ADV TOP
ADV LEFT

MS se nedostavila - cysta, co s tím

Shromaždiště diskusí, které budou smazány, pokud do nich více jak měsíc nikdo nebude přispívat
Pravidla fóra
PŘÍSTUP DO FÓRA

bez registrace/přihlášení: jen čtení
noví/registrovaní uživatelé: běžný přístup
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Inkognito » pátek 17. květen 2019, 06:55
Ahoj, doteď jsem měla pravidelnou MS, ale tento měsíc jsem ji nedostala - 5 dní zpoždění. Těhotná prokazatelně nejsem, byla jsem u dr., podle ultrazvuku mám vysokou sliznici a jakousi trojkomorovou cystu. A že prý moje tělo neprodukuje dostatek hormonu (už nevím kterého) na to aby se MS spustila. Chtěla mi dát hormonální injekci, ale nakonec jsme se domluvili, že počkáme do pondělí. Je nějaký přírodní prostředek, jak MS vyvolat nebo to prostě nepůjde? Ještě dodám, že jsem teď měla tak 2-měsíční stresové období a o víkendu navíc virozu.

Díky za všechny postřehy, v tomto směru absolutně nemám zkušenosti, je mi lehce přes 40, nikdy jsem nebrala HA a cyklus jsem měla vždy pravidelný jak hodinky.

Inko X
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Jasmin » středa 22. květen 2019, 08:34
Inko, jak to dopadlo s cystou? Mně se začaly dělat cysty tak od věku 42+. Řekla bych, že je to věkem. Cysty mi většinou samy prasknou. Jednou jsem byla zrovna na prohlídce u dr., tak mi dal rovnou injekci agolutinu. No a po druhé mi cysta blokovala MS asi nějakých 20 dnů, a to už jsem pak šla na odsátí.
Přírodní prostředky na vyvolání MS jako šalvějový nebo heřmánkový čaj mi nikdy nepomohly. Ale na cysty prý je dobé mít hodně pohybu.
Jasmin
Krafařka
Krafařka

839 příspěvků
21. leden 2016
Příspěvekod Inkognito » neděle 26. květen 2019, 23:58
Ahoj, díky za optání. Nakonec to dopadlo tak, že jsem ještě vyčkala a řešila to homeopaticky, MS se mi nakonec spustila 39. den cyklu. Ale je to takové divné, neprobíhá to úplně standartně - mám fáze, kdy krvácím fakt hodně a za pár hodin nic, pak se to zas rozjelo, teď ji mám 3. den, no nevím...
Inkognito Inkognito