ADV TOP
ADV LEFT

Existuji jeste brigady pro neplnolete?

Shromaždiště diskusí, které budou smazány, pokud do nich více jak měsíc nikdo nebude přispívat
Pravidla fóra
PŘÍSTUP DO FÓRA

bez registrace/přihlášení: jen čtení
noví/registrovaní uživatelé: běžný přístup
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Kote » středa 08. květen 2019, 09:48
Zdravim vsechny,
synovi bude 16 let, tak jsme mysleli, ze by mohl vyrazit na svoji prvni letni brigadu. Jenze to jsme se asi prepocitali, protoze brigady pro plnolete snad uz neexistuji :? :roll: Jsme z okresniho mesta a nabidka zadna, vsude nam rikaji az od 18 let. Zkouseli jsme i podniky, kde jsem delala jako stredoskolacka brigady ja (u pasu jsme stridali dovolene, nebo pokojske a uklid na hotelich apod) nebo agentury a nikde nic, vse pro plnolete. Radili nam jedine treba na benzince myti aut, nebo prodavani zmrzliny, jenze takovych mist je zalostne malo a obsadi se vetsinou detmi majitelu nebo znamymi. Proste normalni brigady jako byly za nas snad neexistuji nebo stredoskolaci uz na brigady nechodi ?
Diky za vase zkusenosti
Kote
Žvatlalka
Žvatlalka

169 příspěvků
20. leden 2011
Příspěvekod Minka » středa 08. květen 2019, 11:06
Ahoj, syn (15) jde letos na brigádu do drůbežárny rovnat vejce. Je to u nás jediná firma kde berou od 15 let. Různé hyper super markety berou prý od 16 let. Pak jde ještě pomáhat do muzea přírody kam chodí několik let do kroužku, ale to je ze známosti.
Minka
Klevetnice
Klevetnice

3260 příspěvků
22. září 2006
Jičín
Příspěvekod Klaris » středa 08. květen 2019, 13:18
za nás, co pamatuju, toho taky nebylo extra moc

v 17ti jsme chodili sbírat ovoce do sadů (poměrně fyzicky náročné a mizerně placené, ale taky moc výběr nebyl a to jsem byla z Brna). Pak ještě třeba obsluha lahůdek , doplňování zeleniny v hypermarketech (tam kde se nepracuje s penězi)

nebo zkusit sehnat něco po té známosti :-) já takhle natírala jedno léto okna na budově CVČ (tehdy Domu dětí a mládeže ;-) ) , kde pracoval člověk, co mě vedl v turisťáku.
Klaris
Moderátor látkovek a nosítek
Moderátor látkovek a nosítek

8436 příspěvků
22. září 2006
mezi Přerovem a Bystřicí
Příspěvekod Romcaa » středa 08. květen 2019, 20:56
U nás co vím, tak od 15 let berou na koupališti na takové ty pomocné práce - pomoc u minigolfu, když je špatné počasí, tak mohou dělat různé práce-natírání, sekání atd.
Romcaa
Kecka
Kecka

1661 příspěvků
30. říjen 2006
Příspěvekod Cance » čtvrtek 09. květen 2019, 18:02
Ahoj,

U nas brali na Ceske poste. Ale spis na takovych tech velkych depech, kde se tridi zasilky.

Roznos letaku nebo novin uz nefunguje?
Cance
Klevetnice
Klevetnice

3832 příspěvků
09. červen 2011
severní Čechy
Příspěvekod Amynka » středa 22. květen 2019, 10:22
A u Mekáče už neberou? Já tam s mým bráchou a spolužačkama na střední pracovala od 16 do 19 let.
Amynka
Krafařka
Krafařka

640 příspěvků
21. září 2006
Středočeský kraj
Příspěvekod Diona » sobota 25. květen 2019, 07:42
Syn byl v v mlíkárně normálně na směny a v u zedníků na stavbě. Letos půjde zase k zedníkům. Určitě berou, hledejte.
Diona
Pískle

47 příspěvků
06. červen 2016