásně organizované od našeho starosty a i odměnu dostaneme :)
Letos mám o to lepší pocit, že naše skupinka vyrážela ve složení dvou žen a čtyř dětí a končily jsme s dalšími čtyřmi spokojenými dětmi, které se k nám dobrovolně a s chutí přidaly cestou.
U nás se uklízí opravdu ty břehy, takže spoustu toho nepořádku přinese voda. Když chceme, aby to tu nějak vypadalo, je třeba zvednout zadky od počítačů a zapojit se :hura:
Uživatelský avatar
Petulka82
Diskutérka
Diskutérka
 
2634 příspěvků
27. červen 2008
Karlovarsko
Příspěvekod Rysavka » středa 10. duben 2019, 12:35
U nás uklízí celá škola. V pátek děti místo do lavic zamířili ven s pytli na odpadky, kdaždá třída má svůj sektor, který se snaží vyčistit.
Markétka 02/2006 - Maruška 04/2009 - Martínek 09/2010
Uživatelský avatar
Rysavka
Diskutérka
Diskutérka
 
2258 příspěvků
24. září 2006
Velké Přílepy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy